Kurumsal Seyahat Yönetimi Nasıl Yapılır?

Kurumsal Seyahat Yönetimi Nasıl Yapılır?

Şirketinizle gerçekleştireceğiniz kurumsal seyahatlerin beklentilerinizi en iyi şekilde karşılaması, maksimum tasarruf ve verim sağlanması, tüm sürecin doğru bir şekilde planlanması ve şirket politikalarınızla kesişmesi oldukça önemlidir. Kurumsal seyahat sürecinizi optimize etmek ve seyahat kurallarını dilediğiniz şekilde belirlemek için seyahatte öncü HIS Global tarafından size sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

En Verimli Kurumsal Seyahat Yönetimi İçin Danışmanlık Hizmeti Alın


Dünyanın en büyük seyahat operatörleri arasında yer alan HIS Global, 2005 yılından bugüne Türkiye'de sunduğu hizmetlerle kurumsal seyahat alanında yenilikçi çözümler getirir. Sizin beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde organize edilen yolculuklar, şirketinizin kurumsal seyahat yönetimi ve takibini de kolaylıkla yapmanızı sağlar. Seyahatinizin başından sonuna dek tüm süreçlerinde size danışmanlık yaparak koyduğunuz kurallar çerçevesinde en verimli ve uygun planlamaları yapmanıza olanak tanır. Siz de HIS Global tarafından sunulan yenilikçi ve özgün kurumsal seyahat yönetimi çözümlerinden yararlanabilir, bütçe tasarrufu yaparken zamandan kazanabilirsiniz.

En Uygun ve Doğru Rotayı Belirleyin


Kurumsal seyahatlerin planlanması aşamasında doğru destinasyon yönetimi, daha verimli ve konforlu yolculuklar yapmanızı sağlar. Bir destinasyon yönetimi şirketi olan SKYhub, 70 farklı ülkede yer alan yüzlerce ofisiyle rotanızın yanı sıra yolculuk ve konaklama şartlarınızın en iyi şekilde belirlenmesine yardımcı olur. Birçok paket turu ve bireysel seyahat planından yararlanabilir, yolculuğunuzun tüm koşullarını dilediğiniz şekilde sınırlayabilirsiniz. SKYhub'ın anlaşmalı olduğu hava yolları ve oteller ile seyahatinizde maksimum tasarruf ve konfor olanaklarından faydalanabilirsiniz. SKYhub tarafından size özel atanan seyahat uzmanı, tüm süreci detaylı biçimde planlamanıza yardımcı olur.

Vize Süreçleriniz Profesyonel Şekilde İlerlesin


Kurumsal seyahat yönetimi sırasında, şirketinizin gerçekleştireceği yolculuğun her detayının özenle planlanması oldukça önemlidir. Böylece yolculuğunuz esnasında beklenmedik sürprizlerle karşılaşmak ve zaman kaybetmek gibi problemler yaşamazsınız. HIS Global bünyesinde bir marka olan BizVize ile vize almanızı gerektiren tüm ülkelere yapacağınız seyahatlerin planlamasının daha kolay ve pratik bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. BizVize, şirketinizin dahil olduğu tüm vize süreçlerinin hatasız ve profesyonel olarak ilerlemesi için gerekli tüm desteği sağlar. Vize başvurunuzu yalnızca birkaç dakika harcayarak çevrim içi şekilde gerçekleştirebilir, gerekli tüm belgeleri bize ulaştırabilirsiniz. Başvuru takibi ve süreç denetimi esnasında H.I.S. Global güvencesi, İstanbul içinde adrese evrak teslimi, eksik belge temini ve VIP araç kiralama gibi birçok hizmetten dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz.

Fuar Katılımları İçin Destek Alın


Birçok kurumsal seyahat planının içinde yer alan fuar katılımları, değişmeyen bir öneme sahiptir. Gelişen iş dünyasını ve olası ortaklıkları yakından takip edebileceğiniz global fuarlara expoHIS tarafından sunulan danışmanlık ve hizmetler ile katılabilirsiniz. Fuar hazırlık döneminden bitiş gününe dek her an yanınızda olan expoHIS, fuar katılımı için gerekli konaklama ve yolculuk organizasyonlarını da sizin beklentilerinize uygun şekilde gerçekleştirir. Şirketinizin ticaret hacmini optimize etmenizi sağlayan ve uluslararası pazar trendlerine yakından göz atabileceğiniz fuarlarla global sektörleri takip edebilirsiniz. Katılmak istediğiniz fuarlara Fuar Sepeti aracılığı ile ulaşabilir, henüz karar aşamasındaysanız tüm dünyada düzenlenen fuar alternatifleri ve programlarına göz atabilirsiniz. Fuar Sepeti'nde bulunan detaylı arama motoruyla size en uygun seçeneği saniyeler içinde bulabilir, anında rezervasyon yapabilirsiniz.

Seyahat Planlarınızı Dilediğiniz Her An Denetleyin ve Takip Edin


Kurumsal seyahat yönetiminin planlanması kadar takibi ve analizi de şirketlerin gelişimine büyük katkı sağlar. HISgo, kurumsal seyahat yönetimi esnasında söz konusu olan tüm planları ve harcamaları denetleyebileceğiniz akıllı raporlar hazırlayarak çevrim içi şekilde takibinize sunar. Seyahat planlamanızı dilediğiniz harcama limitinde ve hizmetler doğrultusunda organize eder. Seyahatiniz boyunca şirketiniz tarafından yapılan her hamle, arşivlenebilir raporlarla kayıt altına alınabilir. Böylece hem kurumsal seyahat takibi hem de rapor analizi yapabilir, tüm süreçleri dilediğiniz her an denetleyebilirsiniz.

Yorum (0)
Yorum Bırak