Yenilenen Logosuyla HIS Turizmde Farkındalık Yaratıyor

HIS, yeni logosu ile ‘farkındalığı ve evrenselliği’ temele alan bir felsefenin altını çiziyor. Bu yeni logo ile marka algısında da bir devrim yaratan HIS, evrensel bir tasarım kullanarak seyahatin dünya kültürlerini keşfetmek için en önemli araç olduğunu vurgulayarak, seyahat kültürünü tüm insanlığa ait kılmayı amaçlıyor. 

Seyahat etmenin, yeni kültürler tanımanın ve dünyayı keşfetmenin farkındalık yaratacağına ve bu farkındalığın da insanlığı birleştireceğine olan inancı ile HIS, herkesi aynı gökyüzünün altında buluşmaya davet ediyor.

Etiketler: hisglobal , his-traveli-his-turizm , his-turkiye , his-turkey

Diğer Haberlerimiz

Kurban Bayramı’nda Tatile Gidebileceğiniz Yurt Dışından 7 Rota

Önümüzdeki Kurban Bayramı, 11 Ağustos Pazar günü başlıyor ve 14 Ağustos Çarşamba günü sona eriyor. Dolayısıyla 5 günlük bir tatil de bizleri bekliyor. 5 gün az değil, şöyle yakın yurt dışı rotaları keşfetmek için oldukça ideal bir süre. Kurban Bayramı’nda . . .

DEVAMINI OKUYUN

Madrid Gezisi İçin 10 Keşif Noktası

İlk kez Madrid’e gidecekler için birçok gezilecek yer olsa da bu şehrin olmazsa olmazlarının yeriayrı. Madrid gezilecek yerler açısından birçok güzel keşif durağını barındırıyor. İspanyol kültürünü doyasıya yaşayabileceğiniz ve dünyanın en güzel başkentle . . .

DEVAMINI OKUYUN