Kurumsal Etkinlikler

Seyahat maliyetlerini düşürmek ve seyahat yönetimi politikasını izlemek için güvenilir bir seyahat yönetimi ortağınızın olması çok önemlidir. H.I.S.’de sizlere bütünleşik bir hizmet öneriyoruz ve organizasyonunuz için en uygun seyahat hizmetlerini / ürünlerini sunuyoruz.

Global Ağ

Nereye giderseniz gidin H.I.S. tüm dünyada sizinle birlikte. 520+ şubeli bir ağın tüm olanaklarını, sizin organizasyonunuz için kullanıyoruz.

BSP İlk 10

Sadece 4 yılda 600 büyük kuruluş içinde 10. en büyük uçak bileti satıcısı durumuna ulaştık.

Tecrübeliyiz

Kurumsal seyahatlerde 35+ yıllık deneyimimizi özel şirketler, devlet kurumları ve sivil toplum örgütleri için organizasyonlar yapmak için kullanıyoruz.

7/24 Destek

Sizin için özel hattımız 24 saat açık. Her sorununuzda size bir telefon kadar yakınız. Problemsiz bir organizasyon tecrübesini size sağlamak en büyük görevimiz.

M.I.C.E Kataloğumuzu İnceleyin

Size özel olarak hazırlanabilecek bazı seçkin lokasyonlarımızı incelemeniz için derledik.

M.I.C.E Hizmetleri

Kongreler

Uluslararası bir çok kongreyi Türkiye’de ve yurt dışında başarı ile tamamladık. Kongrelerinizi bir başarı hikayesine dönüştürmek için buradayız.

Etkinlik Yönetimi

Etkinliklerde yaratıcı gücümüzün sınırlarını zorluyoruz. Uluslararası ve lokal etkinlik yönetimimiz ile çözümlerimiz tek kelime ile “efsanevi”.

Toplantılar ve Teşvikli Turlar

Toplantılarınızın ve teşvikli turlarınızın amacına ulaşması için özel çözümler sunar ve işlemlerinizi takip ederiz.

İletişime Geçin

Yüksek standartlarda, şirketinizin ihtiyacı olan tüm kurumsal etkinliklerinizi, özel raporlar ve en iyi ürünlerle düzenlemeye hazırız. Gelin, sizinle ufak bir toplantı yapalım ve ihtiyaçlarınızı anlayıp, size özel çözümlerimizi sunalım.