Global Fuarcılıkta expoHIS Farkını Yaşatan 5 madde

Fuarlar, gelişen ve değişen dünyada popülerliğini yitirmeyen nadir alanlardan birisidir. Markasını geliştirmek, kendi sektöründeki son gelişmeleri ve trendleri yakalamak isteyen profesyonel iş insanlarının yakından takip ettiği fuarlar, aynı zamanda ülkelerin ekonomisine de olumlu etkilere sahiptir. HIS Fuarcılık Hizmetleri Limited Şirketi çatısı altında faaliyetlerini sürdüren expoHIS, global fuarcılık alanında verdiği hizmetlerle her sektörden insanın ilgisini çeken ve profesyonellerin işlerini büyütebilmesi için birçok fırsat sunan fuarlar organize eder. Sahip olduğu yenilikçi ve kapsayıcı anlayış ile katılımcıların her türlü ihtiyacını düşünen expoHIS, sektörlerin önde gelen isimlerini bir araya toplayarak yeni iş anlaşmaların kapısını açar. İşte global fuarcılıkta adından sıkça söz ettiren expoHIS’in fark yaratan avantajları...

Ticaret Hacminizi Genişletir

expoHIS, fuar organizasyonu öncesinde yaptığı araştırmalar sayesinde düzenlenecek fuar için en uygun coğrafyayı seçer. Bu seçim sırasında söz konusu sektörün en canlı olduğu lokasyonlara öncelik verir. Bu sayede düzenlenen fuar, sizin markanız için büyük fırsatlar sunar. Ticaret hacminizi genişletebileceğiniz iş ortaklıkları için rahatlıkla yeni markalarla iletişim kurabilir, her geçen gün gelişerek sektörde zirveye ulaşabilirsiniz. Ayrıca farklı coğrafyalarda adınızdan söz ettirecek adımlar atma şansı yakalar, markanızın uluslararası itibarını da güçlendirebilirsiniz. Yurt dışına daha rahat açılabilmenizi sağlayacak olan fuarlarıyla expoHIS sayesinde markanızı bir anda yükseklere taşıyabilirsiniz.

Fuar Öncesi ve Sonrasında Hep Yanınızda

expoHIS, düzenlediği fuarlarda markalara birçok fırsat sunmasının yanında fuar öncesi hazırlık döneminde de markaların yanında olur. Katılmak istediğiniz fuara başvurunuz tamamlandığı andan itibaren başlayan hizmetleri sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki fuarlara daha rahat katılabilmenizi sağlayan expoHIS, aynı zamanda seyahat konusunda da geniş hizmetler sunar. Bütün markaların düşünmek zorunda olduğu, sonuçlandırmak için uzun saatler harcadığı uçak bileti ve otel rezervasyonları konusunda expoHIS, markanız için en iyi çözümleri sunmayı amaçlar. Ayrıca vize işlemleri gibi hassasiyet gerektiren kilit konularda da yardımınıza koşan expoHIS sayesinde markanızı ileriye taşıyacak fuarlara rahatlıkla katılabilirsiniz.

Dünyayı Tek Bir Noktada Buluşturur

expoHIS fuarları, bir fuarın katılımcı markalar adına yararlı olabilmesi için taşıması gereken en önemli özelliği taşır. Bu özellik, fuarın uluslararası olması ve dünyanın dört bir yanından sektörün önde gelenlerini tek bir noktada toplamasıdır. Dünyanın herhangi bir noktasında yaşanan önemli gelişmelerin küçük bir kitle tarafından değil bütün dünya tarafından bilinmesini ve bu gelişmenin sektöre olabildiğince faydalı olmasını sağlar. Ayrıca markaların farklı pazarlara girebilmeleri için fırsat tanır. Farklı iş birlikleri sayesinde ticaret hacminin genişlemesini ve markaların giderek büyümesini sağlar.

Son Teknolojiler, Yeni Çözümler

expoHIS, organize ettiği fuarlar sayesinde yaşanan gelişmeleri, kullanılan son teknolojiler ve uygulanan yeni çözümleri tek bir noktada toplayarak size sunar. Yeni trendleri yakından takip etmenizi ve bu trendlerin yaratıcılarıyla tanışma fırsatı yakalamanızı sağlar. Siz de markanız için en uygun trendleri ve çözümleri uygulayarak ticaret hayatınızda yeni bir sayfa açabilir, hatta bu trendleri farklı bir noktaya taşıyarak adınızdan küresel düzeyde söz ettirebilirsiniz. expoHIS’in yenilikçi fuarcılık anlayışı sayesinde sektörünüzün dünya çapında hangi seviyede olduğunu anlamaya ve o seviyeyi yakalamaya imkân bulursunuz.

Yeni Pazarlar Keşfedersiniz

expoHIS’in düzenlediği global fuarların en önemli avantajlarından bir tanesi de markalara yeni pazarlar keşfetmeleri için fırsat sunmasıdır. Gittiğiniz ülkede gördüğünüz bir yatırım fırsatı sayesinde markanız hızla yükselme imkanı bulur. Bu yatırım fırsatını gerçeğe dönüştürmek ve rakiplerinizden sıyrılarak zirveye yerleşmek için ihtiyacınız olan iş ortaklarını yine fuarlarda bulabilirsiniz. expoHIS sayesinde keşfettiğiniz yeni pazarda hayal edemeyeceğiniz ölçüde kâr yapabilirsiniz. Global fuarcılıkta fark yaratan avantajlarıyla expoHIS sayesinde hem dünyanızı hem de ticaret hacminizi genişletebilirsiniz. Rusya, Japonya, İran ve Hindistan gibi ticaretin canlı olduğu bölgelerde bu canlılığa katılabileceğiniz gibi yeni iş fırsatları da bulabilir; Tanzanya ve Vietnam gibi ülkelerdeki yatırım fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Etiketler: expohis , global-fuarcilik , fuar

Diğer Bloglarımız

İtalya Seyahatinizi Öne Almanızı Sağlayacak 11 Bilgi

Her şehrinde tarih ve sanat barındıran, eğlenceli sahilleri, tasarım binaları ile öne çıkan modanın öncüsü, romantizmin baş şehri İtalya seyahat planlarınızı baştan yaratacak güzellikler sunuyor. Dünya haritasında “çizme” şekline benzetilmesiyle kolaylıkl . . .

DEVAMINI OKUYUN

Yılbaşında Gidilecek Avrupa Ülkeleri

Yeni yıla Avrupa’da girmenin keyfi bir başka oluyor. Birbirinden güzel Noel pazarları, ışıl ışıl süslenmiş sokakları, Noel’e özel yapılan tatlıları ve eğlencenin asla bitmediği geceleri ile Avrupa, yılbaşı zamanı sınırsız bir mutluluk vadediyor. Yılbaşınd . . .

DEVAMINI OKUYUN