520+ ofisimiz ile nerede olursanız olun seyahatlerinize destek için yanınızdayız.

Toplam Seyahat Yönetimi

2-400x675

Tek noktadan tüm seyahat hizmetlerinizi kolaylıkla sağlayın.

Çevrimiçi Vize Yönetimi

8

Vize sorunlarınız ile başetmek yerine BizVize ile keyfini sürün.

Fuar Sepeti

7711

Fuar Sepeti ile markanızı, ürünlerinizi ve servislerinizi tüm dünyaya taşıyın.

Partnerlerimize dünya standartlarında hizmet veriyoruz, fakat gerçek hizmetimiz partnerlerimizin seyahatlerini kolaylaştırmak.

Partnerlerimiz

Uluslararası markalar, devlet teşkilatları, büyük yerel firmalardan yine uluslararası askeri teşkilatlara uzanan bir yelpazede hizmet sağlıyoruz. Çalıştığımız her sektörde deneyim ve bilgi birikimimizi  partnerlerimizin seyahat organizasyonlarını mükemmeleştirmek için kullanıyoruz.

H.I.S. Gücü

Partnerlerimizin arkasındaki mükkemmel seyahat yönetimini oluşturan güç biziz. Çalıştığımız tüm firmaların aktif olarak seyahat organizasyonlarını onlara pozitif destek sağlayacak şekilde oluşturuyoruz. Gücümüz hem güçlü lokal bağlantılarımızdan hem de 520’yi aşkın ofisimizden geliyor. İstediğiniz her noktada her hizmetin güven ile alınabileceği güç biziz.

H.I.S. Desteği

Yenilikçi seyahat hizmetleri ile partnerlerimizin seyahatlerini destekliyoruz. Global ve lokal satın alma gücümüzü sizin için kullanarak sizin için en iyi fiyatları almanızda destek sağlıyoruz.Pro-aktif seyahat yönetimi ile partnerlerimizin çalışma sistemlerine adapte olabildiğimiz için partnerlerimiz bizi seçiyor. H.I.S. desteği ile zor destinasyon kavramı tarihe karışıyor.

Hizmetlerimiz

Kendimizi problem çözücüler olarak görüyoruz. Ana noktamızı bizim ile çalışan firmaların sorunsuz ve sürdürülebilir seyahat servisleri alması üzerine kuruyoruz.

Toplantılar ve Teşvikli Turlar

Toplantılarınızın ve teşvikli turlarınızın amacına ulaşması için özel çözümler.

Kongreler

Uluslararası bir çok kongreyi Türkiye’de ve Yurtdışında  başarı ile tamamladık. Kongrelerinizi bir başarı hikayesine dönüştürmek için buradayız.

Etkinlik Yönetimi

Etkinliklerde yaratıcı gücümüzün sınırlarını zorluyoruz. Uluslararası ve lokal etkinlik çözümlerimiz tek kelime ile “efsanevi”.

Uçak Biletleri

Uçak biletlerinizi Türkiye’nin en hızlı büyüyen uçak bileti departmanından temin etmeniz için çok sebep var.

Vize

Vize yönetiminizi üstleniyoruz. Böylece mükemmel bir seyahatin önündeki ekstra bir bariyeri sizin için kaldırmış oluyoruz.

Fuarlar

Zorluklarla ve emek ile oluşturduğunuz ürünleriniz,  hizmetlerinizi ve markanızı dünya ligine çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.