Tur ile Seyahat Etmenin Birbirinden Güzel 7 Yönü

Tur ile Seyahat Etmenin Birbirinden Güzel 7 Yönü

Günümüzde gezginler, seyahatlerini planlamak için birçok farklı yöntem kullanıyor. Rezervasyon siteleri ve çeşitli mobil uygulamalar üzerinden tüm otel, transfer hizmetlerine ve gidilecek destinasyon ile ilgili ayrıntılara ulaşmak, eskiye nazaran çok daha kolay hale gelmiş durumda. Grup ve münferit turlar ise halen daha seyahat için en ideal yöntemler arasında sayılıyor. Çünkü deneyimli gezginler HIS gibi 40 yıllık deneyime sahip bir firmayı seçtiklerinde tur ile seyahat etmenin birbirinden güzel 7 yönü olduğunu biliyor. İşte turlara katılmanın beraberinde getirdiği avantajlar.

1- Kendinizi Asla Yalnız Hissetmezsiniz


Eğer ilk defa tatil yapmayı düşündüğünüz bir tatil destinasyonuna tek başınıza seyahat etmeyi düşünüyorsanız yalnız başına olmanın beraberinde getireceği zorlukların da bilincinde olmanız gerekiyor. Bununla birlikte bir tura katılıp ortak ilgi alanlarına sahip grupla beraber hareket ederseniz seyahatinizden çok daha fazla keyif alabilirsiniz.

Üstelik grubunuzun sadece yabancılardan oluşması da şart değil. Takviminizi ayarlayıp H.I.S. Türkiye aracılığıyla yalnızca arkadaşlarınız veya akrabalarınızın katıldığı özel bir tur organizasyonu ayarlayabilirsiniz. Sizce de iki farklı seçeneğinizin olması güzel değil mi?

2- Stresten Uzak Tatil İmkânı Bulabilirsiniz


Yanınızda işini iyi bilen, profesyonel bir rehber olduğunda seyahatiniz boyunca tün ihtiyaçlarınızın eksiksizce karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü tur operatörleri, dikkatlerini seyahatle ilgili tüm sorunları ortadan kaldırmaya ve sizin için en iyi seçenekleri belirlemeye veriyor. Bu sayede transfer, konaklama gibi gezginlerin tek başlarına çözüm bulmalarının zaman zaman zorlaştığı konular için endişelenmeye gerek kalmıyor. Haliyle tatil boyunca sizin tek yapmanız gereken, arkanıza yaslanıp ziyaret edilen mekânların tadını çıkartmak oluyor. Eğer bir acenteniz varsa benzer konforu SKYhub markası vasıtasıyla kendi müşterilerinize sunabilirsiniz.

3- En İyi İpuçlarını ve Saklı Kalmış Hazineleri Gözden Kaçırmazsınız


Deneyimli bir ekiple seyahate çıktığınızda, rotanız üzerindeki duraklarla ilgili tek başınızayken fark etmenizin zor olduğu ipuçlarını ve saklı kalmış hazineleri kolayca öğrenebilirsiniz. Bu şekilde bilgi edinmek için ekstra çaba harcamamış ve rastgele denemelerle zaman kaybetmemiş olursunuz. Tabii tek başına seyahat etmenin yarattığı heyecan ve hissettirdiği özgürlük duygusunun yarattığı etkiyi yabana atmamak gerekiyor. Ama konusunda uzman bir tur operatörünün sizlere sunacağı altın fırsatları değerlendirmek de çoğu zaman benzersiz deneyimlerin kapısını aralıyor.

4- Grup Üyelerinden Farklı Bilgiler Edinebilirsiniz


Tur ile seyahat etmenin bir diğer iyi tarafı da her bir grup üyesinin seyahat sırasında farklı bakış açılarını ortaya koyması. Bu sayede bir mekân, yemek ya da kültürel aktivite hakkında sadece size yol gösteren rehberin anlattıklarından çok daha fazlasını öğrenme imkânı bulabilirsiniz. Özellikle ortak ilgi alanlarına sahip bireyler arasındaki fikir alışverişi çok daha rahat oluyor.

5- Seyahatinizi Çok Daha Düşük Bütçeyle Gerçekleştirebilirsiniz


Tek başınıza seyahat etmek yerine tura katıldığınızda, normalden çok daha düşük bir bütçe ile tatil yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Hatta yerel operatör yerine H.I.S. Türkiye gibi alanında deneyimli, global bir devin parçası olan markaları tercih ettiğinizde bu avantajın yarattığı konforu çok daha rahat hissedebilirsiniz. Konaklama, transfer hizmetleri, yeme-içme gibi tüm ihtiyaçlarınız için kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada barındıran çözümlere zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

6- Eşsiz Deneyimler Yaşama Şansını Yakalayabilirsiniz


Turlar, katılımcıların daha önce hiçbir şekilde deneyimleme şansı bulamadıkları fırsatları değerlendirmesini sağlıyor. Bunu gerçekleştirmek için H.I.S. Türkiye ekibi çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Dilerseniz kültür turlarına katılıp Karadeniz Bölgesi’nin tüm güzelliklerine, Antik Likya’nın zenginliklerine, Kapadokya’nın ihtişamına kendi gözlerinizle şahit olabilirsiniz. Alternatif olarak Antalya, Bodrum ya da Kıbrıs’taki lüks otellerde eğlence dolu günler geçirebilirsiniz. Karar tamamen size kalmış.

7- Ömür Boyu Sürecek Dostluklar Başlatabilirsiniz


Tur ile seyahat ederken kolayca arkadaş ağınızı genişletebilirsiniz. Yol boyunca farklı yerlerde edindiğiniz deneyimleri başkalarına anlatırken diğer grup üyeleri ile otomatikman bir bağ kurmuş olursunuz. Hatta diyalog kurduğunuz bireyler ile kafa dengi olduğunuzu fark ettiğinizde büyük bir zevkle beraber çıkacağınız bir sonraki turu planlamaya başlayabilirsiniz. Turların sağladığı güçlü iletişim fırsatını, akrabalık ilişkilerinizi güçlendirmek için de kullanabilirsiniz. Bir destinasyon seçip belirli bir tarihte kan bağınızın olduğu bireylerle orada bir araya gelebilirsiniz.

Turların gezginlere sunduğu birbirinden güzel fırsatları şahsen denemek istiyorsanız HIS Tatil'in deneyimli ekibinin sizler için hazırlamış olduğu seçeneklere göz atabilirsiniz. Eğer bir acenteniz varsa ve HIS Travel güvencesi ile müşterilerinize zengin içeriğe sahip tur paketleri sunmayı amaçlıyorsanız hemen SKYhub’a kayıt olabilirsiniz.

Yorum (0)
Yorum Bırak