Koronavirüs (Covid-19) Hakkında Seyahat Bilgilendirmesi

Seyahatinizi planlamadan önce COVID-19 kısıtlamalarını kontrol edin. İş, turizm, eğitim ya da diğer seyahat amaçlarınız için gitmek istediğiniz ülkelerin aldığı önlemleri ve seyahat izinlerini anlık olarak keşfedin.

Koronavirüs Seyahat Kısıtlamaları

Gideceğiniz ülkeye özel güncel seyahat kısıtlamalarını sizin için takip ediyoruz. Dilerseniz harita üzerinden ülkelerin seyahat kısıtlamalarını takip edebileceğiniz covid19.his.com.tr adresimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Ülke Sınır Açılış Tarihi PCR Gerekliliği PCR Geçerlilik Süresi PCR Yaş Limiti Karantina Gerekliliği Karantina Süresi Sınır Durumu
Ülke Sınır Açılış Tarihi PCR Gerekliliği PCR Geçerlilik Süresi PCR Yaş Limiti Karantina Gerekliliği Karantina Süresi Sınır Durumu

Covid-19 Haritası

HIS Travel’ın Covid-19 haritası ile bulunduğunuz ülkeden gideceğiniz ülkeye sınır durumlarına, toplam vaka sayılarına, restoran, etkinlik gibi sosyal alanlarla ilgili koşullara ve ülke geçiş prosedürleri hakkında tüm merak ettiklerinize ulaşabilirsiniz.

Haritayı Gör

Seyahat İhtiyaçlarınız İçin Bizimle İletişime Geçin

Türkiye'deki bütün ofislerimizi iletişim sayfasında bulabilirsiniz.

İstanbul Ofisi / Genel Merkez
19 Mayıs Cad. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sok. Şişli Plaza E Blok No: 4/B Kat B1 Şişli / İstanbul
E-posta: [email protected]
Telefon: +90 (212) 703 37 37
Ankara Ofisi
Beştepeler Mah. Nergis Sok. Via Flat İş Merkezi 7/2 Kat:1 D Yenimahalle / Ankara
E-posta: [email protected]
Telefon: +90 (312) 219 00 48

Bizi Takip Edin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.