Profesyonel Fuar Desteği Aldığınızı Kanıtlayan 8 Şey

Profesyonel Fuar Desteği Aldığınızı Kanıtlayan 8 Şey

Firmalar, sektörlerine yönelik uluslararası fuarlara katılım söz konusu olduğunda, başvuru sürecinden itibaren uzman bir ekipten destek alma ihtiyacı hissedebiliyor. Siz de böyle bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, HIS Global’in 40 yıllık uluslararası deneyiminin en yenilikçi markalarından biri olan Fuar Sepeti ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece bu süreç boyunca profesyonel fuar desteği aldığınızı kanıtlayan şu avantajları değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz.

1- Devlet Destekli Fuar Programları

Fuar Sepeti aracılığıyla profesyonel destek almanın beraberinde getirdiği avantajların başında, devlet destekli programlara katılım imkânı geliyor. KOSGEB tarafından sağlanan bu destekler sayesinde fuar organizasyonlarında markanızın gücüne yaraşır tanıtım aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Böylece ürünlerinizin ve hizmetlerinizin kalitesini tam anlamıyla hedef kitlenize hissettirebilirsiniz.

2- KOSGEB Desteği Başvurularında Uzman Desteği

Uluslararası fuarlara herhangi bir profesyonel destek almadan katılan firmaların; stant kurulumu gibi tanıtım faaliyetlerine ek olarak ulaşım ve konaklamaya yönelik bütçelerini de tamamen kendi sermayelerinden pay ayırarak oluşturmaları gerekiyor. Oysa bu konuda, uzman bir ekibin yardımıyla KOSGEB desteklerine başvurunuzu eksiksiz biçimde kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hatta sonuç raporu ve desteğe uygun faturalandırma sürecinde de Fuar Sepeti’nin gücünü arkanızda hissedebilirsiniz.

3- Sektöre Yönelik Fuar Araştırmaları

Dünyanın en büyük 8. seyahat firması olan HIS Global’in en yenilikçi markası, deneyimli kadrosuyla kurumlar için sektör bazlı fuar araştırmaları yapmaya kesintisiz biçimde devam ediyor. Hatta bu aşamaya ek olarak dilerseniz fuarın düzenleneceği ülkeye ve kente yönelik kültür turlarının düzenlenmesini talep edebilirsiniz. Profesyonel rehber eşliğinde yapılacak bu geziler sayesinde hedef pazarınızın ihtiyaçlarını kolayca belirleyebilir ve en doğru tanıtım stratejisini oluşturabilirsiniz.


4- Resmi Kurumlarla Görüşme Olanağı

Firmaların uluslararası fuar organizasyonlarına katılmalarındaki ana etken olarak yeni müşteriler edinme ve mevcut iş ortakları ile ilişkileri güçlendirme olanağı öne çıkıyor. Ancak Fuar Sepeti aracılığıyla alacağınız profesyonel destek sayesinde normal şartlarda bire bir ilişki kurmanızın çok daha zor olduğu resmi makamlarla görüşme imkânı da bulabilirsiniz. Sizlerin talepleri doğrultusunda organizasyonun gerçekleştirildiği ülkelerdeki belediyeler, ticaret odaları, ataşelik ve büyükelçilikler ile resmi görüşmeler organize edilebiliyor.

5- Fuar Gruplarına Acente Yetkilisi Refakati

İlk defa uluslararası bir fuara katılacaksanız profesyonel ihtiyaçlarınızı giderme konusunda çeşitli zorluklar yaşayabilirsiniz. İlk etapta aşılması güç gibi görünen bu zorlukların üstesinden, tüm fuar boyunca size eşlik edecek acente yetkilisinin yardımıyla kolayca gelebilirsiniz. Dilediğiniz an size refakat eden yetkili ile iletişim kurup fuar boyunca oluşabilecek ihtiyaçlarınızın eksiksiz biçimde giderilmesini sağlayabilirsiniz.

6- Türkçe Rehberlik Hizmeti

Fuar esnasında potansiyel müşterileriniz ve mevcut iş ortaklarınızla yerel dilde iletişim kurarak çok daha samimi, uzun soluklu ilişkiler kurabilirsiniz. Üstelik bunun için fuar öncesinde bir dil kursuna gidip eğitim almanız da gerekmiyor. Çünkü Fuar Sepeti, tüm fuar grupları için Türkçe rehberlik hizmeti sunuyor. Bu hizmet sayesinde hangi ülkeye gidilirse gidilsin en ufak bir sıkıntı yaşamadan iletmek istediğiniz mesajları tam olarak karşınızdakilere aktarabilirsiniz.

7- Her Saat ve Her Gün Canlı Destek ve Ulaşılabilirlik

Fuarlar ile ilgili profesyonel destek aldığınız firmanın 7/24 ulaşılabilir olması, katılmayı düşündüğünüz organizasyonla ilgili tüm merak ettiğiniz noktalar hakkında dilediğiniz an bilgi edinebilme ayrıcalığını sizlere veriyor. Fuar Sepeti’nin hizmetlerinden biri olan canlı destek hizmetinden yararlanarak fuar esnasında karşılaşabileceğiniz olumsuzlukları kolayca aşabilir, bulunduğunuz kent ya da katıldığınız organizasyon hakkında ihtiyaç duyduğunuz bilgilere zaman kaybı yaşamadan ulaşabilirsiniz.

9- Dünya Çapındaki Tüm Fuarları Kapsayan Hizmet Ağı

Fuar Sepeti, 1980 yılından bu yana hizmet vermekte olan HIS Global çatısı altında edindiği deneyimle faaliyetlerine devam ediyor. Bağlı olduğu Japon seyahat devinin dünyanın farklı noktalarında kurulu 554’ten fazla ofisi sayesinde marka, uluslararası fuarlara yönelik hizmetlerini siz değerli müşterilerine hiçbir ülke ayrımı yapmadan, kesintisiz biçimde sunabiliyor.

Uluslararası fuarlar hakkında en güncel bilgileri edinmek ve profesyonel fuar destekleri ile ilgili bilgi almak için hemen Fuar Sepeti’nin deneyimli ekibiyle iletişime geçin!

Yorum (0)
Yorum Bırak