Neden H.I.S. Türkiye ile Çalışmalısınız?

H.I.S. Türkiye, 2005 yılından itibaren İstanbul, Ankara ve Türkiye ofisine bağlı olan ‌Dubai, Azerbaycan, Katar ve Yunanistan ofisleri ile turizm sektörüne yön veren bir firma olarak hizmetlerine devam ediyor. Dünya genelindeki 550'den fazla ofisiyle en büyük firmalarla çalışıyor; seyahat ve kurumsal etkinliklerinizde yepyeni fikirler üreterek her zaman sizin ve firmanızın yanında oluyor. H.I.S. Global ailesinin her gün daha iyisi için çalışan dinamik ekibi, tüm kurumsal etkinliklerinizi en ince ayrıntısına kadar planlıyor ve her konuda size destek olmak için çalışmalarını sürdürüyor.

2012 yılında layık görüldüğü NATO Ödülü ve 2015 yılında almaya hak kazandığı Türkiye Kalite Derneği Üyelik Sertifikası ile daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak gayesiyle turizm sektöründe emin adımlarla ilerliyor. 2018 - 2019 sezonunda H.I.S. Global’in tüm ofisleri arasında “yılın ofisi” unvanını alan H.I.S. Türkiye, bu ödülün getirdiği şevkle kalite standartlarını bir üst seviyeye çekerek hizmet verebilmek için tüm hızla çalışmalarına devam ediyor.

H.I.STürkiye'nin Kurumsal Faaliyetleri Nelerdir?


 

Toplantılardan partilere, fuarlardan çeşitli konferanslara kadar oldukça geniş bir konsepte sahip kurumsal etkinliklerinizi ve kurumsal seyahatle ilgili tüm süreçlerinizi, H.I.S. Türkiye’nin profesyonel ekibi sizin yerinize planlıyor ve ihtiyacınıza en uygun çözüm önerilerini paylaşarak anahtar teslim hizmetleriyle yanınızda oluyor. 

         Kurumsal Etkinlikler


H.I.S. Türkiye; şirket çalışanlarınız, müşterileriniz ya da iş ortaklarınız için düşündüğünüz kurumsal etkinliklerinizi, gerek yurt içi gerekse yurt dışı destinasyonlar olsun, profesyonel bir şekilde organize ederek firmanızı ve markanızı bir adım öne taşımanıza destek oluyor.

Uluslararası pazarların rekabet ortamında ilişkilerinizi güçlendirmek, yeni ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak, yıllık gelirinizi artırmak veya daha geniş bir müşteri portföyüne ulaşmak için düzenleyeceğiniz kurumsal etkinliklerinizin başarılı olması ve ses getirmesi için profesyonel bir destek almak sizi hedefinize daha kolay ulaştırıyor. Bu noktada H.I.S. Türkiye’nin uzman ekibi, kurumsal faaliyetleriniz ve etkinlikleriniz için teknik detaylardan eğlenceli fikirlere kadar A’dan Z’ye ihtiyaç duyduğunuz her şeyi profesyonelce planlayarak yönetiyor. Size ise gerçekleştirilen kurumsal etkinliğinizin başarısıyla gururlanmak kalıyor.

         Yurt İçi ve Yurt Dışı Fuarlar

Şirketinizin tüm turizm ihtiyaçlarını tek bir noktada birleştiren ve bu alanda size kaliteli kurumsal hizmetler sağlayan H.I.S. Türkiye ile tanışarak, rakiplerinizin bir adım önüne geçirecek çözüm önerilerine ulaşabilirsiniz. H.I.S. Türkiye, her yıl belli tarihlerde düzenlenen ulusal ve uluslararası fuar organizasyonlarını araştırarak dünyanın birçok noktasındaki müşterilerine doğrudan fuar organizasyonu sağlıyor. Türkiye’deki ihracatın artması için müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda ticari araştırmalar yapıyor ve en iyi fuar organizasyonunu düzenleyebilmek için hizmet sunuyor. H.I.S. Türkiye’nin deneyimli kadrosu ile uluslararası fuarlarda yerinizi alabilirsiniz.

H.I.S. Türkiye’nin Ayrıcalıkları Nelerdir?


Müşterilerini en değerli misafirleri olarak gören ve işiniz için en iyisini gerçekleştirmek için hizmet sağlayan H.I.S. Türkiye, yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, otel rezervasyonu, VIP seyahat planlaması, vize işlemleri gibi birçok alanda ihtiyaç duyduğunuz ne varsa sizin yanınızda yer alıyor. Tüm bu hizmetleri tek bir noktada sunarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Böylece daha planlı ve daha konforlu bir seyahat deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyor.

H.I.S. Türkiye, seyahatinizle ilgili tüm adımları planlayarak operasyonel bir kolaylık sağlıyor. Böylece siz sadece işinizle ilgilenip seyahatinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. İstediğiniz her an ulaşabileceğiniz H.I.S. Türkiye’nin alanında uzman müşteri temsilcileri 7/24 size en iyi hizmeti vermek için bir telefon kadar uzağınızda bulunuyor. Şirketinizin kurumsal kimliğini ulusal ve uluslararası mecralarda tanıtmak, marka değerinizi artırmak ve global pazarda yerinizi almak için H.I.S. Türkiye ile iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: his-turkiye , his-global

Diğer Bloglarımız

Henüz Popüler Olmasa da Schengen Vizesi ile Gidebileceğiniz 7 Ülke

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var ki, Schengen Vizesi’ne tabi olmak ayrı şey, Avrupa Birliği üyesi olmak ayrı şey. Dolayısıyla bu anlamda kafa karışıklığını önceden bir giderelim. Avrupa’nın pek çok ülkesi Türkiye’den ziyaretler için Schengen Vizesi’ni . . .

DEVAMINI OKUYUN

Türkiye’den Vize İsteyen ve İstemeyen Uzak Doğu Ülkeleri

Günümüzde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, çoğu Uzak Doğu ülkesini vizesiz ziyaret edebiliyor. Ancak prosedürler ülkeden ülkeye değişlik gösterebiliyor. Kimi Uzak Doğu ülkesi için konsolosluktan vize almak gerekebiliyorken, kimi ülke için ise kapıda vize . . .

DEVAMINI OKUYUN