COVID-19

Önce Sağlık, Sonra Seyahat


COVID-19 Döneminde İş Seyahatlerine Bakış Raporu

Dünya çapında pandemi olarak ilan edilen COVID-19, tüm seyahat süreçlerimizi yakından etkiledi. Uçuş iptalleri, kısıtlamalar, sınır kapanmaları yaşadığımız; karantina ve izolasyon altında olduğumuz uzun bir süre geçirdik. Kontrollü normalleşme sürecine girdiğimiz yeni dönemle birlikte iş hayatında neler değişecek ve iş seyahatlerinin geleceği nasıl olacak sorularının yanıtları da yavaş yavaş belli oldu. Global verileri, anketleri, görüşleri ve HIS Travel olarak ön görülerimizi 'COVID-19 Döneminde İş Seyahatlerine Bakış: Yaklaşımlar, Trendler Ve Teknolojiler ' adlı geniş kapsamlı raporumuza göz atarak keşfedebilirsiniz.

Kasım 2020 Raporunu İndir

COVID-19 Kurumsal Seyahat Raporu

Covid-19 (koronavirüs) kapsamında alınan tedbirleri anlık olarak sizlerle paylaşıyor, güvenli bir yolculuk ve sağlıklı bir seyahat yapmanız için kesintisiz iletişimimizi sürdürüyoruz. Genel bilgilendirmeler, öneriler ve son haberler ile sizlere sunduğumuz zengin içeriğimize ek olarak kurumsal firmaları yakından ilgilendiren raporumuzu da sizlerle paylaşıyoruz. İş seyahatlerinde oluşacak risklere karşı alınacak önlemleri ele alan 'İş Seyahatleri ve Küresel Seyahat Riskleri' raporunu indirmek için tıklayabilirsiniz.

Mayıs 2020 Raporunu İndir

İş Seyahatleri Ve Küresel Seyahat Riskleri Raporu - Mayıs 2020

Raporu İndir

COVID-19 Döneminde İş Seyahatlerine Bakış Raporu - Kasım 2020

Raporu İndir

İş seyahatlerinde şimdi ve gelecekte hangi riskler meydana gelecek? Hangi çözümlere ihtiyaç var? Dünyadaki veriler neler söylüyor?

Seyahat İhtiyaçlarınız İçin Bizimle İletişime Geçin

Türkiye'deki bütün ofislerimizi iletişim sayfasında bulabilirsiniz.

İstanbul Ofisi / Genel Merkez
19 Mayıs Cad. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sok. Şişli Plaza E Blok No: 4/B Kat B1 Şişli / İstanbul
E-posta: [email protected]
Telefon: +90 (212) 703 37 37
Ankara Ofisi
Beştepeler Mah. Nergis Sok. Via Flat İş Merkezi 7/2 Kat:1 D Yenimahalle / Ankara
E-posta: [email protected]
Telefon: +90 (312) 219 00 48

Bizi Takip Edin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.