Mice Nedir? Mice Firmaları Nasıl Hizmet Sağlar?

Ülkemizde daha çok kongre turizmi olarak bilinen Mice, “Meeting, Incentives, Conferences, Exhibitions” kelimelerinin baş harflerinden elde edilmiş bir terim. Mice sektörünün hedef kitlesini kurumsal müşteriler ile beyaz yakalı çalışanlar oluşturuyor. Toplantı ya da kongre organizasyonlarında; ulaşımdan konaklamaya, dijital hizmetlerden yazılım tarafına, sahne düzeninden ses sistemine kadar tüm hizmetleri kapsıyor. Mice şirketleri ise tüm bu aşamalardan sorumlu olarak görev üstleniyorlar.

Dijital Süreçler

Mice firmaları, organizasyonla alakalı tüm süreçlerden sorumludur ve organizasyonun belkemiğidir. Buna tüm dijital süreçler de dahil. Tüm bunların yanı sıra, organizasyon takibi için canlı yayınlar, tercümanlık hizmetleri gibi hizmetler de bu dijital süreçlerin içerisinde yer alıyor. Kimi durumlarda etkinliğe özel uygulamalar da geliştiriliyor. Bu da yine Mice firmalarının sorumluluğunda hayata geçiriliyor.

Mice organizasyonlarında çok fazla hizmeti bir araya getirmek gerekiyor. Bunun yanında yüksek katılımcı sayısını da doğru yönetmek oldukça önemli bir unsur. Mice sektöründe hizmet veren şirketler; çok katmanlı bir görev listesi hazırlıyorlar ve bunu yaparken de her misafire gereken ilgiliyi göstermekten de geri kalmıyorlar.

HIS Mice Her Zaman Yanınızda

HIS Global’ın değerli markalarından biri olan HIS Mice, bu sektörde çok sayıda hizmeti bir arada sunuyor. Etkinlik kaydı, takibi, özel talep yönetimi, dijital süreçlerin gerçekleştirilmesi, finansal süreçler, müşteri ilişkileri, analiz ve raporlama gibi pek çok hizmet sunan HIS Mice ile etkinliklerinizi başarılı bir şekilde organize edebilirsiniz.

Mice firmasıyla mice@his.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.Etiketler: his-global , mice , his-turizm , toplanti , seminer

Diğer Haberlerimiz

Mutlaka Tatmanız Gereken Beyrut Yemekleri

Doğu ve Batı’nın mükemmel bir şekilde sentezlendiği bir Ortadoğu ülkesi olan Lübnan’ın başkenti Beyrut, dünyanın en ilginç şehirlerinden biri. Ve Beyrut yemekleri de en az kendisi kadar ilginç ve lezzetli... . . .

DEVAMINI OKUYUN

MALDİVLER’DE TÜRK MİSAFİRPERVERLİĞİ %70 PAZAR PAYINI GETİRDİ

Hint Okyanusu’nda yer alan ve toplamda 1192 adet adadan oluşan Maldivler, tüm dünyanın odağında olan destinasyonlardan biri. Turkuaz rengindeki denizi, bembeyaz mercan plajları, sımsıcak güneşi ve romantik atmosferi ile Maldivler, özellikle balayı çiftler . . .

DEVAMINI OKUYUN