VIP Seyahatlerinize H.I.S. Türkiye ile Tam Destek

Japonya’da 1980 yılında kurulan ve günümüzde dünyanın en büyük 8. seyahat firması olan H.I.S Türkiye, dünya çapında 17.000 çalışanı ve 554 ofisi ile hizmet vermektedir. 2005 yılında İstanbul ve Ankara’da hizmet vermeye başlayan H.I.S Türkiye kurumsal seyahat, otel rezervasyonu, vize, kongreler, fuarlar ve kurumsal etkinliklerin yanı sıra VIP seyahat hizmetleri ile de ön plana çıkar. H.I.S. Türkiye, VIP seyahatlerinizi, endüstrinin en deneyimli ve yenilikçi seyahat yöneticileri tarafından sunulan tekliflerle ayrıcalıklı hale getirir.

H.I.S. Türkiye Olarak Neler Yapıyoruz?

H.I.S Türkiye VIP seyahat hizmeti, seyahatinizi planladığınız andan eve dönüşünüze kadar size baştan sona birinci sınıf seyahat deneyimi sunmak adına sizin için ideal planı özenle tasarlar ve uygular. Uzman ekip üyelerimizin her biri sektörde 10 yıldan fazla deneyime sahip profesyonellerdir. H.I.S Türkiye şu ana kadar; hakimler, iş liderleri, devlet bakanları ve kraliyet ailesinin üyeleri dahil olmak üzere birçok yüksek profilli müşterinin seyahat gereksinimlerini en iyi şekilde yönetmeyi başarmıştır.

20'li yaşlardayken kamplarda, pansiyonlarda ya da çadırlarda kalmak eğlenceli olabilir. Ancak, ilerleyen yaşlarda yapılan tatil planlarında; genellikle konforun ön planda olduğu tatil organizasyonları tercih edilir. Birçoğumuz lüks koşullarda seyahat etmek istese de VIP seyahatlerinin bir servete mal olacağını düşünür. Hem konforun, hem iyi bir seyahat planının hem de ekonomik seçeneklerin garantisi olan H.I.S Türkiye'nin en büyük amacı seyahatiniz süresince bir yıldız gibi hissetmenizdir.

Bunun için kendini sürekli geliştiren dinamik ve profesyonel ekibimizle, planladığınız VIP seyahatlerinize H.I.S Türkiye ile tam destek veriyor ve konforlu bir seyahat gerçekleştirmeniz için birçok süreci sizin yerinize yürütüyoruz. Bu hizmetler kapsamında şunları yapıyoruz:

         Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde uçak bileti işlemlerinizi kolayca tamamlıyoruz.

         Gitmek istediğiniz destinasyonlardaki tüm otelleri keşfederek size en uygun olan otele rezervasyonunuzu yaptırıyoruz. Böylece otelde beklenmedik bir problemle karşılaşmanızı önlüyoruz.

         Katılmak isteyeceğiniz tur organizasyonlarını değerlendirerek gerekli ayarlamaları ve planlamaları yapıyoruz. Hayalinizdeki seyahate en yakın olanı tespit ediyoruz.

         Yurt dışı seyahatlerinizde tüm vize işlemlerinizi üstleniyor ve seyahatinizin önündeki en büyük engeli hızlı ve kolay bir biçimde, sizi hiç yormadan veya endişelendirmeden kaldırarak mükemmel bir seyahat deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. Ayrıca buna benzer diğer tüm hizmetleri biz düşünüyor ve konforlu bir seyahat geçirmeniz için hiçbir detayı atlamıyoruz.


Ne Gibi Ayrıcalıklar Sunuyoruz?

H.I.S Türkiye’nin uzman ekibi, benzersiz seyahat tercihlerinizi oluşturabilmek için tüm seyahat deneyiminizi yönetir. 7 gün 24 saat size özel VIP telefon hattı ve özel postalarla her zaman yanınızda olarak konforlu seyahat olanağı sunar. VIP seyahat tercihlerinizde uçuşlarınız için ön check-in, ekspres havaalanı girişi gibi birçok ayrıcalık sizi bekler. Lüks otel rezervasyonları, bagaj hizmetleri, şoförlü kapıdan kapıya servisler ve sizi daha da mutlu edecek çeşitli sürprizler dahil olmak üzere benzersiz pek çok hizmet ile VIP seyahatinizin tadını çıkartabilirsiniz. H.I.S Türkiye size en iyisini yaşatmak üzere çalışır, size sadece güzel anılar biriktirmek kalır.

H.I.S Türkiye olarak, sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok mutluyuz çünkü bu, geleceğiniz için seyahat planlarınız veya en azından bazı VIP seyahat hayallerinizin olduğu anlamına geliyor. Biz, dünyayı tecrübe etmenize yardımcı olmak için ister sadece sizin isterseniz de dilediğiniz kalabalık bir topluluğun VIP seyahatini düzenlemeye hazırız. Maksimum keyif sunmak için planlama, yolculuk ve konaklama gibi her aşamada daima yanınızdayız.

H.I.S Türkiye’nin VIP seyahat seçeneklerini ve avantajlarını öğrenmek için irtibat telefonlarımızdan bizi arayabilir veya sadece bir e-posta atarak H.I.S. Türkiye ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Deneyimli H.I.S Türkiye VIP seyahat uzmanlarımız size yardımcı olmaktan onur ve mutluluk duyacaktır.

H.I.S. Türkiye ile neden çalışmanız gerektiğini açıkladığımız yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler: his-turkiye , his-global , vip-seyahat-hizmeti , kurumsal-seyahat , vip-seyahat

Diğer Haberlerimiz

Japan Rail Pass ile Görebileceğiniz 8 Heyecan Verici Yer

Daha önce Japan Rail Pass’in ne olduğundan ve nasıl edinebileceğinizden bahsetmiştik. Avrupa’daki Interrail sisteminin Japonya’daki versiyonu olan Japan Rail Pass ile Japonya’yı baştan başta trenle keşfedebiliyorsunuz. Geziniz sırasında sizi heyecan veric . . .

DEVAMINI OKUYUN

Yeni Kimliklerle Giriş Yapılabilen 7 Rota ve Ülkeye Giriş Detayları

Vize alma süreci hem maliyetli hem de meşakkatli bir süreç olduğu için özellikle ani yapılan tatil planlarında kimlikle giriş yapılabilen ülkeler büyük önem taşıyor. Türk vatandaşlarının ülkelere kimlikle giriş yapabilmesi için yeni kimliğe sahip olmayı d . . .

DEVAMINI OKUYUN