Mobilefest Lansmanı Gerçekleşti

21-24 Kasım 2019 tarihleri arasında Avrasya Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek olan Dünyanın İlk Mobil Uygulama Fuarı Mobilefest’in lansmanı geçtiğimiz günlerde Ruby İstanbul’da gerçekleştirildi. Lansmana sektörün pek çok önemli isimleri katıldı. Katılımcılar arasında; Onedio, Turkcell, Vodafone, NTV, Apple, Akbank, İşbank, Kariyet.net, Glovo, PepsiCo, AdColony yer aldı. 

MMA sponsorluğunda gerçekleşecek olan Mobilefest, Dünyanın İlk Mobil Uygulama Fuarı olarak ön plana çıkıyor. His Global'in alt markası olan ExpoHis tarafından düzenleniyor. 

Katılımcı olmak ve daha fazla bilgi almak için www.mobilefest.net adresine bakabilirsiniz.

Etiketler: mobilefest

Diğer Haberlerimiz

Madrid Gezisi İçin 10 Keşif Noktası

İlk kez Madrid’e gidecekler için birçok gezilecek yer olsa da bu şehrin olmazsa olmazlarının yeriayrı. Madrid gezilecek yerler açısından birçok güzel keşif durağını barındırıyor. İspanyol kültürünü doyasıya yaşayabileceğiniz ve dünyanın en güzel başkentle . . .

DEVAMINI OKUYUN

Lezzet Rotası Arayanlara 11 Rota Önerisi

Seyahat etmenin en güzel yanlarından biri yeni kültürler keşfetmenin yanı sıra, farklı lezzetleri deneme şansı da yakalamak. Gittiğiniz her yeni şehirde yepyeni lezzetler keşfedebilir, başka yerlerde kolayca bulamayacağınız yemekleri deneyebilirsiniz. Eğe . . .

DEVAMINI OKUYUN