Canlı Turlar ile

Japonya'yı

Keşfet15 $'dan başlayan fiyatlarla

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza onayı veriyorum.

Canlı Tur Paketleri

Samuray Müzesi & Nishiki Market 1
Samuray tarihini derinlemesine yaşayıp, Nishiki Market'in diğer adıyla Kyoto’nun mutfağının Japonların hayatlarında nasıl bir öneme sahip olduğunu deneyimleyin.

Samuray Müzesi & Nishiki Market

29 $/kişi
JAPONYA KÜLTÜR TURU
1 Gece Konaklama ve Balon Turu Dahil 2
Stresli ve gürültülü modern günlük yaşantınızdan bir süreliğine uzaklaşıp dingin atmosfer eşliğinde geleneksel kaligrafi hocasından Japonca sembolleri ile adınızı yazacak ve hatta anlamları üzerine konuşacaksınız.

Japon Kaligrafi Sanatı~Shodo

29 $/kişi
JAPONYA KÜLTÜR TURU
Japon Geleneksel Dansı 3
Uzman Japon Dans sanatçısı tarafından geleneksel Japon dans figürlerini izleyerek canlı olarak öğrenebilirsiniz.

Japon Geleneksel Dansı

29 $/kişi
JAPONYA KÜLTÜR TURU
Saga Karatsu Tarihi Kasabada Yürüyüş Turu 6
Tarih kokan bu Saga Karatsu kasabasında Japonya’nın en ünlü kalelerinden birini görecek ve Samuraylardan günümüze bu coğrafyanın tarihi hakkında bilgiler bulacaksınız.

Saga Karatsu Tarihi Kasabada Yürüyüş Turu

20 $/kişi
JAPONYA KÜLTÜR TURU
Karate~Budo~ 4
Karate’nin doğup geliştiği yerden ders almak harika bir deneyim olmaz mı? Sensei’in öğretisiyle yarım saatte kendi evinizde kata çizebilir misiniz?

Karate~Budo~

29 $/kişi
JAPONYA KÜLTÜR TURU
Kanda Myoujin Tapınağı Rahibinden Shinto Dini Anlatımı 5
Japonların en temel inanışlarından biri olan Shinto dini hakkında merak ettikleriniz bu turda. Ülkenin en önemli mabedlerinden biri olan Kanda Myoujin’de nasıl dua edilir, nasıl ayin yapılır, bir mabedin özellikleri nelerdir yerinde canlı öğrenebileceksiniz.

Kanda Myoujin Tapınağı Rahibinden Shinto Dini Anlatımı

15 $/kişi
JAPONYA KÜLTÜR TURU
Bonsai Köyünde Yürüyüş 9
Bonsai, Japon çiçek düzenleme sanatı. Peki adını Bonsai sanatından almış ve binbir çeşit bonsai bahçesinden oluşan bir Japon köyünde yürüyüş fırsatı olsaydı katılmaz mıydınız!

Bonsai Köyünde Yürüyüş

20 $/kişi
JAPONYA KÜLTÜR TURU
5 Ülke Dünya Turu 8
Normalde en az 2 haftada gezebileceğiniz 5 ülkeyi evinizin konforunda çayınızı yudumlarken HIS kalitesiyle ayağınıza getiriyoruz. Her bir ülkeden canlı bağlantılarla profesyonel rehberler eşliğinde harika bilgiler edineceksiniz. Dilerseniz tur sonunda sizler için ayrılan görüşme odalarında rehberlere sorular da sorabilirsiniz.

5 Ülke Dünya Turu

37 $/kişi
HAWAII-HİNDİSTAN-KENYA-TÜRKİYE VE JAPONYA
Welcome Tokyo ~Asakusa & Akihabara 7
Şehrin kalbinin attığı geleneksel Tokyo Asakusa ile modern Tokyo Akihabara'da hayatın akışını keşfetmek için canlı tura katılıp farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Welcome Tokyo ~Asakusa & Akihabara

29 $/kişi
JAPONYA KÜLTÜR TURU
Japon Öğretmenden Online Japonca Dersi 10
Online Japonca dersi alarak temel iletişim kuralları ve kelimelerini öğreneceksiniz. Öğretmeninizle soru cevap şeklinde birebir etkileşimli bu dersi mutlaka denemelisiniz.

Japon Öğretmenden Online Japonca Dersi

20 $/kişi
JAPONYA ÖĞRENİYORUM

HIS Travel Güvencesi

40+

Yıllık Japon Şirketi

70+

Ülkede Operasyon

500+

Dünya Çapında Ofis

18000+

Çalışan Sayısı

Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Hideo Sawada

Hikayemiz ve Kökenimiz

Dünya çeşitli değişiklikleri kabul etti ve bugün sahip olduğumuz şey bu. HIS'de, bu tür değişikliklere şahit olmak yerine, dünyayı daha iyi hale getirmek için değişiklikler önermek istiyoruz. HIS yapabileceğimiz her değişikliğe karar veriyor ve gelecekte de yapmaya devam edeceğiz.

İnsanlığın yaratıcı gelişimine katkıda bulunmak aynı zamanda dünya barışına da katkıda bulunur. Gelecek 100 yıl, 200 yıl ve 300 yıl boyunca dünyadaki herkes tarafından sevilen bir şirket olmak için kendimize meydan okumaya devam edeceğiz. HIS’e yönelik devam eden anlayışınızı ve desteğinizle büyüyeceğiz.

Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Hideo Sawada