Neden HIS Travel ile Çalışmalısınız?

Neden HIS Travel ile Çalışmalısınız?

HIS Travel, 2005 yılından itibaren İstanbul, Ankara ve Türkiye ofisine bağlı olan ‌Dubai, Azerbaycan, Katar ve Yunanistan ofisleri ile turizm sektörüne yön veren bir firma olarak hizmetlerine devam ediyor. Dünya genelindeki 550'den fazla ofisiyle en büyük firmalarla çalışıyor; seyahat ve kurumsal etkinliklerinizde yepyeni fikirler üreterek her zaman sizin ve firmanızın yanında oluyor. HIS Global ailesinin her gün daha iyisi için çalışan dinamik ekibi, tüm kurumsal etkinliklerinizi en ince ayrıntısına kadar planlıyor ve her konuda size destek olmak için çalışmalarını sürdürüyor.

2012 yılında layık görüldüğü NATO Ödülü ve 2015 yılında almaya hak kazandığı Türkiye Kalite Derneği Üyelik Sertifikası ile daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak gayesiyle turizm sektöründe emin adımlarla ilerliyor. 2018 - 2019 sezonunda HIS Global’in tüm ofisleri arasında “yılın ofisi” unvanını alan HIS Türkiye, bu ödülün getirdiği şevkle kalite standartlarını bir üst seviyeye çekerek hizmet verebilmek için tüm hızla çalışmalarına devam ediyor.

HIS Travel'ın Kurumsal Faaliyetleri Nelerdir?

Toplantılardan partilere, fuarlardan çeşitli konferanslara kadar oldukça geniş bir konsepte sahip kurumsal etkinliklerinizi ve kurumsal seyahatle ilgili tüm süreçlerinizi, HIS Travel'ın profesyonel ekibi sizin yerinize planlıyor ve ihtiyacınıza en uygun çözüm önerilerini paylaşarak anahtar teslim hizmetleriyle yanınızda oluyor. 


Kurumsal Etkinlikler

HIS Travel; şirket çalışanlarınız, müşterileriniz ya da iş ortaklarınız için düşündüğünüz kurumsal etkinliklerinizi, gerek yurt içi gerekse yurt dışı destinasyonlar olsun, profesyonel bir şekilde organize ederek firmanızı ve markanızı bir adım öne taşımanıza destek oluyor.

Uluslararası pazarların rekabet ortamında ilişkilerinizi güçlendirmek, yeni ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak, yıllık gelirinizi artırmak veya daha geniş bir müşteri portföyüne ulaşmak için düzenleyeceğiniz kurumsal etkinliklerinizin başarılı olması ve ses getirmesi için profesyonel bir destek almak sizi hedefinize daha kolay ulaştırıyor. Bu noktada HIS Travel uzman ekibi, kurumsal faaliyetleriniz ve etkinlikleriniz için teknik detaylardan eğlenceli fikirlere kadar A’dan Z’ye ihtiyaç duyduğunuz her şeyi profesyonelce planlayarak yönetiyor. Size ise gerçekleştirilen kurumsal etkinliğinizin başarısıyla gururlanmak kalıyor.


Yurt İçin ve Yurt Dışı Fuarlar

Şirketinizin tüm turizm ihtiyaçlarını tek bir noktada birleştiren ve bu alanda size kaliteli kurumsal hizmetler sağlayan HIS Travel ile tanışarak, rakiplerinizin bir adım önüne geçirecek çözüm önerilerine ulaşabilirsiniz. HIS Travel, her yıl belli tarihlerde düzenlenen ulusal ve uluslararası fuar organizasyonlarını araştırarak dünyanın birçok noktasındaki müşterilerine doğrudan fuar organizasyonu sağlıyor. Türkiye’deki ihracatın artması için müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda ticari araştırmalar yapıyor ve en iyi fuar organizasyonunu düzenleyebilmek için hizmet sunuyor. Bir HIS travel markası olan Fuar Sepeti'nin deneyimli kadrosu ile uluslararası fuarlarda yerinizi alabilirsiniz.


HIS Travel'ın Ayrıcalıkları Nelerdir?

Müşterilerini en değerli misafirleri olarak gören ve işiniz için en iyisini gerçekleştirmek için hizmet sağlayan HIS Travel, yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, otel rezervasyonu, VIP seyahat planlaması, vize işlemleri gibi birçok alanda ihtiyaç duyduğunuz ne varsa sizin yanınızda yer alıyor. Tüm bu hizmetleri tek bir noktada sunarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Böylece daha planlı ve daha konforlu bir seyahat deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyor.

HIS Travel, seyahatinizle ilgili tüm adımları planlayarak operasyonel bir kolaylık sağlıyor. Böylece siz sadece işinizle ilgilenip seyahatinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. İstediğiniz her an ulaşabileceğiniz HIS Travel'ın alanında uzman müşteri temsilcileri 7/24 size en iyi hizmeti vermek için bir telefon kadar uzağınızda bulunuyor. Şirketinizin kurumsal kimliğini ulusal ve uluslararası mecralarda tanıtmak, marka değerinizi artırmak ve global pazarda yerinizi almak için HIS Travel ile iletişime geçebilirsiniz.