HISgo ile Uçak Bileti Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

HISgo ile Uçak Bileti Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Pek çok kişi iş seyahatlerinde uçak bileti rezervasyonu yaptırmak için hava yolu firmalarının web sitelerine başvuruyor. Farklı firmaları inceledikten sonra kendi şirket bütçesine en uygun olan kuruluşu seçerek oradan rezervasyon işlemi gerçekleştiriyor. Ancak rezervasyon işlemlerini gerçekleşmek artık son derece kolay. Üstelik HISgo ile dilediğiniz firmadan rezervasyon yaptırıp biletinizi satın almanız mümkün. Sizlere bu yazımızda HISgo ile uçak bileti rezervasyonu yaptırmanın püf noktalarını ve ayrıcalıklarını anlatacağız. Gelin o halde başlayalım. 

HISgo Ayrıcalığı Hakkında

Dünyada 500’den fazla ofisi bulunan HISgo, His Travel markası olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk on operatörü arasında yer alıyor. HISgo işletme çalışanları ve seyahat ortakları adına seyahat planlamalarını kurumsal politikalarına uygun biçimde online sistem üzerinden gerçekleştirebilmelerine olanağı sağlıyor. HISgo üzerinden panel oluşturarak seyahatlerinizin denetleme imkânı elde edebilirsiniz. Günlük haftalık veya aylık raporlarla sürecinizi yönetebilirsiniz. Kurumsal seyahat hizmetlerimiz kapsamında kişisel panel hesaplarımızdan faydalanabilir, rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 


HISgo Panel Sistemi Nasıl İşliyor?

Kurumsal seyahat çözümlerinden yararlandığınız zaman kullanıcı adınız ve şifreniz ile birlikte HISgo panel sistemine giriş sağlayabilirsiniz. Panele girdikten sonra kalkış ve varış rotalarında havalimanlarının listelendiğini göreceksiniz. Sadece kalkış ve varış rotalarınızı tarihlerinizle birlikte seçmeniz yeterli. Ardından hava yolu firmalarının, size uygun bilet seçenekleri karşınızda sıralanıyor. Dilediğinize tıklayıp bilgileri rezervasyon işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca sol üst bölümde uçağın yanındaki otel kısmına tıklayarak istediğiniz tarihleri seçerek otellerin uygunluk durumuna da bakabilirsiniz. Yurtdışında konumlanan pek çok otelin bilgisine ulaşabilir, böylece konaklama işlemini de aradan çıkarabilirsiniz. 

HISgo Kurumsal Seyahat Hizmetleri Neleri Kapsıyor?

Rezervasyon işlemlerinizde hava yolu şirketlerini taradığınızda, izlenilen politikalar karşısında kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Çünkü hava yolu firmaları çeşitli algoritmalar bazında fiyat listelerini sürekli olarak güncelliyor. Biletlere aynı gün içerisinde hatta bir saat sonra bile baktığınızda fiyatların yükseldiğini görebilirsiniz. Bu sebeple iş seyahati hizmetlerinden yararlanarak zamandan ve maliyetten büyük oranda kazanç sağlayabilirsiniz. Kurumsal seyahat hizmetleri kapsamında hem rezervasyonunuzu yaptırabilir hem de uygun uçak bileti satın alabilirsiniz. HISgo bünyesinde verilen kurumsal seyahat çözümleri, kalkış-varış tarihleriniz ve destinasyonlarınız bazında sizlere bütçe dostu fiyatlarla bileti buluyor. İstediğiniz doğrultusunda rezerve ediyor ve satın alma işlemini gerçekleştiriyor. 

Uçak Bileti Çözümleri 

HISgo tüm seyahatlerde bütçe dostu fiyatlar çerçevesinde çözümler sağlıyor. Uçak bileti çözümleri bakımından da oldukça geniş bir yelpaze sunuyor. Rezervasyonunuzu yaptırırken size, uçuş algoritmaları öneriyor. Aynı zamanda fiyat limitlerinizi de göz önünde bulundurmayı ihmal etmiyor. Uçak bileti rezervasyon işlemi sırasında karşınıza ilgili hava yollarının coğrafi kısıtlamalarını da getirerek, varış sağlayacağınız alandan önceden haberdar olmanızı sağlıyor. Böylece uçak bekleme sürenizle beraber kabin sınıfı kuralları hakkında da önceden bilgi edinmeniz mümkün oluyor. Ayrıca uçuş opsiyon sürelerinizi takip edebilme ve arşiv bilgileri aracılığı ile de uçuş taramaları gerçekleştirebilme imkanı tanıyor. Üstelik kurumsal indirim kodunuz varsa uçak bileti çözümleri kapsamında rahatlıkla entegrasyon yapabilirsiniz. 


Seyahat Planlamanızı Denetleyin ve Takip Edin

Kurumsal seyahat planlamanızı gerçekleştirdikten sonra takibini sağlamak istersiniz diye düşünüyoruz. HISgo ayrıcalığıyla kurumsal seyahat yönetimi sırasında yapılan tüm harcamaları ve planları denetlemeniz mümkün. Akıllı raporlar sayesinde çevrimiçi takip sistemini kullanarak planlamanın şartlarınıza uygun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Seyahatinizin tamamen sizin tarafınızdan belirlenen harcama limiti kapsamında ve hizmetler doğrultusunda organize edildiğini görebilirsiniz. 

Anında Rezervasyon Yapabilme İmkanı

Havayolu şirketlerini taradığınızda rezervasyon işlemi esnasında çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu problemler anında fiyat değişmesi, sitenin donması, başka sayfaya yönlendirmesi, yüklenmemesi şeklinde gösterilebilir. Ayrıca konaklama ve araç kiralama kısmında da otel ve araç kiralama firmalarını tek tek arayarak zaman kaybetmek zorunda değilsiniz. Konaklama ücretlerinin de rezerve isteyeceğiniz güne göre, uçak biletleri gibi sürekli değişkenlik gösterdiğini unutmamalısınız. 

Kurumsal seyahat çözümleri sayesinde 7 gün 24 saat boyunca sorunsuz bir şekilde hem uçak hem otel hem de araç rezervasyonlarınızı aynı anda yaptırabilirsiniz. Bu çözümler temel seyahat rezervasyonu ile beraber toplantı organizasyon süreçlerini de otomatik hale getirerek yöneticinin daha stratejik hedeflere odaklanmasına olanak sağlıyor. 

Hızlı Seyahat Organizasyonu Yaparak Bütçenizi Kontrol Edin

Rezervasyon işlemi esnasında e-mail ve telefon trafiğiyle uğraşmak istemeyebilirsiniz. Zamandan kazanmanız açısından self rezervasyon yöntemiyle seyahatlerinizi hızlıca planlayabilirsiniz. Üstelik kural oluşturma mekanizması ile birlikte akıllı raporlar ve belge arşivleme sayesinde masraf yönetiminizi sağlayabilirsiniz. Böylece harcamalarınızı optimize ederek, %20 oranında bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. 


Mobil İş Seyahati Çözümlerinden Yararlanın

Akıllı telefonlar günümüzde her açıdan işimizi kolaylaştırıyor. Banka hesap bilgilerimize bile akıllı telefonlar üzerinden giriş sağlayarak havale ya da ödeme gibi işlemleri gerçekleştirebiliyoruz. Aynı şekilde seyahatlerinizi organize ederken de akıllı telefonlarınıza başvurmaya ne dersiniz? Şirket çalışanlarının yanı sıra özellikle yöneticilerin kısa aralıklarla seyahate çıktığını tahmin edebiliyoruz. Bu sebeple de hem güvenilir hem de kurumsal seyahat organizasyonunu kolaylaştıran bir çevrimiçi rezervasyon aracına ihtiyacınız olacaktır. Üstelik kurumsal gezginler organizasyona yönelik bazı sorular sorabilmek adına teknik desteğe de gereksinim duyabileceğini düşünerek, mobil iş seyahati çözümlerini öneriyoruz. Mobil iş seyahati çözümleri, seyahatlerinizde vakitten ve paradan tasarruf etmenize imkân sağlıyor. 

HISgo Uygulaması ile Zamandan Kazanın

Uçak bileti rezervasyonlarınızda bilgisayarı açıp havayolu firmalarına tek tek bakmanıza hiç gerek yok. HISgo uygulamasını telefonunuza indirerek, indirimli uçak biletlerinden haberdar olmanız son derece kolay. Şirketinizin bütçesini karşılayan bilet seçeneğine tıklayıp, isim, soy isim ve TC kimlik numaranızı girerek uçak bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. 

Yorum (0)
Yorum Bırak