Paketle.com'u B2B ve B2C'ye Tanıtmaya Başladık

Tatil alışkanlıklarına yeni bir dokunuş getiren ve segmentlere özel paketlerle tatili herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Paketle.com’u B2B ve B2C odaklı tanıtmaya başladık. ‘Tatili Paketledik’ sloganıyla farklı kategorilerden tatilleri konaklama, ulaşım, festival, workshop ve deneyim içeren ekonomik paketlerle misafirlerine sunan ve ilham veren bu paketlerle tatili farklılaştıran Paketle.com, Travel Turkey, Uzak Rota gibi sektörün nabzını tutan fuarlarda dikkat çeken standıyla yerini aldı. Paketle.com, müşterilerin ve iş birlikçilerinin yoğun ilgisini gördü.

Etiketler: paketlecom , uzakrota

Diğer Haberlerimiz

Qualita Türkiye ile Kapadokya’yı Keşfetmeniz İçin 8 Neden

Bu yazı, Kapadokya ile ilgili olsa da bu muazzam alanı anlatmak için herhangi bir kelimenin yetmeyeceğini aklınızda bulundurarak okumaya başlayın. Ama Kapadokya’yı Qualita Türkiye ile keşfetmeniz için en az Kapadokya kadar eşsiz 8 sebep olduğunu da unutma . . .

DEVAMINI OKUYUN

SKYhub İle Çalışmanın 10 Avantajı

SKYhub, sınırların ötesine yolculuk için ilk adres olmaya devam ediyor. Uçaklı paket turları, fuar turları, özel kapalı leisure grup turları, Incentive-MICE gruplarına özel çalışmalar, münferit ve kişiye özel turlar için hizmetler sunan firma, 70'i aşkın . . .

DEVAMINI OKUYUN