Paketle.com ile EMITT Fuarına Katıldık

Turizm sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen ve tatili herkes için ulaşılabilir kılmayı amaçlayan Paketle.com, başta turizm fuarları olmak üzere birçok fuarda ilgiyle karşılanmaya devam ediyor. 30 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleşen EMITT fuarına katılan Paketle.com, fuar boyunca sıklıkla ziyaret edildi. HIS Travel çatısı altında bulunan Paketle.com’un sunduğu farklı tatil konseptleri turizm profesyonellerinin ve meraklılarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Fuarın ilgi çeken anlarından biri de çekilişler oldu. Fuarda gerçekleştirdiğimiz sürpriz çekilişlerle 1 kişi 3 gece konaklamalı More Than Sail tatili, 1 kişi NG Hotels Afyon’da 2 gece konaklama, 1 kişi Kapadokya turu ve 1 kişi araçla İstanbul içi transfere hak kazandı. HIS Travel ailesi olarak fuar sonunda ise Hyve organizasyon tarafından verilen Seyahat Acentaları Dalında EN İYİ STANT DEKORU ödülünün de sahibi olduk .


Etiketler: emitt-fuari , turizm-fuarlari , fuar , paketle-com

Diğer Haberlerimiz

Yenilenen Logosuyla HIS Turizmde Farkındalık Yaratıyor

HIS, yeni logosu ile ‘farkındalığı ve evrenselliği’ temele alan bir felsefenin altını çiziyor. Bu yeni logo ile marka algısında da bir devrim yaratan HIS, evrensel bir tasarım kullanarak seyahatin dünya kültürlerini keşfetmek için en önemli araç olduğunu . . .

DEVAMINI OKUYUN

Kurumsal Seyahat Yönetimi Nasıl Yapılır?

Şirketinizle gerçekleştireceğiniz kurumsal seyahatlerin beklentilerinizi en iyi şekilde karşılaması, maksimum tasarruf ve verim sağlanması, tüm sürecin doğru bir şekilde planlanması ve şirket politikalarınızla kesişmesi oldukça önemlidir. Kurumsal seyahat . . .

DEVAMINI OKUYUN