Neden Kurumsal Seyahat Danışmanlığı Hizmeti Almalısınız?

Neden Kurumsal Seyahat Danışmanlığı Hizmeti Almalısınız?

Şirketlerin zaman zaman yaptıkları büyük toplantıları, seminerleri, bölge gezileri, fuarları ve  seyahat eden çalışanları için seyahat hizmetlerini planlamaları gerekir. Bunları genelde ayrı ayrı yerlerden hizmet olarak planlamak yerine kurumsal seyahat danışmanlığı hizmeti veren kurumlarla gerçekleştirmeleri hem daha sağlıklı hem de daha ekonomik bir organizasyon olmasını sağlar. Seyahat organizasyonlarını başarıyla yürütmek ve firma temsilinde kendini farklı bir noktaya konumlandırmak isteyen tüm kurum ve kuruluşlar için uygun olan kurumsal seyahat çözümleri, seyahat planlaması sürecindeki destinasyon yönetimi, yolculuk konforu, konaklama şartları, transfer yönetimi gibi pek çok farklı alanı kapsar. Peki neden kurumsal seyahat danışmanlığı hizmeti almanız gerektiğini ve kurumsal seyahatin fayda ve avantajlarını düşündünüz mü? Eğer aklınızda bu gibi sorular varsa gelin hep birlikte içeriğimizi incelemeye başlayalım. 

Kurumsal Seyahat Danışmanlığı Almanın Önemi

  • Kurumsal seyahat danışmanlık hizmeti almak beklentinizi en iyi şekilde karşılaması maksimum tasarruf ve verim sağlanması, tüm sürecin doğru bir şekilde planlanmasını sağlar.
  •  İş hayatının en paha biçilemez unsurlarından biri olan zaman yönetimi alanında size son derece faydalı çözümler sunar.
  • Kurumsal seyahatlerinizin şirket politikanıza uygun gerçekleşmesini sağlar.
  • Kurumsal seyahat planlarınızı, uygun gördüğünüz bütçe bazında tutarak, tüm organizasyonu bu bütçe planlamasına göre yapar.
  • Kurumsal seyahat sürecinizi optimize edebilir ve seyahat kurallarını dilediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz.
  •  Tüm ihtiyaçlarınızı tek çatı altında sunar. Toplu bir hizmet alacağınız için daha ekonomiktir. Anlaşmalı fiyatlarla seyahatlerinizde kazançlı çıkar, seyahat harcamalarınızı kontrol atında tutabilirsiniz.
  • Tüm süreçte onlarca farklı kişiyle muhatap olmazsınız. Size özel kurumsal seyahat danışmanıyla tüm süreçlerinizi yönetirsiniz.
  • Kurumsal seyahatlerinizin planlanması aşamasında doğru destinasyon yönetimi ile size daha verimli ve konforlu bir yolculuk imkanı sunar.
  • Kurumsal seyahat yönetimi sırasında, şirketinizin gerçekleştireceği yolculuğun her detayının özenle planlanması oldukça önemlidir. Böylece yolculuğunuz esnasında beklenmedik sürprizlerle karşılaşmak ve zaman kaybetmek gibi problemler yaşamazsınız.
  • Yurt dışına yapacağınız kurumsal seyahatlerinizde vize hizmetini de tek yerden çözümlemiş olursunuz.

Kurusumsal Seyahat Hizmetlerinden Faydalanmak İşinize Nasıl Katkı Sağlar?

Fuar Katılımları ile Tanıtım İmkanı: Birçok kurumsal seyahat planının içinde yer alan fuar katılımları, değişmeyen bir öneme sahiptir. Fuarlar büyük ölçekli planlamalar gerektiren seyahatlerdir. Özellikle de fuarda stand alanınız olacaksa stand alanı kiralamasından, stand üretimine, lojistik ve kurulumuna, stantta sergilenecek ürünlerin lojistiğine, catering hizmetine, stantta çalışacak personel teminine kadar kurumsal danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

İş Seyahati Planmasıyla Zamandan ve Paradan Tasarruf: Kurumsal seyahat yönetiminin planlanması kadar takibi ve analizi de şirketlerin gelişimine büyük katkı sağlar. İyi kurumsal danışmanlık firmaları bu hizmeti de verir. Bütçe ve harcamalarınız hakkında akıllı raporlar sunarak harcamalarınızı kontrol etmenize yardımcı olur. Çevrim içi takip edebileceğiniz limit aşımı ve bütçe dışı harcamaların önüne geçerek tüm süreci denetlemenize imkan sağlar. Böylece tüm hareketlerinizi raporlandırabilir, kayıt altına alabilir, hatta arşivleyebilirsiniz. Konaklama ve ulaşım, transfer hizmetleri için ayrı ayrı uğraşmak zorunda kalmazsınız. İş faaliyetinize en uygun lokasyonlarda konaklama ve ulaşım imkanıyla zaman tasarrufu sağlar.


Network Oluşturma Fırsatı: Eğer uluslararası seyahatinizi başarılı kılmak istiyorsanız, müşterileriniz ve diğer iş insanları ile bağlantı kurabilmeniz gerekir. Bunun için tercümana ihtiyaç duyabilirsiniz. Tercümanlık hizmetini de kurumsal danışmanlık firmasından alabilirsiniz. İyi planlanmış iş seyahatlerinden boş zaman ayırma fırsatınız da olur. Böylelikle gittiğiniz yeri keşfedebilir ya da kendinize iyi gelecek herhangi bir aktiviteye katılma fırsatı bulabilirsiniz.

Seyahat Sigortasıyla Güvende İş Seyahatleri: Kurumsal danışmanlık firması üzerinden iş seyahati sigortası yaptırarak daha güvenli bir seyahat geçirebilirsiniz. Kazalar ve acil durumlar yüzünden iş seyahatiniz başarısız geçebilir. İş seyahati sigortası yaptırarak, cihazlarınızı ve şirket varlıklarınızı hırsızlık ve kayıplardan koruyabilir, ayrıca bir yaralanma veya hastalık, hatta kaçırılan bir uçuş durumunda kendinizi de sigorta sayesinde koruma altına alabilirsiniz.

Kurumsal danışmanlık firması aracılığıyla ister çalışma zamanından arta kalan zamanlarınızı isterseniz programa ekletebileceğiniz ek zamanlarla toplu olarak gittiğiniz yerin kültürünü keşfetme, eğlenme imkanı bulabilirsiniz. Özellikle yurt dışında yepyeni deneyimler yaşamak keyifli olduğu kadar zahmetli de olabiliyor. Bireysel ya da grup olarak hazır paketlerden faydalanabilir ya da size özel sunulan seçeneklerle program oluşturabilirsiniz.


Kusursuz Kurumsal Seyahat Planınızı HISgo İle Yapın!

Kurumsal seyahatleriniz için bu saydıklarımızdan çok daha fazlasına ihtiyacınız olabilir. Bunları kendi başınıza çözmeye çalıştığınızda hem zamanda, hem bunlarla uğraşacak personel iş gücünüzde hem de maddi olanaklarınızda zorlanabilirsiniz.

Kurumsal iş seyahatlerinizi, sorunsuz, stressiz, bütçenize göre, keyifli geçmesi için hizmetinden memnun kalacağınıza emin olduğumuz bir HIS Travel markası olan HISgo ile çözüme kavuşturabilir ve mükemmel hale getirebilirsiniz. HISgo çevrimiçi iş seyahati platformu sayesinde dünyada 185’ten fazla ülkede, 500.000 üzerinde anlaşmalı otel ve uygun fiyatlı uçak bileti seçenekleri parmaklarınızın ucunda!

Yorum (0)
Yorum Bırak