Japan Rail Pass Bileti Online'da Satışa Sunuldu

Japonya’yı tek bir biletle baştan başa gezdiren Japan Rail Pass, online’da satışa sunuldu. Türkiye’de ilk ve tek Japan Rail Pass yetkilisi olan HIS Travel güvencesiyle müşterilerimize dünyada örneği olmayan bir kolaylık sağlayan Japan Rail Pass, satın alındıktan sonra 48 saat içerisinde ücretsiz olarak gönderiliyor. Yüksek hızlı tren ile Japonya’yı keşfedebilme, ekonomik bilet alınımına ve koltuk güvencesine imkan tanıyan Japan Rail Pass, online satın alımlarda büyük bir ilgi gördü.


Etiketler: japan-rail-pass , japonya , japonya-seyahati , japan-rail-pass-satin-al

Diğer Haberlerimiz

Paket-Tur Maliyetleri Nasıl Düşer?

Türkiye’de doğup globalde başarılı işlere imza atan SKYhub markası , bugün dünya çapında 70 ülke, 296 şehirde konumlanmış B2B bazında 520’nin üzerinde ofisi ile Outgoing acentelerine sunduğu hizmetlerle ön plana çıkarak DMC hizmeti veriyor. Incentive-MICE . . .

DEVAMINI OKUYUN

Kurumsal Seyahatlerinizde Faydalanacağınız 5 HIS Markası

Dünyanın en büyük 10 seyahat operatöründen biri olan Japon seyahat devi H.I.S. Global, 2005 yılından bu yana H.I.S. Türkiye olarak ülkemizde de kurumsal seyahatlerde ve etkinliklerde yeniliklerin öncüsüdür. Türkiye’nin ilk 10 tur operatöründen birisidir v . . .

DEVAMINI OKUYUN