2020’nin Dikkat Çeken 10 Global Fuarı

2020 yılı fuarlar açısından oldukça hareketli bir yıl olacak. Bu yıl yine onlarca sektörden, farklı ülke ve şehirlerde çok sayıda fuar organize edilecek. Her birine yoğun katılımcının beklendiği bu fuarlar, kendi sektörlerinin nabzını tutmaya devam edecek diyebiliriz. İşte 2020’nin odağında olan 10 global fuar.

 

1 – Heimtextil Frankfurt

Uluslararası ev tekstil ürünleri fuarı olan Heimtextil Frankfurt, Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenecek. Tekstil, moda, kumaş, ev tekstili ve deri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri buluşturan fuar, Messe Frankfurt’ta 7-10 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

 

Detaylı bilgi için: https://www.fuarsepeti.com/fuar/heimtextil-frankfurt

 

2 – Midex İran

İran uluslararası mimarlık, modern ev ve iç mekan tasarımı fuarı olan Midex İran, İran’ın Tahran şehrinde düzenlenecek. Mobilya, mimarlık, dekorasyon ve aydınlatma sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçilerin bir arada olacağı fuar, Tahran Uluslararası Sergi Merkezi’nde 14-17 Ocak 2020 tarihleri arasında organize edilecek.

 

Detaylı bilgi için: https://www.fuarsepeti.com/fuar/midex-iran

 

3 – Automotive World Japan

Otomotiv, yan sanayi, yedek parça ve teknolojileri fuarı olan Automotive World Japan, Japonya’nın Tokyo şehrinde düzenlenecek. Fuar, CAR-ELE JAPONYA, EV JAPONYA, Otomotiv Hafif Teknoloji Fuarı, Bağlı Araç Japonya ve CAR-MECHA JAPONYA olmak üzere 5 etkinlikten meydana geliyor. Otomotiv elektroniği, bağlı araba, otonom sürüş, EV/HEV/FCV, hafif ve işleme teknolojisi, vb. olmak üzere sektörün gelişmiş temalarının tüm teknolojilerinin sergileneceği fuar, katılımcıların teknolojilerini Japon ve Asya otomotiv mühendislerine tanıtma fırsatı da sağlıyor. Automotive World Japan, Tokyo Big Sight’ta 15-17 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

 

Detaylı bilgi için: https://www.fuarsepeti.com/fuar/automotive-world-japan

 

4 – Gulfood Dubai

Uluslararası gıda fuarı olan Gulfood Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde düzenlenecek. Gıda, yiyecek, içecek teknolojileri sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirecek olan fuar, Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde 16-20 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

 

Detaylı bilgi için: https://www.fuarsepeti.com/fuar/gulfood-dubai

 

5 – ITB Berlin

Uluslararası turizm fuarı olan ITB Berlin, Almanya’nın Berlin şehrinde organize edilecek. Dünyanın en büyük turizm fuarı olma özelliği taşıyan fuar, turizm ve seyahat sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirecek. Fuarda oteller, turist kurulları, tur operatörleri, sistem sağlayıcılar, havayolu şirketleri, ve araç kiralama firmaları yer alacak. ITB Berlin, Messe Berlin’de 4-8 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

 

Detaylı bilgi için: https://www.fuarsepeti.com/fuar/itb-berlin

 

6 – Mipim Cannes

Uluslararası gayrimenkul yatırım fuarı olan Mipim Cannes, Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenecek. Bankacılık, emlak ve yatırım sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri buluşturacak olan fuar, Cannes Festivaller Sarayı’nda 10-13 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

 

Detaylı bilgi için: https://www.fuarsepeti.com/fuar/mipim-cannes

 

7 – GreenTech Amsterdam

Bahçecilik teknolojisi fuarı olan GreenTech Amsterdam, Hollanda’nın Amsterdam şehrinde düzenlenecek. Bahçecilik teknolojisi ile uğraşan tüm profesyonelleri bir araya getirecek olan fuar, bahçıvanlık zincirinin erken aşamaları ve yetiştiricilere yönelik üretim konularını mercek altına alacak. GreenTech Amsterdam, RAI Amsterdam’da 8-9 Haziran 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

 

Detaylı bilgi için: https://www.fuarsepeti.com/fuar/greentech-amsterdam

 

8 – Orgatec

Yeni iş vizyonları fuarı olan Orgatec, Almaya’nın Köln şehrinde organize edilecek. Ofis donanımı ve ofis mobilyaları sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri buluşturacak olan fuar, Messe Köln’de 27-31 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenecek.

 

Detaylı bilgi için: https://www.fuarsepeti.com/fuar/orgatec

 

9 – Agrosalon

Tarım fuarı olan Agrosalon, Rusya’nın Moskova şehrinde düzenlenecek. Rusya’nın önde gelen tarımsal makine sergisi olan Agrosalon, tarım ve tarımsal üretim için son teknik çözümleri gözler önüne seriyor. VDNH All-Russian Sergi Merkezi’nde organize edilecek olan Agrosalon, 6-9 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

 

Detaylı bilgi için: https://www.fuarsepeti.com/fuar/agrosalon

 

10 – EIMA Bologna

Tarım makineleri ve teknolojileri fuarı olan EIMA Bologna, İtalya’nın Bolonya şehrinde düzenlenecek. Dünyanın en önemli tarım makineleri fuarlarından biri olan EIMA, uluslararası teknik tarım sektörünün tüm profesyonellerini bir araya getiriyor. EIMA Bologna, Bologna Sergi Merkezi’nde 11-15 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

 

Detaylı bilgi için: https://www.fuarsepeti.com/fuar/eima-bologna

2020 yılında gerçekleşecek olan tüm fuarları görüntülemek için buraya tıklayın.

Etiketler:

Diğer Bloglarımız

Yaz Mevsiminde Gitmenizi Önerdiğimiz 7 Ülke

Genellikle yazın deniz, kum, güneş üçlüsünden pek uzak kalmak istemediğimiz için, kültür gezilerini hep en sona bırakıyoruz. Halbuki dünya üzerinde deniz, kum ve güneşi es geçebileceğimiz keşfedilesi çok sayıda ülke var. Biz de size bu yazımızda yaz mevsi . . .

DEVAMINI OKUYUN

Kurban Bayramı’nda Tatile Gidebileceğiniz Türkiye’den 7 Yer

Önümüzdeki Kurban Bayramı, 11 Ağustos Pazar günü başlıyor ve 14 Ağustos Çarşamba günü sona eriyor. Bu da 5 günlük tatil anlamına geliyor. Hal böyle olunca bayram tatilini değerlendirmek ve ülkemizin cennet köşelerini keşfetmek için harika bir fırsat doğmu . . .

DEVAMINI OKUYUN