HIS Travel Çalışanları Yeni Yılı Kutladı

2018 yılında 554 HIS ofisi arasında en başarılı ofis seçilen HIS Travel, 2020’nin ilk ayında muhteşem bir geceye imza attı. HIS ailesi olarak 17 Ocak Cuma günü Şişli Radisson Blue Hotel’de düzenlenen yeni yıl etkinliği sürprizlerle ve sınırsız eğlence ile görsel bir şölen sundu. 18:30’da start veren partide tüm çalışanlarımızın katılım gösterdiği kokteylin ardından akşam yemeği düzenlendi. HIS Travel’in tüm departmanlarının başarılarından dolayı tebrik edildiği partide sürprizler de göz doldurdu. HIS Travel Happy New Year Party’de gerçekleştirilen çekilişlerle hediyeler de bu özel gecede sahiplerini buldu. Beş sene ve üzeri çalışanlarımızın plaketle ödüllendirildiği gece, 23.00’te dans ve müzik gösterileriyle sona erdi. HIS Travel ailesinin çalışanlarına enerji ve başarılı dolu bir yıl geçirmeleri için motivasyon sağlayan bu güzel gecede 2020’ye birlikte güzel bir sinerji ile devam ediyoruz.

Etiketler: his-travel , his-global , histurkey , histurkiye

Diğer Haberlerimiz

Kanada Vize Süreci İle İlgili Bilmeniz Gereken 11 Bilgi

Kanada; eğlence olanaklarının zenginliği, büyüleyici güzelliğe sahip doğası ve konforlu konaklama seçenekleri nedeniyle Kuzey Amerika’da tatil yapmayı hedefleyen gezginleri kendisine kolayca çekiyor. Huzur dolu yaşam tarzının keyfini sürebileceğiniz ülke, . . .

DEVAMINI OKUYUN

5 Maddede HISgo İle Kurumsal Seyahat Çözümleri

Şirketiniz ile gerçekleştireceğiniz kurumsal seyahatlerin yolculuk, konaklama, masraf yönetimi ve denetim gibi birçok aşamasının sizin adınıza organize edilmesini ister misiniz? HISgo ile kurumsal seyahat çözümleri, seyahat planlamasından takibine dek tüm . . .

DEVAMINI OKUYUN