5 Maddede HISgo İle Kurumsal Seyahat Çözümleri

5 Maddede HISgo İle Kurumsal Seyahat Çözümleri

Şirketiniz ile gerçekleştireceğiniz kurumsal seyahatlerin yolculuk, konaklama, masraf yönetimi ve denetim gibi birçok aşamasının sizin adınıza organize edilmesini ister misiniz? HISgo ile kurumsal seyahat çözümleri, seyahat planlamasından takibine dek tüm süreci belirlemenizi ve denetlemenizi sağlar. Şirket politikalarınız ile birebir uyum sağlayan ve size zaman kazandıran çözümler sunarak beklentilerinizi tam olarak karşılayan ve verimli kurumsal seyahatler gerçekleştirmenize yardımcı olur. Seyahatinizi planladığınız rotaya göre dünyanın 200'e yakın ülkesinde uygun konaklama ve seyahat alternatifleri sunar. Daha hızlı, pratik ve tasarruflu seyahatler için siz de HISgo'yu tercih edebilirsiniz!

1- Konaklama Çözümleri ile Zamandan Kazanın

HISgo ile kurumsal seyahat çözümleri, yolculuk yapmayı düşündüğünüz şehirler ile ülkelerdeki en uygun ve beklentilerinizi karşılayan konaklama seçeneklerine hızla ulaşmanızı sağlar. Tüm dünyada 500.000'i aşkın anlaşmalı otel alternatifleri arasından dilediğinizi seçebilir ve seyahatinize henüz başlamadan en uygun konaklama tercihini yapabilirsiniz. Dilediğiniz fiyat limiti aralığında ve hizmetlere sahip otellere göz atabilir, çoklu otel satın alma ve coğrafi kısıtlama seçeneklerini kullanabilirsiniz. HISgo bünyesinde çalışan profesyonel seyahat ekibi, uluslararası hizmet ve iletişim ağı ile gerçekleştirdiği diyalog sayesinde sizi elektronik posta ve telefon trafiğinden uzaklaştırır. Size ise yalnızca sizin belirleyeceğiniz seyahat limitleri ve alternatifleri çerçevesinde sunulan seçenekler arasından dilediğinizi seçmek ve onay vermek kalır.


2- Sorunsuz ve Konforlu Yolculuklar

HISgo ile kurumsal seyahat çözümleri, tıpkı konaklama gibi yolculuk sürecini de tam olarak beklentilerinize uygun şekilde planlamanızı sağlar. Uygun fiyatlı uçak biletleri ve konforlu uçak seferleri, sizin belirlediğiniz kuralların filtresinden geçerek size sunulur. Dilediğiniz zaman diliminde ve rotada seyahat etmeniz için gerekli tüm koşulların ayarlanmasını sağlar. Seyahatinize başlarken havalimanında bekleme süresinden uçuş opsiyon süresi takibine dek her aşamadan önceden haberdar olabilir ve zamandan kazanabilirsiniz. Kabin sınıfı kurallarına göz atabilir, uçuş arama arşiv bilgilerini saklayarak sonraki seyahatlerinizde dilediğiniz an göz atabilirsiniz.  

3- Online Raporlar ile Tüm Süreç Kontrolünüz Altında

Yine HISgo bünyesinde düzenlenen ve tarafınıza gönderilen online raporlar ile konaklama ve seyahat koşullarının şirketinizin seyahat bütçesine ve beklentilerine uygunluğunu her an takip edebilirsiniz. Online raporlar sizin incelemenize ve onayınıza sunulur. Onay verdiğiniz takdirde tüm belgeler arşivlenir ve gelecekteki seyahatlerinizde ve şirket arşivinizde kullanabileceğiniz şekilde size ulaştırılır.  

4- Bütçe Kontrolü ile %20'ye Varan Tasarruf İmkanı

HISgo, size en uygun kurumsal seyahat çözümlerini tamamen sizin koyduğunuz kurallar çerçevesinde belirler. Online raporlama hizmetinden yararlanarak tüm süreçleri takip edebilir, bu sayede seyahat bütçenizi ve planlamanızı optimize edebilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz kurumsal seyahatin bütçesi ve limitleri doğrultusunda sunulan seçenekler, size maksimum düzeyde masraf yönetimi ve tasarrufu yapma olanağı tanır. 


5- Harcamalarınızı Grafikler ile Takip Edin

HISgo ile kurumsal seyahat çözümleri, seyahat planlarınızı ve harcamalarınızı en hızlı ve doğru şekilde takip edebilmeniz adına grafikler hazırlar. Bu grafikler ile kurumsal seyahat süresince yapılan harcamaları gün, hafta ve ay bazında rahatlıkla kontrol ve takip edebilirsiniz. Grafikleri şirket departmanlarına göre sınıflandırabilir, harcama limitleri koyarak kural içi ve kural dışı masrafları gözlemleyebilirsiniz. 

Size Hemen Ulaşalım

Siz de HISgo ile kurumsal seyahat çözümleri hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bize hemen ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan iletişim formunu doldurmanız ve talep oluşturmanız yeterlidir. Profesyonel ekibimiz, doldurduğunuz form üzerinde yer alan bilgileri takip ederek size mümkün olan en kısa sürede ulaşır. Tüm süreçler konusunda detaylı bilgiler edinebilir, kurumsal seyahat çözümlerinden dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz. 

Yorum (0)
Yorum Bırak