Qualita Türkiye ile Kapadokya’yı Keşfetmeniz İçin 8 Neden

Bu yazı, ‌Kapadokya ile ilgili olsa da bu muazzam alanı anlatmak için herhangi bir kelimenin yetmeyeceğini aklınızda bulundurarak okumaya başlayın. Ama ‌Kapadokya’yı ‌Qualita Türkiye ile keşfetmeniz için en az ‌Kapadokya kadar eşsiz 8 sebep olduğunu da unutmayın. “Büyüleyici” kelimesinin somutlaşmış hali olan; tarihi eserleri, doğal güzellikleri ve efsanevi hikayeleriyle görenleri, bilenleri hatta hayatında hiç duymasa da yakında öğrenecek olanları bile heyecanlandıran ‌Kapadokya’yı siz de ‌Qualita Türkiye ile keşfedin; ‌Kapadokya’nın ruhunu H.I.S. Türkiye ile benliğinizde hissedin!

1) Hayallerinize Jet Hızıyla Ulaşın!


Hayallerinizde ve hayatınızda Kapadokya’ya hemen yer açın, çünkü Qualita Türkiye, sizi Kapadokya’ya özel jet aracılığıyla götürüyor. Bir geziye başlamanın en uçuk şekli bu olsa gerek! Yalnızca özel jeti ile değil gezi boyunca sunduğu üstün hizmetleriyle Qualita Türkiye, ayaklarınızı yerden kesecek.

Zengin ve yüzde yüz organik Türk kahvaltısının tadını çıkardıktan sonra, çeşitli peri bacalarının bol olduğu Devrent Vadisi'ni görmek için konforlu araçlarla yola çıkın.

2) Yüksek Kalite Hizmet ile Nefes Kesen Lüks!


Havalimanında sizi şampanya ile karşılayan bir ekiple hiç beklemeden gideceğiniz lüks otelinizde her detayına kadar düşünülmüş hizmetler sizi bekliyor. İsterseniz yol yorgunluğunu atmak için geleneksel Türk hamamında masaj yaptırabilir, isterseniz odanızın üstün konforunda vakit geçirebilirsiniz. Sabah olunca muhteşem bir Kapadokya manzarasına gözlerinizi açmaya, zengin Türk kahvaltısına; hayal dünyanıza sığmayacak konforu Qualita Türkiye dünyasında yaşamaya hazır olun!

3) Qualita Türkiye ile Kapadokya’da Sınır Yok!


Büyüye inanır mısınız? Qualita Türkiye ile Kapadokya’yı gezmeden “Hayır,” demeyin çünkü Qualita Türkiye, sizlere büyüleyici bir gezi sunuyor. Gezmek istediğiniz yerler bir kenara dursun, hiç bilmediğiniz muazzam güzelliklere de hazır olun. Kapadokya’nın zengin tarihi, kültürel birikimi ve doğal güzelliklerinin her birini derinlemesine gezecek, öğrenecek ve her noktasına hayran kalacaksınız.

4) Kapadokya Balonları ile Ayaklarınız Yerden Kesilsin!


Çoğu insanın Kapadokya’ya gittiğinde çeşitli sebeplerle binemediği balonlar, gezinizin en keyifli noktalarından bir tanesini oluşturacak. Profesyonel bir uçuş ekibi tarafından yönlendirileceğiniz ve ayaklarınızı yerden kesecek bir keyif alacağınız balonlarla bu enfes bölgeyi bir de gökyüzünden izleyin. İnişte şampanya ve keklerle hazırlanan kutlamayla bu deneyimi zevkle sonlandırın.

5) Profesyonel Rehberlerle Mükemmelliğe Kulak Verin!

 

Bir yeri gezmek demek, yalnızca oraya gitmek demek değildir. Gittiğiniz yerin en ufak detaylarını öğrenip, her noktasına gitmeniz gerekir. Hatta noktasına ulaşmanız da yetmez, bilmeniz de gerekir.  Her konuda bilgi alabileceğiniz, bölgeyi avucunun içi gibi bilen ve geziyi en profesyonel biçimde yönlendirecek uzman rehberler de gezi boyunca sizlere eşlik edecek.

6) Qualita Türkiye ile Kapadokya “Doğal Olarak” Muhteşem!


En eski uygarlıklara dahi ev sahipliği yapmış Kapadokya’nın özünü doğal güzellikleri oluşturmaktadır. Rose Vadisi boyunca yürüyüş yaparak doğanın tadını çıkaracak, şarap bahçelerini gübrelemeye yönelik kullanılan güvercinleriyle Güvercin Vadisi’ni ziyaret edecek, Kapadokya’yı Kapadokya yapan ve tarih boyunca çeşitli efsanelere konu olan efsanelerin efsanesi Peri Bacaları’nı görmek için Devrent Vadisi’ne gideceksiniz. Şimdiden söylemek gerekirse, peri bacaları doğal yollarla oluşmuştur. Perilerle alakası yoktur. (Yoksa var mıdır?)

7) Tarihi Yeniden Keşfedin!


Hristiyan evleri ve kiliseleriyle ünlü bir köy olan Cavusin; çeşitli eserleri inceleyebileceğiniz Culture Museum Restaurant; Ortahisar Kalesi ve zamanında yaşayan halka korku ve inanç duygularını aynı anda yaşatan Kaymaklı Yeraltı Şehri’ni yeniden keşfedeceksiniz. Belli mi olur, gideceğiniz tarihi yerlerde kimsenin dikkatini çekmeyen bir detayı fark ederek tarihe damga vurabilirsiniz.

8) Kapadokya’ya Asla Veda Yok!


Qualita Türkiye ile muazzam bir ‌Kapadokya deneyiminden sonra havalimanına kadar götürülecek ve orada karşılanacaksınız. Geziyi sonlandırsanız da Kapadokya’ya veda edemeyeceksiniz çünkü yaşadığınız anıları asla unutamayacaksınız.

Kapadokya’yı yine aynı lüks, konfor, rahatlık ve ayrıcalıkla gezmek istediğiniz zaman ise QualitaTürkiye’yi yine bir tık uzağınızda bulacaksınız.

Etiketler: qualita , kapadokya

Diğer Bloglarımız

Geleneksel 10 İspanyol Yemeği

İspanyol geleneksel mutfağı dünyaca ünlü. İspanyol yemekleri bilinenin aksine acı ya da soslu değil. İspanyol mutfağında ağırlıklı olarak deniz ürünleri, jamon, badem, domates gibi ürünler kullanılıyor. Eğer yolunuz İspanya’ya düşerse ve İspanyol yemekler . . .

DEVAMINI OKUYUN

Seyahate Çıkarken Bavulunuzda Bulunması Gereken 7 Şey

Tatile çıkarken bavul hazırlamak kimileri için oldukça zor bir şey. Özellikle ya ihtiyaç duyarsam diye gereksiz çok sayıda eşyayı yanımıza almaktan çekinmiyoruz. Halbuki sistemli olur ve gerçekten kullanacağımız şeyleri bavulumuza koyarsak, oldukça ferah . . .

DEVAMINI OKUYUN