Hakkımızda

H.I.S. Turizm 1980 yılında Tokyo’da Hideo Sawada tarafından kurulmuştur.
Geniş bir coğrafyaya yayılmış kendine ait 520'nin üzerinde ofisi,
16.000 üzerinde çalışanı olan dünyanın en büyük acentaları arasında yer almaktadır.
Hem dünyada hem Japonya’da en çok bilinen seyahat markalarından biridir.
Tokyo borsasında 1. seviyede TYO: 9603 kodu ile işlem görmektedir.
2016 yılında 5,1 milyar dolar ciro değerine ulaşmıştır.
2005 yılından bugüne hizmet veren firmamız 2010 yılından itibaren İstanbul ofisimizde
90 çalışanımız ile kurumsal seyahat ve etkinlik ihtiyaçlarına paket
halinde çözüm sunmaya başlamıştır.

Misyonumuz

Sıradan bir misyon açıklamamız tam olarak yok: Ancak diğer şirketlerden farklı olarak bir felsefemiz ve yazılı bir DNA yapımız mevcut:
H.I.S. olarak misafirlerimizin zamanının önemini biliyor ve onlar için 7/24 ulaşılabilir oluyoruz. Her ürünümüzün misafirlerimiz için bir çözüm sunmasına özen gösteriyoruz. Toplumumuz için güvenli ve yenilikçi olarak hizmetimizi sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

H.I.S. İstanbul olarak bölgemizin turizm sektörü liderliğini hedeflemekteyiz.

Hedeflerimize ulaşabilmek için yarının turizm ürünlerini "sizin" için geliştirmekteyiz. Bölgemizin turizm potansiyelinin diğer turizm firmaları gibi farkındayız, fakat bu potansiyelin gerçeğe dönüşmesi için ilkelerimizi gerçekleştirme ve sürekli daha iyi hizmetler üretmekteyiz.

TURİZMİN GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİREN ŞİRKETE DÖNÜŞMEK

H.I.S'in Tarihçesini Okuyun

Tüm grubumuz 2 masa ve bir telefon ile başladı.

İçimizdeki tutku bizi daha çok misafire ulaşmaya ve onlara keyifli zamanlar yaşatmaya yönlendirdi. Buna bağlı olarak hava yolları, hoteller, seyahat şirketleri ve tema parkları olan
dev bir turizm şirketine dönüştük. Tema parklarımıza Huis Ten Bosch’u ekledik ve Gamagori’de ki Laguna Ten Bosch ile bölgeyi hareketlendiriyoruz. Aynı zamanda Huis Ten Bosch’ta robotların servis verdiği hotelimizi açtık ve bu projeyi sürekli geliştirmekteyiz.

Yeni eğlenceler ile hareketliliği başlatıyoruz. Diğer yandan sürdürülebilir teknoloji ve temiz enerji kolunda yatırımlarımız ile daha iyi bir geleceğin inşası için çalışmalarımız devam etmekte. H.I.S. Grup olarak tüm dünya üzerinde
misafirlerimizin unutulmaz zaman geçirmelerinin önündeki tüm engellere meydan okuyoruz. Turizm kolumuzda Japonya'nın dünya barışına turizm ile katkıda bulunan geleceğin şirketini inşa ediyoruz.