H.I.S. Blog

Dünyada 554+ ofisiyle her gün daha iyisi için çalışan H.I.S. Travel Türkiye ve H.I.S. Travel Global ailesinden haberdar olun.

Sık sık İş seyahati Yapanlar İçin 5 Muhteşem Uygulama

Türkiye’nin tur operatörü liderleri ve en çok uçak bileti satan acenteleri arasında yer alan Japon seyahat devi H.I.S. Global, iş seyahati yapanlara online vize işleminden DMC ihtiyacına kadar onlarca hizmeti tek elden sunuyor. Sık sık iş seyahati yapanla . . .

DEVAMINI OKUYUN

Kurumsal Seyahatlerinizde Faydalanacağınız 5 HIS Markası

Dünyanın en büyük 10 seyahat operatöründen biri olan Japon seyahat devi H.I.S. Global, 2005 yılından bu yana H.I.S. Türkiye olarak ülkemizde de kurumsal seyahatlerde ve etkinliklerde yeniliklerin öncüsüdür. Türkiye’nin ilk 10 tur operatöründen birisidir v . . .

DEVAMINI OKUYUN

Türkiye’deki CittaSlow Şehirler

Modern hayatın yoğun temposu ve büyük şehirlerin koşturmacası insanları dünyanınher yerinde alternatif yaşam tarzlarına yöneltti. Trafik, kalabalık, ışık ve ses gürültüsü hayatı çekilmez kılarken arabaların ve fabrikaların yoğunluğu hava kirliliğine sebep . . .

DEVAMINI OKUYUN

Vize Danışmanlığı Almak İçin 7 Sebep

Eğer seyahat edeceğiniz ülke, özel olarak muafiyet tanımıyorsa vize alma süreci daima zorlayıcı bir süreç oluyor. Vize başvurusu için hazırlanması gereken evrakların yanı sıra her vize türünün farklı gereklilikleri olduğu için bu süreç genellikle başvuran . . .

DEVAMINI OKUYUN

SKYhub'ın 10 Popüler Rotası

SKYhub; uçaklı paket turlar, fuar turları, özel kapalı leisure grup turları, incentive ve MICE gruplarına özel çalışmalar, münferit ve kişiye özel turlar, tüm havayolları ile özel koltuk anlaşmaları ve ofislerinin bulunduğu tüm ülkelerde her türlü yer ser . . .

DEVAMINI OKUYUN

SKYhub İle Çalışmanın 10 Avantajı

SKYhub, sınırların ötesine yolculuk için ilk adres olmaya devam ediyor. Uçaklı paket turları, fuar turları, özel kapalı leisure grup turları, Incentive-MICE gruplarına özel çalışmalar, münferit ve kişiye özel turlar için hizmetler sunan firma, 70'i aşkın . . .

DEVAMINI OKUYUN

Avrupa'nın En Güzel 10 Yılbaşı Rotası

Yeni yıla girmeye sayılı günler kala size asla unutamayacağınız bir yılbaşı tatili yaşatacak bir rota arıyorsanız bazı Avrupa şehirleri bu görevi en görkemli şekilde yerine getirmeye aday. İster farklı bir deneyim yaşamak isterseniz de sokakta binlerce in . . .

DEVAMINI OKUYUN

Japan Rail Pass Almak İçin 5 Neden

Japonya seyahatinizi gerçekleştirmeye karar verdikten ve gidişle ilgili tüm süreçleri tamamladıktan sonra işiniz henüz bitmiş sayılmıyor. Japonya’daki ulaşımınızı sağlamak için de doğru bir planlama yapmalısınız. Bilindiği üzere Japonya çok pahalı bir ülk . . .

DEVAMINI OKUYUN

Schengen Vizesi İçin Gerekli Evraklar Listesi

Schengen vizesi, Schengen bölgesinde seyahat etmeyi mümkün kılan bir belgedir. Schengen bölgesinde yer alan 26 ülkede serbest dolaşım hakkı tanıyan bu vize ile Birleşik krallık hariç, Avrupa’nın bu bölgesindeki ülkelere gidebilirsiniz. Ayrıca Schengen Viz . . .

DEVAMINI OKUYUN

Global Fuarcılıkta expoHIS Farkını Yaşatan 5 madde

Fuarlar, gelişen ve değişen dünyada popülerliğini yitirmeyen nadir alanlardan birisidir. Markasını geliştirmek, kendi sektöründeki son gelişmeleri ve trendleri yakalamak isteyen profesyonel iş insanlarının yakından takip ettiği fuarlar, aynı zamanda ülkel . . .

DEVAMINI OKUYUN