SKYhub İle Çalışmanın 10 Avantajı

SKYhub İle Çalışmanın 10 Avantajı

SKYhub, sınırların ötesine yolculuk için ilk adres olmaya devam ediyor. Uçaklı paket turları, fuar turları, özel kapalı leisure grup turları, Incentive-MICE gruplarına özel çalışmalar, münferit ve kişiye özel turlar için hizmetler sunan firma, 70'i aşkın ülkede 300'den fazla şehirde konuklarına keyifli yolculuklar sağlıyor. 500'ün üzerindeki şubede görev alan 17.000'den fazla çalışan, uzmanlıkları ile konuklarına konforlu seyahatler planlıyor. En popüler destinasyonlara, uygun fiyatlı ve konforlu geziler sunan şirketin avantajları saymakla bitmiyor. İşte SKYhub'ı tercih etmeniz için 10 neden: 

1. Ekonomik Fiyatlar, Seçkin Hizmet


SKYhub, hava yolu firmaları ile yaptığı özel anlaşmalar sayesinde uçuşlarda, otellerle imzaladığı özel sözleşmeler neticesinde konaklamalarda ekonomik çözümler hazırlıyor. Düşük maliyetli yer hizmetlerinde kaliteden ödün verilmiyor. 

2. Dünyanın Tercihi 

Dünyanın 70'i aşkın ülkesinde tercih edilmesi nedeniyle güven veren marka, müşterilerin ihtiyaçlarına göre çözüm üretmek ve hizmet sunmak konusunda uzman. 

3. VIP Hizmet İster misiniz? 

SKYhub, dünya standartlarındaki genel hizmet anlayışının yanında VIP misafirler için özel servisler de sunuyor. Tecrübeli çalışanlar ve uzman hizmet anlayışı ile konforunuz garantileniyor. 

4. Seyahat Uzmanınız Sizinle

SKYhub müşterileri aldıkları her hizmette, onlara özel atanan uzman personel aracılığıyla süreçlerinin sorunsuz ilerlediğinden emin oluyor. Herhangi bir konuda destek almak istediklerinde, alanında eğitimli ve deneyimli uzmana kolaylıkla ulaşıyor ve yardım alabiliyor. 

5. Alışkanlıkları Olan Müşterilere İstikrar Vadediyor

Aldığı seyahat hizmetlerinde riske yer vermek istemeyen, alışkanlıkları olan ve istikrar talep eden müşterilere farklı rotalara yolculuklarında eşlik edebilen bir dünya markası olan SKYhub, dilediğiniz rotalarda alıştığınız hizmeti almanıza yardımcı oluyor. 

6. 7 Gün 24 Saat Ulaşılabilir Servis


SKYhub operasyon uzmanları 7 gün, 24 saat sizlere hizmet için görevde. Operasyon uzmanınız, acil durumlarda, olası ihtiyaçlarda telefonun diğer ucunda yardım için sizi bekliyor. 

7. Özel Dönemlere Özel Hizmet

Bayram, yılbaşı gibi özel dönemlere özel planlar ve turlar sunan SKYhub, avantajlı kampanyalarla tatilin en keyiflisini vadediyor. Ekonomik seçenekler Skyhub ile konfordan ödün vermiyor. 

8. Kurumsal Çözümlerde Bir Numara

SKYhub, münferit taleplere ve genel satışa açık olan turlara kurumsal seyahat çözümleri oluşturuyor. Dünyanın birçok ülkesinde edindiği tecrübe ile hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerinde sizlere yol gösteren marka, kurumsal firmalar için avantajlı tur paketleri sunuyor.

9. Partner Acentelere Avantajlı Çözüm 

Uçaklı paket turlar, partner acentelere risk almadan uygun satış imkanı tanıyor. Paketler grup ve münferit uçuşları kapsıyor ve dünyanın birçok yerine gerçekleştiriliyor. Yıl boyu alternatifli tarihlerle hazırlanan turlar, acentelerin riskini ortadan kaldırıyor ve kazançlarını artırmalarına imkan tanıyor. SKYhub, paket turların risklerini üstüne alarak, acentelere sor-sat satış imkanı veriyor. 

10. Tüm Hava Yolları ile Özel Anlaşmalar


SKYhub, tüm hava yolları ile özel koltuk anlaşmalarına sahip. Ofislerinin bulunduğu tüm ülkelerde tüm yer servislerini sağlayan SKYhub, dünyanın dört bir yanında en iyi yer servisi sağlayıcısı olarak tanınıyor. 

Almanya'dan Maldivler'e, Çin'den Kamboçya'ya kadar yapacağınız her seyahatte şirketiniz, acenteniz için SKYhub ile işbirliği yapabilirsiniz. Fuar organizasyonlarından iş seyahatlerine, kapalı leisure turlardan, kişiye özel gezilere kadar tüm ihtiyaçlarınızda seyahat planlama uzmanınız yanınızda. Avantajları ile yıl boyunca en iyi hizmeti almanızı sağlayan SKYhub'ı tercih edebilir, yer servislerinde mükemmel deneyim yaşayabilirsiniz. Grup turları, münferit turlar ve talepler için dilediğiniz her an alanında uzman personellerden destek alabilir, seyahat planlarının stres yaratan tüm sorunlarına SKYhub ile çözüm oluşturabilirsiniz. Siz de zaman kaybetmeden SKYhub ile tanışın, dünyanın dört bir yanına hayallerinizdeki ekonomik ve konforlu yolculuklarınızı gerçekleştirin. 


Yorum (0)
Yorum Bırak