Cruise Planet Yayında!

Cruise Planet, dünyadaki tüm cruise rotalarını ve gemilerini tek bir yerde toplayan ilk Türk platform olma özelliğine sahiptir. Cruiseplanet, global anlamda 40. yılını kutlayan ve Dünya genelinde 540 ofisi olan HIS Travel ürünüdür. 7 kıta, tüm Dünya denizleri ve nehirleri kapsayan geniş ürün yelpazemiz ile 5 ve 6 yıldızlı gemilerimizin yanı sıra, çok özel keşif gemileri ve nehir gemileri ile de hizmet vermeye hazırız. Vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamında en doğru ve detaylı bilginin yanı sıra en iyi fiyat garanti etmekteyiz. Tüm kullanıcılarımıza en iyi fiyat, en doğru bilgi, en hızlı geri dönüş ve en ulaşılabilir destek hizmeti garanti etmekteyiz.

Cruise turlarına, programlarına ve gemi markalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Blog yazılarımızı okumak için tıklayın.

 

Etiketler: cruiseplanet , cruise ,

Diğer Haberlerimiz

Bali’de Tatil Yapmak İçin 11 Sebep

Dünyanın tatil cennetlerinden Bali, dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerini ağırlıyor. Mistik atmosferi, muhteşem doğası, doğa harikası sahilleri ile eşsiz manzaralar sunan kent, Endonezya'ya bağlı bulunuyor. Ülkenin en turistik adalarından biri olan B . . .

DEVAMINI OKUYUN

Maldivler'e Gitmek İçin 7 Sebep

Mavinin bambaşka bir tonunu gözler önüne seren berrak bir deniz, enfes bir hava, tropik esintiler, bembeyaz kumlar ve egzotik bir atmosfer... Yeryüzünde cenneti temsil eden Maldivler’i anlatmak için sanıyoruz bu kadarı yeterli oluyor. 20 farklı ada zincir . . .

DEVAMINI OKUYUN