A’dan Z’ye Özel Jet Kiralama Süreci

A’dan Z’ye Özel Jet Kiralama Süreci

Özel jet kiralamak ya da özel uçak jet kiralamak iş insanlarının, üst düzey yöneticilerin yoğun programlarını en hızlı biçimde gerçekleştirmelerini sağlamanın ideal bir yoludur. Özel uçak kiralama, yoğun bir çalışma düzenine sahip profesyoneller için zaman verimliliği de dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sağlar. Daha hızlı check-in’den daha çabuk transit süresine kadar, bir iş jeti farklı şehirlerdeki toplantılara katılmak, bir günde birden fazla saha ziyareti yapmak ve seyahat sırasında daha verimli olmak için mükemmel çözümdür. Gelin hep birlikte özel uçak ve jet kiralamanın getirdiği konfor ve avantajları beraber inceleyelim.

Neden Özel Jet ile Yolculuğunu Tercih Etmelisiniz?

Çünkü kiraladığınız özel uçakla uçmanın her bir detayı size özel olacaktır. Özel uçuşların tüm bileşenleri, gereksinimlerinize uygun hale getirilir ve sadece size özel hizmet veren seyahat danışmanları tarafından düzenlenip, kontrol edilir.

Konforlu ve Lüks Bir Yolculuk: Özenle hazırlanan gurme lezzetler, profesyonel kabin hizmetleri, uçak içi multimedya kaynakları, ihtiyaç duyduğunuz rahat bir yatak… Aradığınız tüm imkanları özel jetlerde bulabilirsiniz.

Özel Hayatın Gizliliği ve Güvenlik: Özel jet yolculukları, özel hayatınızın gizliliğini garanti eder. Uçuşunuzun her aşamasında güvenliğiniz için tüm önlemler alınır.

Kendi Tarifenizi Oluşturabilirsiniz: Dilerseniz ticari uçuşlar ile aktarma yapabilir veya belirlediğiniz tarifeler ile uçabilirsiniz.


Daha Fazla Havalimanına Ulaşabilmek Mümkün: Tarifeli seferlerin ulaşmadığı, gideceğiniz yere en yakın konuma ve uzak lokasyonlara kolaylıkla ulaşım imkanı özel uçak kiralama hizmetleri arasında bulunuyor.

VIP Terminal Erişimi: Uçağa gitmeden önce özel olarak tasarlanmış, konforun ve kalitenin ön planda tutulduğu bekleme salonlarında, kalabalıktan uzakta sakin bir ortamda dinlenme imkanı. Aynı zamanda özel terminallerde kalkışa planlanmış bir hizmet uçuşundan daha yakın bir şekilde check-in yapabileceğiniz anlamına gelir.

Zaman Tasarrufu: Özel terminal hizmetleri sayesinde gecikmeleri en aza indirgeyip uçuşunuzdan birkaç dakika önce uçağa binebilirsiniz.

Uluslararası Güvenlik Protokolleri: Uçak kiralama konusunda özel jetler konforlu olduğu kadar güvenli mi sorusu en çok merak edilen konular başında yer alıyor. Özel jetlerin tüm bakım ve kontrolleri Türkiye ve Avrupa sivil havacılık otoritelerinin denetlemesi ve kontrolünde yapılıyor. Kokpit ekipleri (pilot ve yardımcı pilot) havacılık otoritelerince belirtilen uçuş saatlerini tamamlamış olup, eğitim ve sağlık kontrollerini de eksiksiz yerine getirmektedirler.

Kişisel Seyahat Danışmanları: Size özel hizmet veren seyahat danışmanları, ikram menünüzden, uçuşunuzda yapacağınız son dakika değişikliklerine kadar ihtiyacınız olabilecek her türlü konuda size destek vermek için 7/24 hizmetinizdedir.

Özel Jet Kiralama Fiyatları Nasıl?

Özel jet kiralama fiyatları; talep edilen parkur (yurt içi veya yurt dışı), uçuşun gerçekleştirileceği tarih, uçağın hangi havalimanından kalkacağı ve ikram taleplerine göre değişim göstermektedir. Misafirlerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışma yapılır ve müsaitlik durumuna göre fiyatlandırma gerçekleştirilir. 

Hangi Durumlarda Özel Jet Kiralanabilir?

Özel bir uçak kiralamak, insan gruplarını taşımanın çok etkili bir yoludur. Müzik gruplarının tur, spor takımları veya hükümetler ve küresel kurumlardaki seyahat ihtiyaçları daha farklı olabilmektedir. İhtiyacınız olan uçak konfigürasyonu, ekonomi veya business class kabinleri ile bir uçak veya bölgesel bir uçak kiralamanıza yardımcı olmak için 7/24 hizmet alınabilir durumdadır.


Her Grup İçin Özel Jet Kiralama Çözümü: Grup kiralama, kişi başına uçuş fiyatını düşürmenin yanı sıra, dünyanın dört bir yanındaki hava alanları ve bagaj lojistiği ile sorunsuz bir seyahat deneyimi yaşamanız için harika bir fırsattır. 180 kişi kapasiteli charter uçuşlarla planlarınıza ve davet ettiğiniz kişilere en uygun uçağa erişebilirsiniz.

Profesyonel İş Seyahatleri: Yönetim kurulu toplantılarına, finansal tanıtım gezilerine, konferanslara, seminerlere ve sergilere katılmak için dünya çapında uçan C-level yöneticileri veya yatırımcılarla buluşmak için grup charter uçuşlarını tercih edebilirsiniz.

Teşvik Gezileri: Şirketiniz başarılı bir yılın sonunu kutlamak için bir etkinlik mi planlıyor? Veya farklı şehirlerde yer alan ofislerinizden çalışanlarınızı teşvik gezisine çıkartma planlarınız mı var? Özel uçak kiralama ile hizmetleri ile çalışanlarınızı ödüllendirebilirsiniz.

Ürün Lansmanları: Markanızı mı yoksa yeni bir ürününüzü mü lanse edeceksiniz? Ya da çalışanlarınız kırmızı halı etkinliğine mi yoksa bir film galasına mı katılıyor? HIS Travel ailesi olarak, ürün lansmanları, basın gezileri ve satış ekipleri için sektörle ilgili etkinlikler için grup charter uçuşlarını koordine ediyoruz. Üstelik unutulmaz bir marka deneyimi için özel jetinizin gövdesini veya iç mekanlarını da özelleştirebilirsiniz.

Hobi Amaçlı Geziler: Hobilerini ve tutkularını beslemek için seyahat eden arkadaş toplulukları, macera severler ve dini ziyaretler için özel jet veya charter uçak kiralamayı tercih edebilirsiniz.

Spor Organizasyonları: HIS Travel özel uçak kiralama hizmetleri ile dünyanın en iyi golf sahalarının bulunduğu veya Super Bowl veya UEFA Şampiyonlar Ligi gibi yıllık etkinliklere katılabilirsiniz. Futbol finalleri veya sporla ilgili başka bir organizasyon olması durumunda, ihtiyaçlar için olan özel jetler tedarik edilecektir.

Kültür Gezileri: Farklı ülkelerde bulunan kültürel ve destansı gezileriniz için grup kiralamaları gerçekleştirilmektedir. İsterseniz İtalya'nın Piedmont kentine Alba Uluslararası Trüf Festivali'ne uçun, isterseniz de Maastricht'teki Avrupa Güzel Sanatlar Fuarı'nda sanatın, antikaların ve tasarımın tadını çıkarın. HIS Travel ile ayrıcalıklı bir uçuş keyfi sizi bekliyor olacak.

Özel Etkinlikler: Doğum günlerine, düğünlere, veda partilerine, yıl dönümlerine, aile toplantılarına, bekar ve bekarlığa veda partilerine, sürpriz gezilere ve daha fazlasına katılmak için özel uçakları tercih edebilirsiniz.


Özel Jet Kiralama Hakkında En Çok Merak Edilenler

Özel uçak kiralama hizmetleri hakkında merak edilen birçok soru bulunuyor. İşte özel jet kiralama hakkında merak edilenler sizlerle.

Charter Uçak Kiralamanın Genel Kuralları Nedir?

Özel bir kuralı yok. Çıkış/varış havalimanları, tarih ve yolcu sayısı bildirilmesi gereken en önemli detaylar arasında bulunuyor. Gerekli uçak tipini belirlemek için yolculardan bagaj detayları da istenebiliyor.

Özel Jet Uçak Tipleri Nelerdir?

Yolcu sayına ve uçuş süresine göre değişiklik göstermekte olup, 60’a yakın farklı model ve büyüklükte, işleve kullanılan uçaklar portföyümüzde bulunmaktadır.


Yolculardan ya da Firmalardan Bir Evrak Talebi Oluyor Mu?

Yolcu listesi, pasaport kopyaları ve gerekli olduğu taktirde vize bilgileri yolculardan talep edilmektedir. Uçuştan 2 gün önce yolcu isim ve kimlik bilgileri ile ilgili talep eden misafire doldurması gereken bir form gönderiyoruz.

Kiralanan Uçakların Kişi Kapasitesi Nedir?

3 ila 16 kişilik uçaklar özel jet statüsünde bulunmaktadır. Bununla beraber, 16-180 arası kapasiteli yolcu uçaklarından dönüştürülmüş büyük VIP uçaklar da kiralanabilmektedir.

Özel Jetlerde İkramlar Var mı?

Hostes hizmeti bulunan özel kiralık uçaklarda VIP yiyecek ve içecek hizmeti yapılmaktadır. Paket içeriği yolcu talebine göre değişiklikler yapılabilir. Şampanya, havyar gibi ürünler ekstra ücretlendirilmeye tabiidir.

Özel Jet Kiralama İşlemi Kaç Gün Önceden Yapılabilmektedir?

Özel jetin müsaitliğine bağlı olarak uçuşun 4-5 saat öncesine kadar işlemler gerçekleştirilebilir. Bazı rotalarda izin süreçleri daha uzun sürebilmektedir. Afrika ve Uzakdoğu ülkeleri için gerekli ayarlamalar için minimum 3 günü sürebiliyor.


Özel Jetlerin Uçuş Saatleri Sabit Midir Yoksa Yolcunun Programına Göre Ayarlanabilir Mi?

Eğer kalkış ve varış havalimanında herhangi bir saat/slot kısıtlaması yok ise özel jet kiralama hizmetinde uçuş saati müşterinin talebine göre ayarlanabilmektedir. Bunun yanı sıra istenilen uçuş saatleri tarifemizde müsait ise buna uygun ilgili meydanlardan saat talebinde bulunuyoruz.

Özel Jetler İçin Bagaj Hakkı Bulunur Mu?

Bagaj hakkı; uçak kapasitesi ve yolcu sayısına göre değişim göstermektedir. Genellikle yolcu başına 20 kg valiz kabul edilmektedir,  ancak yolcu sayısı veya gidilen meydanın uzaklığına göre artış olabilir. Eğer 10 kişilik uçakta 2 kişi uçacak ise daha fazla bagaj da uçağa yüklenebilir.

HIS Travel ile Benzersiz Bir Seyahat Deneyimi

HIS Travel olarak, iş ve tatil amaçlı seyahatleriniz için bütçenize uygun özel jet ve özel yolcu uçak kiralama hizmeti sunuyoruz. Üst düzey yöneticilerin zamanlarını en etkin şekilde kullanmaları için güvenli, titiz ve profesyonel bir ekiple özel jet kiralama süreçlerini yürütüyoruz.

Uçak kiralama hizmetlerimiz hakkında bizlere +90 542 518 31 63 numaralı hattımızdan veya bilet@his.com.tr  mail adresimizden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yorum (5)
İsa Ulusoy
7 Aralık 2020

İyi günler Mevcut pandemiden dolayı eşim ve çoklarımla beraber yurtdışına özel uçakla gitmek istiyorum 2 çocuk 5-11 yaşlarında toplam 4 kişi Ankara dan Almanya Köln/Düsseldorf şehirlerine önümüzdeki 2 ay içerisinde yaklaşık fiyat alabilir miyim

HIS Travel
8 Aralık 2020

Merhaba İsa Bey, Uçak kiralama hizmetlerimiz hakkında bizlere ‎+90 542 518 31 63 numaralı hattımızdan veya bilet@his.com.tr mail adresimizden ulaşım sağlayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Beyza bur gurosa
29 Ağustos 2021

Merhaba, 7 kisilik bir ucak icin fiyat alabilir miyim? Saatlik midir, mil basina mi olcuyorsunuz? Detaylari paylasirsaniz seviniriz.

Tūrkan
2 Ekim 2021

Bir kişi yemenden gelmesi lazım fiyat nedir öğrenebilir miyim?

HIS Travel
5 Ekim 2021

Merhaba, Bilgilerinize istinaden sizinle iletişime geçeceğiz. İyi günler dileriz.

Yorum Bırak