Kurumsal Seyahatte HIS Mıce'in 5 Kolaylığı

Kurumsal Seyahatte HIS Mıce'in 5 Kolaylığı

Bir yerden bir yere seyahat etmek, baştan sona planlanması gereken bir eylemdir. Eğer kurumsal bir seyahate hazırlanıyorsanız hem şirketinizin finansal dengelerini dikkate almalı hem de seyahate gönderdiğiniz müşterilerinizi veya çalışanlarınızı memnun etmelisiniz. Bir taraftan kaliteli ve memnun edici bir organizasyon gerçekleştirmeniz, diğer taraftan şirketinizi mali açıdan kontrol altında tutmanız gerekir. Böyle durumlar karşısında, gelişen teknolojiyle birlikte, dünya genelinde ekonomide ve ticari boyutta ortaya konan inovatif yaklaşımlar, yeni anlayışları ortaya çıkarmıştır.

HIS Global, dünyadaki gelişmeleri doğru okuyarak ticaretteki modern anlayışları HIS Mice hizmetiyle sizlere sunmaktan gurur duyar. "Meetings, incentives, conferences, exhibitions" (toplantılar, teşvikler, konferanslar, sergiler) kelimelerinin baş harflerinden meydana gelen M.I.C.E. veya MICE terimi, HIS Global firmasının tecrübesiyle birleşerek size hayalinizdeki kurumsal seyahat deneyimini fazlasıyla yaşatacak.

İşte, kurumsal seyahatlerde sizi HIS Mice hizmetini almaya teşvik edecek 5 kolaylık...

1. Uçtan Uca Seyahat Yönetimi

Kurumsal seyahate yönelik farklı bir anlayışı olan MICE organizasyonlarında kurumsal müşterileriniz veya beyaz yakalı çalışanlarınız başrolde yer alırlar. Dolayısıyla, onların, seyahat sonuçlarını şirketinize olumlu bir şekilde yansıtmaları için kusursuz ve etkin bir organizasyon gerçekleştirmelisiniz. Bu yüzden, tüm bu organizasyon bir bütün içerisinde tamamlanmalı. Bahsedilen bütünlüğün sağlanması için, farklı unsurları bir arada barındıran organizasyonların konaklamadan lojistiğe ve dijital altyapıdan haberleşmeye kadar ihtiyaç duyduğu tüm hizmetlerin tek firma tarafından üstlenilmesi, şirket olarak sonuç odaklı bir organizasyon gerçekleştirmenizi sağlar. HIS Mice, size tam da bu uçtan uca seyahat yönetimini sunar.

2. Dünyanın Dört Bir Yanına Yayılmış Uzman Servis Ağı

HIS Global dünyanın en yaygın uçuş noktalarında uzman ekibiyle sizlere en kaliteli hizmetin ayrıcalığını sunmak için 7/24 hazırdır. Kurumsal seyahatleriniz, 554’den fazla noktada bulunan ofislerde anlık takip edilir. Destinasyonlarınız ülkeler arası değişse bile alacağınız hizmetin değişmeyeceğinden şüpheniz olmasın. Dünyanın dört bir yanına yayılmış uzman servis ağı sayesinde kurumsal seyahat süreci içerisinde arzuladığınız her şeye en kısa sürede kolaylıkla sahip olabilirsiniz. “Her Zaman Yanınızdayız!” sloganıyla yola çıkan HIS Mice ekibi, seyahat yönetiminizi kurumsal kimliğinize yakışır şekilde yapacaktır.

3. Etkin Vize Takip Süreci

Kurumsal seyahatlerinizde sizi en çok meşgul eden süreçlerden birisi de vize bavurusu ve takibidir. MICE organizasyonlarında ihtiyacınız olan vize işlemleriniz en hızlı şekilde gerçekleştirilir. Bu sayede misafirlerinizi bu süreçten mümkün olduğunca uzak tutarak onları gereksiz işlemlerden kurtarmış olursunuz. Online vize danışmanlık hizmeti sayesinde etkin bir vize takibi deneyimlemeniz mümkün. 180’den fazla ülke için vize hizmeti veren HIS Global, gerekli vize işlemlerini sizin adınıza gerçekleştirir. İnternet üzerinden belgelerinizi teslim etme kolaylığının yanında vize başvuru sürecinizi online takip edebilirsiniz.

4. Kurumsal İmajınıza Yakışır Organizasyon Deneyimi

HIS Mice, kurumsal seyahatlerinizdeki ihtiyaçlarınızı kendi araçlarıyla çözer. Organizasyon sürecinde talep edilen tüm etkinliklerin yönetimini HIS Global markaları aracılığıyla sunar. Bunun yanında misafirlerinizi özel hissettirmek adına yapılabilecek kapalı leisure grup turları gibi kişiye özel programlar gerçekleştirebilme, uçaklarda özel koltukta seyahat edebilme, konaklama alanına geçerken yer servisi hizmetlerinden faydalanma gibi ayrıcalıklara kolayca sahip olursunuz. Tüm bunların Japon kalite anlayışıyla sunulduğunu unutmayın.

5. Dijital Altyapı İle Seyahat Sürecini Anlık Takip Edebilme

Tüm bu seyahat ve organizasyon süreci dijital altyapıyla desteklendiği için dünyanın neresinde olursanız olun, süreci anlık takip edebilme ve bütün gelişmelerden haberdar olma imkânına sahipsiniz. Etkinlik yönetimi, özel talep yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, finansal süreçler gibi konuları elektronik ortamda görebilirsiniz. Buna bağlı olarak süreci raporlayabilmeniz ve analiz edebilmeniz mümkün. Bu şekilde şirketinizin gerçekleştirdiği bir süreci baştan sona takip edebilir, istediğiniz veriyi rahatlıkla elde edebilirsiniz.

Yorum (0)
Yorum Bırak