MSC Cruises'in En İyi Tur Operatörü Tercihi Cruise Planet

Türkiye’nin ilk ve tek cruise arama motoru olan ve ayrıcalıklı gemi seyahatleri ile fark yaratan HIS markası Cruise Planet, 7 kıtada tüm dünya denizleri ve nehirlerini kapsayan geniş ürün yelpazesiyle misafirlerine benzersiz bir cruise deneyimi vadediyor. Akdeniz'in en büyük filosuna sahip şirketi MSC Cruises tarafından, 2019 Denizin Yıldızları'nda “En iyi Tur Operatörü” ödülüne layık görülen Cruise Planet, 5 ve 6 yıldızlı gemilerin yanı sıra çok özel keşif gemileri ve nehir gemileri ile misafirlerine benzersiz bir tatil yaşatıyor. 


Etiketler: msc-cruise , cruise-planet-odul , cruise-planet

Diğer Haberlerimiz

Çocuklarla Beraber Gidebileceğiniz Avrupa Şehirleri

Çocuklu tatil çoğu zaman düşündürücü olabiliyor. Kalacağınız yer çocuklarınız için uygun olacak mı? Özellikle sömestir gibi okulların tatil olduğu bir döneminde bu sorular çok daha önemli hale geliyor. . . .

DEVAMINI OKUYUN

SKYhub'ın 10 Popüler Rotası

SKYhub; uçaklı paket turlar, fuar turları, özel kapalı leisure grup turları, incentive ve MICE gruplarına özel çalışmalar, münferit ve kişiye özel turlar, tüm havayolları ile özel koltuk anlaşmaları ve ofislerinin bulunduğu tüm ülkelerde her türlü yer ser . . .

DEVAMINI OKUYUN