Turizm Partneri Olduğumuz Büyükada Gece Koşusu, 22 Ekim’de Düzenlenecek

Turizm Partneri Olduğumuz Büyükada Gece Koşusu, 22 Ekim’de Düzenlenecek

Resmi turizm acentesi olarak katılım sağladığımız spor etkinlerimiz ve organizasyonlarımız hız kesmeden devam ediyor! 22 Ekim 2022’de İstanbul Büyükada’ da gerçekleşecek Bro’event ve Adalar Kültür Derneği’nin düzenlendiği Büyükada Gece Koşusu, farklı konseptiyle heyecanla beklenen spor organizasyonları arasında yer alıyor.

Büyükada Gece Koşusu’nda Katılımcıları Dopdolu Bir Hafta Sonu Bekliyor

Büyükada’yı spor turizmi destinasyonu haline getirmeyi hedefleyen ve sporseverlerin yoğun ilgisiyle start alacak Büyükada Gece Koşusu, keyifli bir sonbahar akşamında sporseverlerle buluşacak. Yarışmacılara farklı ve eğlenceli bir koşu deneyimini yaşatacak bu özel koşu; Yarım Ada Turu (5.5 Km), Tam Ada (11.1Km) ve İki Ada Turu (22.2 Km) Parkuru olmak üzere üç farklı mesafede gerçekleştirilecek. Büyükada Gece Koşusu’nda parkuru tamamlayan herkese katılım madalyası da verilecek.

Sponsor organizasyonları, taverna gecesi ve Ortodoks katılımcılar için Aya Yorgi Kilisesi’sinde düzenlenecek Pazar Ayini de Büyükada Gece Koşusu’ndaki keyifli etkinlikler arasında yer alıyor. Organizasyon hakkında detaylı bilgi almak için buyukadagecekosusu.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Büyükada Gece Koşusu İçin Kayıtlar Başladı

Türkiye’nin en farklı konseptlerinden birine sahip Büyükada Gece Koşusu organizasyonunda yer almaya ne dersiniz? Erken kayıt toplu kayıt imkanları hakkında bilgi almak için bizlere [email protected] mail adresin ulaşabilirsiniz.