İş seyahati Yapanlar İçin 5 Muhteşem Uygulama

İş seyahati Yapanlar İçin 5 Muhteşem Uygulama

Türkiye’nin tur operatörü liderleri ve en çok uçak bileti satan acenteleri arasında yer alan Japon seyahat devi HIS Global, iş seyahati yapanlara online vize işleminden DMC ihtiyacına kadar onlarca hizmeti tek elden sunuyor. Sık sık iş seyahati yapanlara, farklı ve ihtiyaca yönelik geliştirdiği sınırsız kurumsal çözümlerle zaman, hız ve fayda sağlıyor. Dünya genelinde 554’ten fazla ofisiyle en büyük firmalara hizmet veren HIS Global’in iş seyahatine çıkanlara yönelik birbirine entegre beş markası mevcut.

HISgo ile İş Seyahati Çözümleri Daha Hızlı ve Hesaplı


HISgo, profesyonel seyahat ekibi ve uluslararası hizmet ağı ile kurumsal ve iş seyahati ihtiyacına hız, kolaylık ve tasarruf sağlıyor. HIS Global’in sahip olduğu altyapıyla, 185’ten fazla ülkede, 500 binin üzerinde anlaşmalı otel ve uygun fiyatlı uçak bileti seçenekleri sunuyor. Kurumsal ve iş seyahati ihtiyaçlarınızda 7 gün 24 saat yanınızda.

HISgo kurumsal  seyahatlerde ve iş seyahatlerinde birçok kolaylık getiriyor. Hızlı seyahat planlaması sayesinde seyahatler acentelerle e-posta ya da telefon trafiği olmaksızın self rezervasyonla hızlıca planlanıyor. Belirlenen seyahat kuralları ile şirket içi onay süreçleri hızlı ve sorunsuz çözümleniyor.

Online raporlama sistemiyle, anlık online raporlar oluşturularak, süreçlerin seyahat politikasına uygunluğu kontrol edilip masraf yönetimi yapılabiliyor. Bütçe kontrolü ile seyahat harcamaları optimize edilerek yüzde 20’ye varan tasarruf sağlanıyor. Sorunsuz denetim süreciyle kurumsal seyahatleri şirket politikasına uygun şekilde planlayıp günlük, haftalık ya da aylık raporlarla süreçleri online denetim altına alınabiliyor.

SKYhub, Turizm Acentelerine Garantili Çözümler Sunuyor


SKYhub, JR Pass’in (Japonya Hızlı Tren Bileti) Türkiye’deki tek resmi acentesi konumunda. Özellikle outgoing acentelerine sunduğu hizmetlerle ön plana çıkıyor. Ağırlıklı Destinasyon Yönetimi Şirketi yani DMC hizmeti veriyor. Sadece turizm acentelerine yönelik çözümler üretiyor. Kaliteden ve güvenilir hizmet anlayışından taviz vermiyor. Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA), KalDer ve ISO 9001 belgeleriyle kusursuz hizmet anlayışını kanıtlıyor.

SKYhub, uçaklı paket turları kapsamında dünyanın birçok noktasına hazırladığı uçaklı grup ve münferit paketler ile partner acentelerine risk almadan avantajlı tur paketi satış imkanı veriyor. Hava yollarıyla özel fiyat anlaşmaları ve otel kontratları ile daha düşük maliyetli yer hizmetleri ve özel çözümler üretiyor. HIS Global’in güvencesiyle, 70 ülke ve 296 şehirde konumlanmış B2B bazında 520’nin üzerinde ofisiyle tüm yer hizmetlerini sağlıyor.

SKYhub’un avantajları bunlarla da bitmiyor. Talep edilmesi halinde VIP hizmeti veriyor, seyahat uzmanıyla tüm sürecin rahatlıkla takip edilmesine olanak tanıyor, 7 gün 24 saat ulaşılabilir operasyon uzmanıyla acil durumlarda müşterilerini yalnız bırakmıyor.  Türkiye’de 2010 yılından bu yana hizmet veren SKYhub’un hizmetlerinin başında uçaklı paket turları, fuar turları, özel kapalı leisure grup turları, incentive ve MICE gruplarına özel çalışmalar, münferit ve kişiye özel turlar, tüm hava yollarıyla özel koltuk anlaşmaları geliyor.

BizVize ile Vize Başvuru Süreci Online Yönetilebiliyor


Online vize başvuru portalı BizVize ile tüm vize işlemlerinizi bir tıkla yapabiliyor ve tüm süreci online takip edebiliyorsunuz. İşlemleriniz, 64 ülkede 500'den fazla ofisi olan HIS Travel tarafından gerçekleştiriliyor. Evraklarınız kısa sürede yetkililere ulaşıyor. Eksik evrak temininin tamamı BizVize tarafından yapılıyor. Dolayısıyla, başvuru süreciniz daha konforlu hale geliyor. Hızlı randevu sistemiyle bir hafta sonraya alınan randevu, iki gün sonraya çekilebiliyor. Talep etmeniz halinde, VIP araç kiralama hizmetini de kullanabiliyorsunuz. Ayrıca, evrak kontrolü ve parmak izi alımı için sırada beklemiyorsunuz.

HIS'in iş seyahatleri alanında bu üç markası dışındaki diğer önemli iki markası da Fuar Sepeti ve ExpoHIS. 40 yıllık uluslararası deneyiminin en yenilikçi markalarından Fuar Sepeti, "hepsi bir arada" fuar portalı. Tek tıkla ulusal ya da uluslararası tüm fuarlara başvuru kolaylığı sağlıyor. ExpoHIS ise ulusal ve uluslararası fuar organizasyonları düzenliyor. Dünyanın birçok noktasında müşterilerine doğrudan fuarcılık hizmeti sunuyor. Siz de HIS global markalarının sunduğu profesyonel ve kaliteli hizmetlerden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum (0)
Yorum Bırak