Cruise Planet Yayında!

Cruise Planet, dünyadaki tüm cruise rotalarını ve gemilerini tek bir yerde toplayan ilk Türk platform olma özelliğine sahiptir. Cruiseplanet, global anlamda 40. yılını kutlayan ve Dünya genelinde 540 ofisi olan HIS Travel ürünüdür. 7 kıta, tüm Dünya denizleri ve nehirleri kapsayan geniş ürün yelpazemiz ile 5 ve 6 yıldızlı gemilerimizin yanı sıra, çok özel keşif gemileri ve nehir gemileri ile de hizmet vermeye hazırız. Vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamında en doğru ve detaylı bilginin yanı sıra en iyi fiyat garanti etmekteyiz. Tüm kullanıcılarımıza en iyi fiyat, en doğru bilgi, en hızlı geri dönüş ve en ulaşılabilir destek hizmeti garanti etmekteyiz.

Cruise turlarına, programlarına ve gemi markalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Blog yazılarımızı okumak için tıklayın.

 

Etiketler: cruiseplanet , cruise ,

Diğer Haberlerimiz

Tayland’da Görülmesi Gereken İlk 10 Yer

Tayland, Asya ülkeleri arasında tarihi, kültürü ve mutfağı ile en çok dikkat çeken ülkelerden biri. Tatillerin en egzotiğini, iklimlerin en tropiğini yaşayabileceğiniz Tayland, çoğu insanın “gidilecek yerler listesinde” ilk sıralarda yer alıyordur hiç şüp . . .

DEVAMINI OKUYUN

2020’nin Dikkat Çeken 10 Global Fuarı

2020 yılı fuarlar açısından oldukça hareketli bir yıl olacak. Bu yıl yine onlarca sektörden, farklı ülke ve şehirlerde çok sayıda fuar organize edilecek. Her birine yoğun katılımcının beklendiği bu fuarlar, kendi sektörlerinin nabzını tutmaya devam edecek . . .

DEVAMINI OKUYUN