Paketle.com'u B2B ve B2C'ye Tanıtmaya Başladık

Tatil alışkanlıklarına yeni bir dokunuş getiren ve segmentlere özel paketlerle tatili herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Paketle.com’u B2B ve B2C odaklı tanıtmaya başladık. ‘Tatili Paketledik’ sloganıyla farklı kategorilerden tatilleri konaklama, ulaşım, festival, workshop ve deneyim içeren ekonomik paketlerle misafirlerine sunan ve ilham veren bu paketlerle tatili farklılaştıran Paketle.com, Travel Turkey, Uzak Rota gibi sektörün nabzını tutan fuarlarda dikkat çeken standıyla yerini aldı. Paketle.com, müşterilerin ve iş birlikçilerinin yoğun ilgisini gördü.

Etiketler: paketlecom , uzakrota

Diğer Haberlerimiz

SKYhub'ın 10 Popüler Rotası

SKYhub; uçaklı paket turlar, fuar turları, özel kapalı leisure grup turları, incentive ve MICE gruplarına özel çalışmalar, münferit ve kişiye özel turlar, tüm havayolları ile özel koltuk anlaşmaları ve ofislerinin bulunduğu tüm ülkelerde her türlü yer ser . . .

DEVAMINI OKUYUN

Vize Danışmanlığı Almak İçin 7 Sebep

Eğer seyahat edeceğiniz ülke, özel olarak muafiyet tanımıyorsa vize alma süreci daima zorlayıcı bir süreç oluyor. Vize başvurusu için hazırlanması gereken evrakların yanı sıra her vize türünün farklı gereklilikleri olduğu için bu süreç genellikle başvuran . . .

DEVAMINI OKUYUN