Cruise Planet Yayında!

Cruise Planet, dünyadaki tüm cruise rotalarını ve gemilerini tek bir yerde toplayan ilk Türk platform olma özelliğine sahiptir. Cruiseplanet, global anlamda 40. yılını kutlayan ve Dünya genelinde 540 ofisi olan HIS Travel ürünüdür. 7 kıta, tüm Dünya denizleri ve nehirleri kapsayan geniş ürün yelpazemiz ile 5 ve 6 yıldızlı gemilerimizin yanı sıra, çok özel keşif gemileri ve nehir gemileri ile de hizmet vermeye hazırız. Vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamında en doğru ve detaylı bilginin yanı sıra en iyi fiyat garanti etmekteyiz. Tüm kullanıcılarımıza en iyi fiyat, en doğru bilgi, en hızlı geri dönüş ve en ulaşılabilir destek hizmeti garanti etmekteyiz.

Cruise turlarına, programlarına ve gemi markalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Blog yazılarımızı okumak için tıklayın.

 

Etiketler: cruiseplanet , cruise ,

Diğer Haberlerimiz

Global - Dünyanın En İyisi HIS Türkiye

Dünyanın en büyük tur operatörlerinden biri olan Japonya merkezli H.I.S. Turizm’in Türkiye ofisi olarak 70 ülkeden 554 ofis arasında en başarılı ofisi olduk! . . .

DEVAMINI OKUYUN

Türkiye’den Vize İsteyen ve İstemeyen Uzak Doğu Ülkeleri

Günümüzde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, çoğu Uzak Doğu ülkesini vizesiz ziyaret edebiliyor. Ancak prosedürler ülkeden ülkeye değişlik gösterebiliyor. Kimi Uzak Doğu ülkesi için konsolosluktan vize almak gerekebiliyorken, kimi ülke için ise kapıda vize . . .

DEVAMINI OKUYUN