HIS Türkiye Change & Create Kategorisinde Birinci Seçildi

HIS Global'in 2019 yılında Japonya’nın başkenti Tokyo’da düzenlenen etkinliğinde, dünyadaki tüm HIS ofisleri arasından Change & Create kategorisinin galibi HIS Türkiye oldu. Yarattığı değişim ve farkla zirveye oturan HIS Türkiye, gittikçe ilerlediği emin adımlarla fark yaratmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük 8. seyahat firması olan ve 1980 yılından bugüne hizmet veren HIS Global, 554+ ofisi, 17.000+ çalışanı ve İstanbul ofisinde 100+ çalışanı ile kurumsal seyahat etkinlik ve ihtiyaçlarınızı hayallerinizle birlikte gerçekleştiriyor.

Etiketler:

Diğer Haberlerimiz

Yeni Yılda Hediye Edilecek 10 Şahane Rota

Yeni şehirler, ilk kez görülen sokaklar, gezginlere yeni hikayeler vadeder. Kaldırımlarından dükkanlarına, insanlarından mimarilerine kadar her köşesinde bir yeniliğin, sürprizin saklı olduğu şehir keşifleri en güzel yılbaşı hediyesidir. Düşünsene, sana b . . .

DEVAMINI OKUYUN

Japonya’dan Yemeden Dönmemeniz Gereken 8 Lezzet

Japon kültürü ile yemek kültürünü ayrı tutmamak gerekiyor. Zira herhangi bir Japonya şehrine gittiğinizde görecekseniz ki özellikle sokak lezzetleri dediğimiz olgunun farklı bir anlamı var orada. Yöresel yemekleri, sokak lezzetleri derken Japonya aslında . . .

DEVAMINI OKUYUN