Fuar Organizasyonlarınız İçin 4 Profesyonel Çözüm

Fuarsepeti.com, Türkiye'deki ve dünyanın dört bir yanındaki fuarlara katılmak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri ve profesyonel destek hizmetlerini tek bir çatı altında sizlere sunar. Yurt içi ve yurt dışı fuarcılık hizmetleri alanında uzman kadrosuyla, fuarlar hakkında detaylı bilgileri ve bu fuarlara katılabilmeniz için gereken tüm hizmetleri ayağınıza getirir.

Fuar organizasyonlarınız için Fuar Sepeti'nin size sunduğu profesyonel hizmetleri 4 ana başlıkta toplayabiliriz:

- Uçak bileti hizmetleri

- Kurumsal seyahatler

- Kurumsal etkinlikler

- Yurt içi ve yurt dışı fuar hizmetleri

Uçak Bileti Hizmetleri

Dünyanın herhangi bir köşesindeki fuara katılımınız için ihtiyacınız olan en önemli desteklerinin başında uçak biletlerinin temin edilmesi gelir. Seyahat edeceğiniz ülkede, doğru kente ve havalimanına, en uygun zamanda biletleme yapılabilmesi ve bunları sağlarken ekonomik alternatifler üretilmesi, profesyonel danışmanlık hizmeti gerektirir. Uçak bileti alımı sadece bilet tarihlerinin, hava yolu firmalarının, uçuş saatlerinin belirlenmesinden ve biletlerin satın alınmasından ibaret değildir. Belki de aylar sonrası için planladığınız uçuşlarda, sizin lehinize olacak şekilde maksimum süreyle rezervasyon yapılabilmesi, biletin gerektiğinde değiştirilebilmesi, iptal edilebilmesi ya da ertelenmesi gibi risklere karşı sizi etkin düzeyde koruyabilecek opsiyonlarla biletleme yapılmalıdır. Bileti iptal ederken ya da tarih değiştirirken ekonomik kaybınızı en aza indirecek alternatifler için Fuar Sepeti'nin deneyimli seyahat planlama uzmanlarından hizmet alabilirsiniz.

Kurumsal Seyahatler

Uçak biletlemeniz yapıldıktan sonra, gideceğiniz ülkede ve şehirde kalacağınız otelin belirlenmesi, ülkedeki transfer operasyonlarınızın aksamadan, zamanında sağlanması ve en önemlisi de seyahatiniz öncesinde vize sürecinin doğru bir şekilde yürütülmesi gerekir. Özellikle vize başvurularında zaman kaybedilmemesine ve kısa sürede başarılı sonuçlar elde etmek için evrakların hazırlanmasına yönelik profesyonel danışmanlık hizmeti alınmalıdır. Hiç bilmediğiniz bir şehirde, seyahatinizi kolaylaştıracak transfer alternatifleri ve doğru bir otelde konaklama sağlanması, kurumsal seyahatlerinizin verimli ve konforlu bir şekilde geçmesi için kusursuz olması gereken temel unsurlardır. Kurumsal seyahatleriniz planlanırken Fuar Sepeti'nin her biri alanında uzman ekiplerinin sunduğu profesyonel hizmetler sayesinde konforlu ve ekonomik bir şekilde fuar ziyaretlerinizi organize edebilirsiniz. Geriye sadece işinizi geliştirmek için gereken doğru bağlantıları bulmak ve fuarın keyfini yaşamak kalır. 

Kurumsal Etkinlikler

İster yurt içinde, isterseniz yurt dışında olsun, fuarlarda kurumsal etkinliklerinizin planlaması, şirketinizin verimliliği için çok önemlidir. Fuarlarda ihtiyaç duyduğunuz kurumsal etkinliklerde her zaman yanınızda olan Fuarsepeti.com, alternatif çözümlerle en büyük destekçinizdir. Türkiye'de herhangi bir şehirde ya da yurt dışında katılımcı olmak istediğiniz fuarlar ya da diğer kurumsal etkinlikleriniz için firma danışmanlarından ihtiyacınız olan her türlü profesyonel desteği alabilirsiniz. İş hayatınızda sizi başarıya götüren kurumsal etkinliklerde kaliteyi ve ekonomik çözümleri bir arada bulabilirsiniz. Katılımcı olduğunuz fuarlarda misafirlerinizi ağırlarken ihtiyaç duyabileceğiniz tanıtım, reklam, yeme-içme, transfer gibi her türlü kurumsal etkinliklerde Fuar Sepeti farkıyla doğru ve etkin danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Fuarlar

Şirketinize ve çalışanlarınıza yeni ufuklar açmak, pazarlarınızı genişletmek, üretim süreçleriniz için yenilikçi çözümler araştırmak, başka bir şehirde ya da başka bir ülkede iş modelinizi tamamlayan partnerler bulmak ve daha fazlası için fuarlar büyük fırsatlar yaratır. Düzenli olarak kendi sektörünüze ya da sektörünüzle ilişkili olabilecek diğer sektörlere ait fuarları takip ederek, katılımcı veya ziyaretçi olarak fuarlarda mümkün olduğunca yerinizi almalısınız. Dünyanın dört bir yanında düzenlenen yoğun fuar takvimini takip ederek hiçbir fuarı kaçırmamanız için en doğru adreslerden biri olan fuarsepeti.com, tüm fuarları sizin için listeleyerek gereken tüm bilgilerle birlikte size sunar. Katılımcı veya ziyaretçi olmak istediğiniz fuarlar için rezervasyon yaptırmanızı ve ihtiyacınız olan seyahat, konaklama, transfer gibi tüm süreçleri tek bir adresten yönetebilmenizi sağlar.


Etiketler: fuar-sepeti , fuar-organizasyonlari

Diğer Bloglarımız

4 Maddede HIS Mice

Turizm sektörü, her geçen gün genişleyen kapasitesi, çeşitlenen hizmet yelpazesi ile hem dünya genelinde hem Türkiye’de potansiyelini sürekli artırıyor. MICE turizmi veya bilinen adıyla kongre ve organizasyon turizmi, kent yaşamının dinamizmiyle ortaya çı . . .

DEVAMINI OKUYUN

Vize ve Pasaport Çeşitleri Nelerdir? Ne Anlama Gelirler?

İlk kez yurt dışına çıkacak olanların en çok sorduğu soruların başında "Vize ve pasaport çeşitleri nelerdir? Ne anlama gelirler?" sorusu geliyor. Siz de yurt dışı seyahatinize çıkmadan önce hangi pasaportu alma hakkınız olduğunu ve vize türlerin . . .

DEVAMINI OKUYUN