MSC Cruises'in En İyi Tur Operatörü Tercihi Cruise Planet

Türkiye’nin ilk ve tek cruise arama motoru olan ve ayrıcalıklı gemi seyahatleri ile fark yaratan HIS markası Cruise Planet, 7 kıtada tüm dünya denizleri ve nehirlerini kapsayan geniş ürün yelpazesiyle misafirlerine benzersiz bir cruise deneyimi vadediyor. Akdeniz'in en büyük filosuna sahip şirketi MSC Cruises tarafından, 2019 Denizin Yıldızları'nda “En iyi Tur Operatörü” ödülüne layık görülen Cruise Planet, 5 ve 6 yıldızlı gemilerin yanı sıra çok özel keşif gemileri ve nehir gemileri ile misafirlerine benzersiz bir tatil yaşatıyor. 


Etiketler: msc-cruise , cruise-planet-odul , cruise-planet

Diğer Haberlerimiz

Güneydoğu Asya’nın Egzotik Ülkesi Kamboçya’da Görülmesi Gereken İlk 8 Yer

Güneydoğu Asya deyince akla ilk olarak Tayland, Vietnam ve Myanmar geliyor. Ancak tarihi eserleri ve tapınakları ile en az onlar kadar büyüleyici bir ülke Kamboçya. Ülkede deniz turizmi de oldukça yaygın. Bunun yanı sıra doğa turizmi de hatırı sayılır ölç . . .

DEVAMINI OKUYUN

Maldivler'e Gitmek İçin 7 Sebep

Mavinin bambaşka bir tonunu gözler önüne seren berrak bir deniz, enfes bir hava, tropik esintiler, bembeyaz kumlar ve egzotik bir atmosfer... Yeryüzünde cenneti temsil eden Maldivler’i anlatmak için sanıyoruz bu kadarı yeterli oluyor. 20 farklı ada zincir . . .

DEVAMINI OKUYUN