EMITT TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde Başladı

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) 30 Ocak Perşembe günü başladı. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un açılışını yaptığı fuarda Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nı, yeni ve sürdürülebilir turizm politikaları hakkında bilgiler aktaran bakan, 2020 için belirlenen 58 milyon turist hedeflerinden de bahsetti. TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarda 100’den fazla ülkeden 700’ü aşkın tur operatörü iştirak gösteriyor. İBB’ye bağlı kurumların da stant açtığı fuarda dünyanın dört bir yanından gelen on binlerce katılımcıya İstanbul’un tanıtımı yapılıyor. HIS ailesi olarak Paketle.com'un tematik paketlerini ve tatil anlayışına getirdiği farkı anlattığımız dikkat çeken standımızla EMITT’de katılım göstermeye devam ediyoruz.


Etiketler: paketle-com , hisglobal , emitt-istanbul

Diğer Haberlerimiz

Aralık Ayında Gidilecek 15 Şahane Yer

Aralık ayı, seyahat severler için oldukça ilgi çekici ve zengin seçenekler sunan bir ay. Pek çok şehir Noel ve yılbaşı kutlamalarının ışıltısına bürünmüşken kendinizi dağlardaki kayak merkezlerinde bir kış masalı içinde bulabilir ya da sıcak havayı seviyo . . .

DEVAMINI OKUYUN

Yakından Tanıyalım: Kurumsal Seyahat Nedir?

Şirketler, uluslararası iş bağlantılarını sürdürebilmek, küresel rekabete hazır hale gelmek ve çeşitli M.I.C.E organizasyonlarında yer alabilmek için kurumsal seyahat planları yaparlar. Kurumsal seyahat denilince ilk akla gelen uçuş ve yolculuk planlamala . . .

DEVAMINI OKUYUN