İş Seyahatlerinizi HIS Travel ile Nasıl Kolaylaştırabilirsiniz?

İş Seyahatlerinizi HIS Travel ile Nasıl Kolaylaştırabilirsiniz?

HIS Travel sayesinde hızlı seyahat planlaması, sorunsuz denetim süreci, online raporlama ve bütçe kontrolü gibi işlemleri pratik bir şekilde nasıl yapacağınızı mı merak ediyorsunuz? Gelin hep beraber HIS Travel’ın kurumsal seyahat alanınca sağladığı kolaylıklara birlikte göz atalım.

Profesyonel Seyahat Planlaması Nasıl Yapılır?

Başladığı andan itibaren son güne kadar yoğun ve yorucu bir şekilde gerçekleşen iş seyahatleriniz, tüm sürecin seyahatinize uygun olarak planlaması yapıldığı takdirde kolay bir şekilde gerçekleşebilir. Seyahatlerinizde yapılması gerekenleri sizler için önceden planlama, kontrol ve deneyim süreçleri ortaya koyma konusunda kolaylık sağlayan HIS Travel ile eksiksiz bir şekilde gerçekleştirirsiniz.  Kurumsal seyahat etkinlikleri, HIS Travel tarafından detaylı bir şekilde geliştirilen çözümler sayesinde oldukça başarılı ve keyifli geçer.

HIS Travel ve HISgo’nun sizlere sunduğu kurumsal seyahat hizmetleri iş gezilerinizde elde etmek istediğiniz başarı oranını yakalamanızı ve seyahatlerinizin planınız doğrultusunda gerçekleşmenizi sağlar. Teknolojik gelişmeler beraberinde artan, gelişen ve genişlemekte olan iş alanları profesyonel hayatınıza etki eder. Bu etki neticesinde çıkmanız gereken farklı iş gezisi organizasyonları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Organizasyonların iş yerleriniz için en başarılı şekilde gerçekleştirilmesi büyük bir önem taşır. Farklı iş ortakları ile toplantılar, fuar organizasyonları, çok uluslu şirketlerin dönemlik buluşmaları ya da şirketlerin gezi, spor, eğlence gibi organizasyonlarının tamamını kapsayan seyahatler oldukça önemlidir. Bu seyahatlerin tümünü kolaylaştırmak için seyahat amacınıza uygun, kapsamlı bir planlamaya gerek duyabilirsiniz.


Seyahatleriniz öncesinde almak istediğiniz hizmet ile ilgili olarak yer ve konum bilgilerini HIS Travel'e ileterek planlama sürecini kolaylıkla başlatmanız mümkündür. HIS Travel seyahat tarihi ve yeri belli olduktan sonra seyahat planlaması adı altında vize işlemleri, uçak bileti, araç kiralama, transfer işlemleri, otel rezervasyonu gibi önemli işlemleri size en uygun olan şekilde planlar ve bildirir. İş seyahati için gitmeniz gereken yer ülke dışında ve vize gerektiren bir yer ise seyahat öncesinde gerekli olacak işlemlerin ve yanınıza almanız gereken dokümanların sizlere bildirilmesini sağlar. Bu sayede sorunsuz ve kolay bir kurumsal seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

İş seyahatlerinizin kolay ve başarılı geçmesi için dikkatle inceleyebiliceğiniz beş yol ise şu şekildedir:

İş seyahatlerinizin öncesinde mutlaka seyahat planlamanızı yaparak olası gecikme gibi sorunların önüne geçebilirsiniz.

Vize, konaklama ve ulaşım gibi konularda bir sorun ile karşılaşmamak adına bu tür işlemlerin de seyahatiniz öncesinde planlandığından emin olmalısınız.

Seyahatlerinizin belirlenen bütçe dahilinde gerçekleştirilebilmesi için tüm işlemlerinizin detaylıca planlanması gerekir.

Seyahat sırasında veya sonrasında karşılaşabileceğiniz sorunların pratik çözümleri için planlamanızı güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

HIS Travel ile tüm seyahatiniz boyunca ve sonrasında gerekli olabilecek hizmetleri rahatlıkla alarak seyahatlerinizin sorunsuz geçmesini sağlayabilirsiniz. 1980 yılından bu yana seyahat etkinliklerini gerçekleştirmede yanınızda olan HIS Travel, dünyanın en büyük 8. seyahat firmasıdır. Seyahatlerinize pratik ve etkili çözümler geliştirerek, planlamanın her aşamasında yanınızda olur. Konaklama, uçak bileti ve masraf yönetimi hizmetleri sayesinde HIS Travel bünyesindeki HISgo ile kurumsal seyahatlerinizi şirket politikalarınıza uygun bir şekilde planlayabilirsiniz.

İş Seyahati Planlamasının Avantajları Nelerdir?

HIS Travel kurumsal seyahat hizmetleri sayesinde tüm seyahatiniz süresince yapmanız gereken her işlem belgelenerek muhafaza edilir ve çeşitli aksalıkların önüne geçilebilmesi adına sizlere raporlanır. Bu hizmet sayesinde seyahatlerinizin bütçe yönetiminde herhangi bir sürpriz ile karşılaşmanız önlenir. Bu nedenle sizlere sağlanan bu detaylı hizmet, şirketleriniz adına katılım gerçekleştireceğiniz çeşitli seyahatlerden en yüksek verimi almak, uygun maliyetlerle tüm işlemlerinizi tamamlamak ve sürecinizi optimize etmek için gereklidir.


Dünyanın en büyük seyahat şirketleri arasında yer alan HIS Travel ile kolaylıkla takibini gerçekleştirebileceğiniz bir seyahat deneyimi elde edebilirsiniz. HISgo sayesinde seyahatleriniz boyunca sizin için oluşturulmuş plan, arşiv ve raporlama işlemlerinin tümüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kurumsal seyahat takibi ve seyahatinizin analizini yaparak süreci çok daha pratik bir hale getirebilirsiniz.

Yorum (0)
Yorum Bırak