Japan Rail Pass Bileti Online'da Satışa Sunuldu

Japonya’yı tek bir biletle baştan başa gezdiren Japan Rail Pass, online’da satışa sunuldu. Türkiye’de ilk ve tek Japan Rail Pass yetkilisi olan HIS Travel güvencesiyle müşterilerimize dünyada örneği olmayan bir kolaylık sağlayan Japan Rail Pass, satın alındıktan sonra 48 saat içerisinde ücretsiz olarak gönderiliyor. Yüksek hızlı tren ile Japonya’yı keşfedebilme, ekonomik bilet alınımına ve koltuk güvencesine imkan tanıyan Japan Rail Pass, online satın alımlarda büyük bir ilgi gördü.


Etiketler: japan-rail-pass , japonya , japonya-seyahati , japan-rail-pass-satin-al

Diğer Haberlerimiz

Türkiye’deki Expatların Görmesi Gereken Yerler: İstanbul

İstanbul, finans ve kültür başta olmak üzere birçok konuda Türkiye’nin bayrak gemisi olmayı sürdürüyor. Kent, bu konumu nedeniyle yabancı yatırımcıların da ilgisini çekiyor. Haliyle birçok expat, profesyonel kariyerine devam etmek için İstanbul’a taşınıyo . . .

DEVAMINI OKUYUN

Kurumsal Seyahatte HIS Mıce'in 5 Kolaylığı

Bir yerden bir yere seyahat etmek, baştan sona planlanması gereken bir eylemdir. Eğer kurumsal bir seyahate hazırlanıyorsanız hem şirketinizin finansal dengelerini dikkate almalı hem de seyahate gönderdiğiniz müşterilerinizi veya çalışanlarınızı memnun et . . .

DEVAMINI OKUYUN