HIS Travel'dan Bir Yenilik Daha: Kawan Indonesia

HIS Travel'dan Bir Yenilik Daha: Kawan Indonesia

HIS Travel olarak bir yeniliğe daha imza attık ve Kawan Indonesia (Endonezya Dostu)'yı hayata geçirdik. Mart 2021 de İstanbul ofisimizin bünyesinde kurulan Kawan Indonesia ile Türkiye’de yaşayan Endonezyalıların her türlü turizm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçladık.

Kawan Indonesia Hakkında

Gün geçtikçe kardeş ülke Endonezya ile ikili ilişkilerimiz ülke olarak gelişmekte ve bu gelişmeye bağlı olarak Endonezyalılar Türkiye’yi daha çok tanıyıp, ülkemize daha çok ilgi duymakta. Bu ilgi turizm alanında kendini göstermekle birlikte aynı zamanda ticaret ve eğitim alanlarında da ilerlemekte. Her geçen yıl daha fazla Endonezyalı turist Türkiye’yi ziyaret etmek, daha fazla öğrenci Türkiye’de üniversite okumak  ve birçok kişi çalışmak için Türkiye’ye gelmek istemekte.

HIS Travel olarak tüm bu ihtiyaçlara cevap vermek adına Kawan Indonesia'yı hayata geçirdik. Amacımız HIS Travel İstanbul ofisi olarak Türkiye’de yaşayan Endonezyalılara, yıllardır Endonezya marketinde çalışan, bu kültürü çok iyi bilen ekibimiz ile kendi dillerinde tam kapsamlı seyahat danışmanlık hizmeti vermek. Hizmetlerimiz arasında bulunanlar ise şöyle;

  • Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçak Bileti
  • Otel Rezervasyonu
  • Paket Turlar
  • Transfer
  • Araç Kiralama
  • Toplantı ve Organizasyon gibi birçok servis yer alıyor. Kawan Indonesia ile Türkiye’de yaşayan Endonezyalıların seyahat ihtiyaçlarına Kawan Indonesia ile profesyonel çözümler sunuluyor.

Kawan Indonesia olarak ilk çalışmamızı geleceğin emanetçileri olan gençler ile yaptık. Türkiye’de yaşayan Endonezyalı Öğrenci Topluluğunun 20 Mart 2021 tarihinde Kapadokya’da gerçekleşen bu yılın ilk genel kurul toplantısının ana sponsoru Kawan Indonesia oldu. Toplantı sonrasında, Endonezyalı Öğrenci Topluluğu ile birlikte çalışma anlaşması imzalandı.  Endonezyalı öğrencilerin bu dönemde her türlü seyahat ihtiyaçlarını da Kawan Indonesia olarak geniş servis yelpazemizle destekleme kararı aldık.


Yakın zamanda Türkiye’de yaşayan diğer Endonezyalı Topluluklar'la çeşitli etkinlikler düzenleyerek Kawan Indonesia ismini birçok platformda duyacak olmanızın heyecanı içerisindeyiz. İlerleyen zamanda Endonezya Ankara Büyükelçiliği ve Endonezya İstanbul Konsolosluğu tarafından yapılacak etkinliklerde yer alarak iki ülkenin arasındaki ilişkilere katkıda bulunmak en önemli amaçlarımızdan birisidir.

Bize Ulaşmak İçin İletişim Bilgilerimiz

WhatsApp: +90 539 470 21 28 

Mail: kawanindonesia@his.com.tr