Kurumsal Seyahat

2005 yılından bu yana 11+ dilde kurumsal odaklı hizmetimizi sürdürüyoruz. Bizimle şirketinizin ihtiyacı olan tüm turizm hizmetlerini tek noktadan sağlamanın avantajını yakalayın.

Global Ağ

Nereye giderseniz gidin H.I.S. tüm dünyada sizinle birlikte. 520+ şubeli bir ağın tüm olanaklarını seyahatiniz için kullanıyoruz.

BSP #10

Sadece 4 yılda 600 büyük kuruluş içinde 10. en büyük uçak bileti satıcısı durumuna ulaştık. Hedefimiz 2020 yılına kadar ilk 5 içinde olmak.

Ürünlerimiz

Hem yurt içi, hem yurt dışında yanınızdayız. Uçak biletinden otel ve transfer rezervasyonlarınıza geniş bir yelpazede hizmet sağlıyoruz. Bunun yanında gruplarınız da bu hizmetleri en yüksek kalitede yine aynı noktadan temin edebiliyor.

7/24 Destek

Sizin için özel hattımız 24 saat açık. Her sorununuzda size bir telefon kadar yakınız. Problemsiz bir seyahat tecrübesini size sağlamak en büyük görevimiz.

Standartlarımız her şeyimiz!


Turizm sektöründe belirli bir düzen ile çalışan acente bulmak neredeyse imkansızdır. Turizm sektörünün her dakika değişen bir sektör olması ve bu yüksek dinamizmin basmakalıp olarak görülen standartlar ile yürütmenin zor olacağını biliyoruz. En kolay standartlar dahi, işleri yavaşlatıcı ve ekstra bir iş yükü getirecek, gereksiz bir formalite olarak görülmektedir.

ISO standartlarını izleyen firmamız, turizmin canlı yapısını koruyarak kurumsallaşabilmiş, sektöründeki ender firmalardan biridir. Tüm işleyişimiz belirli standartlar ile yürütülmekte olup aylık, 3 aylık ve yıllık gelişim planlarımız ile ilerlemektedir. Müşterilerimizin geri bildirimleri periyodik olarak toplanmakta ve sürekli gelişen bir turizm acentesi olarak faaliyet göstermekteyiz. Böylece H.I.S.’te çözülmüş sorunlar, iyileştirilmiş servisler ve mükemmele bir adım daha yaklaşan bir profil çiziyoruz.

İletişime Geçin

Yüksek standartlarda, şirketinizin ihtiyacı olan tüm kurumsal seyahatlerinizi, özel raporlar ve en iyi ürünlerle düzenlemeye hazırız. Gelin, sizinle ufak bir toplantı yapalım ve ihtiyaçlarınızı anlayıp, size özel çözümlerimizi sunalım.