Cruise Planet Basın Lansmanını Gerçekleştirdik

9 Nisan Salı günü, H.I.S çatısı altında bulunan Cruise Planet markası basın lansmanını Şişli'de bulunan H.I.S ofisinde gerçekleştirdi. H.I.S markasının CEO'su olan Emre Özkür, Pazarlama Müdürü Çağdaş Polat ve Cruise Planet markasının müdürü olan Onur Ovacık konuşma gerçekleştirdi. Oldukça yoğun ve ilgili katılım gören lansmanda cruise seyahatlerinde en çok tercih edilen rotalardan, geleceğe yönelik atılacak olan adımlardan bahsedildi. Cruise Planet basın lansmanı sonrasında değerli katılımcılardan olumlu geri dönüşler toplandı. Umuyoruz ki geleceğe yönelik konuşulan planlar kısa sürede gerçekleşir ve istenilen hedefler tutturulur.  

Etiketler: cruise-planet

Diğer Haberlerimiz

VIP Seyahatlerinize H.I.S. Türkiye ile Tam Destek

H.I.S Türkiye VIP seyahat hizmeti, seyahatinizi planladığınız andan eve dönüşünüze kadar size baştan sona birinci sınıf seyahat deneyimi sunmak adına sizin için ideal planı özenle tasarlar ve uygular. . . .

DEVAMINI OKUYUN

Kasım Ara Tatilinde Çocuğunuzun Ufkunu Geliştirecek Yerler

Bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek uygulamayla okullar 18-22 Kasım 2019 tarihleri arasında ara tatil yapacak. 6-10 Nisan 2020 tarihleri arasındaysa ikinci ara tatil uygulanacak. İşte kasım ara tatili gezi önerileri... . . .

DEVAMINI OKUYUN