HIS’ten Haberler

Dünyada 554+ ofisiyle her gün daha iyisi için çalışan HIS ailesinden haberdar olun.

Paketle.com ile EMITT Fuarına Katıldık

Turizm sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen ve tatili herkes için ulaşılabilir kılmayı amaçlayan Paketle.com, başta turizm fuarları olmak üzere birçok fuarda ilgiyle karşılanmaya devam ediyor. . . .

DEVAMINI OKUYUN

EMITT TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde Başladı

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) 30 Ocak Perşembe günü başladı. . . .

DEVAMINI OKUYUN

Paketle.com ve Cruise Planet Evlilik Fuarında Büyük İlgi Gördü

Turizm sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen ve tatili herkes için ulaşılabilir kılmayı amaçlayan Paketle.com ile 17 – 19 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleşen Evlilik Fuarı’na katıldık. Standımızda HIS Travel çatısı altında bulunan Paketle.com . . .

DEVAMINI OKUYUN

HIS Travel Çalışanları Yeni Yılı Kutladı

2018 yılında 554 HIS ofisi arasında en başarılı ofisi seçilen HIS Travel ailesi olarak 17 Ocak Cuma günü Şişli Radisson Blue Hotel’de düzenlenen yeni yıl etkinliğine katıldık. 18:30’da start veren partide tüm çalışanlarımızdan katılım gösterdiği kokteylin . . .

DEVAMINI OKUYUN

Paketle.com'u B2B ve B2C'ye Tanıtmaya Başladık

Tatil alışkanlıklarına yeni bir dokunuş getiren ve segmentlere özel paketlerle tatili herkes için ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Paketle.com’u B2B ve B2C odaklı tanıtmaya başladık. ‘Tatili Paketledik’ sloganıyla farklı kategorilerden tatilleri konaklama, . . .

DEVAMINI OKUYUN

Japan Rail Pass Bileti Online'da Satışa Sunuldu

Japonya’yı tek bir biletle baştan başa gezdiren Japan Rail Pass, online’da satışa sunuldu. Türkiye’de ilk ve tek Japan Rail Pass yetkilisi olan HIS Travel güvencesiyle müşterilerimize dünyada örneği olmayan bir kolaylık sağlayan Japan Rail Pass, satın alı . . .

DEVAMINI OKUYUN

Yenilenen Logosuyla HIS Turizmde Farkındalık Yaratıyor

HIS, yeni logosu ile ‘farkındalığı ve evrenselliği’ temele alan bir felsefenin altını çiziyor. Bu yeni logo ile marka algısında da bir devrim yaratan HIS, evrensel bir tasarım kullanarak seyahatin dünya kültürlerini keşfetmek için en önemli araç olduğunu . . .

DEVAMINI OKUYUN

Cruise Planet’ten Showroom Atağı

Türkiye'nin ilk ve tek cruise arama motoru Cruise Planet'ten bir yenilik daha. Ayrıcalıklı gemi seyahatleriyle turizmde farklılık yaratan Cruise Planet, Nişantaşı'nda kurduğu House of Cruising temalı cruise showroom’u ile cruise seyahatini herkes için ula . . .

DEVAMINI OKUYUN

Türkiye’nin İlk Online Vize Uygulaması: BizVize

HIS Travel güvencesi ile hayata geçirilen BizVize mobil uygulaması seyahat severler ve sık sık iş seyahati yapan iş insanları ile birlikte vizeye ihtiyaç duyan herkese fayda sağlıyor. Hem bireysel hem kurumsal vize başvuru işlemleri için hizmet veren BizV . . .

DEVAMINI OKUYUN

Mobil Uygulamaların Nabzı Mobilefest’te Attı

Mobil uygulama ekosisteminin tüm bileşenlerini bir araya getiren ve yeni nesil fuarcılık anlayışını teknoloji ile birleştiren expoHIS tarafından düzenlenen Mobilefest, yoğun ilgi gördü. Google ve Facebook gibi teknoloji devlerinin sponsorluğunda gerçekleş . . .

DEVAMINI OKUYUN

"HEDEFİMİZ TÜRKİYE’Yİ DÜNYANIN CRUISE BAŞKENTİ YAPMAK"

Cruise Planet'in müdürü Onur Ovacık geçtiğimiz aylarda EkoVitrin ile söyleşi gerçekleştirdi. İşte o söyleşinin detayları.. "HEDEFİMİZ TÜRKİYE’Yİ DÜNYANIN CRUISE BAŞKENTİ YAPMAK" Cruise Planet Müdürü Onur Ovacık, “Uzun vadede Türkiye’yi . . .

DEVAMINI OKUYUN

MSC Cruises'in En İyi Tur Operatörü Tercihi Cruise Planet

Türkiye’nin ilk ve tek cruise arama motoru olan ve ayrıcalıklı gemi seyahatleri ile fark yaratan HIS markası Cruise Planet, 7 kıtada tüm dünya denizleri ve nehirlerini kapsayan geniş ürün yelpazesiyle misafirlerine benzersiz bir cruise deneyimi vadediyor. . . .

DEVAMINI OKUYUN

HIS Türkiye Change & Create Kategorisinde Birinci Seçildi

HIS Global'in 2019 yılında Japonya’nın başkenti Tokyo’da düzenlenen etkinliğinde, dünyadaki tüm HIS ofisleri arasından Change & Create kategorisinin galibi HIS Türkiye oldu . . .

DEVAMINI OKUYUN

MALDİVLER’DE TÜRK MİSAFİRPERVERLİĞİ %70 PAZAR PAYINI GETİRDİ

Hint Okyanusu’nda yer alan ve toplamda 1192 adet adadan oluşan Maldivler, tüm dünyanın odağında olan destinasyonlardan biri. Turkuaz rengindeki denizi, bembeyaz mercan plajları, sımsıcak güneşi ve romantik atmosferi ile Maldivler, özellikle balayı çiftler . . .

DEVAMINI OKUYUN

İlber Ortaylı İle Müzede Bir Gece

Dünya çapında 70 ülke, 296 şehirde konumlanmış, 550’nin üzerinde ofisi ile Outgoing acentelerine B2B hizmet sunan SKYhub’ın Türkiye ofisi, işbirliği içinde olduğu turizm sektörü yöneticilerine sıra dışı bir deneyim yaşattı. Geçtiğimiz Cuma akşamı gerçekle . . .

DEVAMINI OKUYUN

Lokal Rehberlerin Seyahatlere Katkısı Nedir?

Yıl içerisinde en az 1 kez de olsa tatil amacıyla seyahat edenlerin sayısı oldukça fazla. Özellikle bu anlamda acenteler tarafından organize edilen tur programlarının bir hayli rağbet gördüğünü söyleyebiliriz. Bu tur programlarında en etken rolü ise elbet . . .

DEVAMINI OKUYUN

Paket-Tur Maliyetleri Nasıl Düşer?

Türkiye’de doğup globalde başarılı işlere imza atan SKYhub markası , bugün dünya çapında 70 ülke, 296 şehirde konumlanmış B2B bazında 520’nin üzerinde ofisi ile Outgoing acentelerine sunduğu hizmetlerle ön plana çıkarak DMC hizmeti veriyor. Incentive-MICE . . .

DEVAMINI OKUYUN

Yeni Trend: Cruise Gemisinde Evlilik

Hayatınızın belki de en büyük kararı evlilik. Sevdiğiniz insanı bulmak, onunla gelecek hayalleri kurmak ve sonunda hayatınızı birleştirmeye karar vermek...Tüm bu aşamaları geçtikten sonra ise işin belki de en zor, ama bir o kadar da keyifli kısmı kalıyor . . .

DEVAMINI OKUYUN

Mobilefest Lansmanı Gerçekleşti

21-24 Kasım 2019 tarihleri arasında Avrasya Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek olan Dünyanın İlk Mobil Uygulama Fuarı Mobilefest’in lansmanı geçtiğimiz günlerde Ruby İstanbul’da gerçekleştirildi. Lansmana sektörün pek çok önemli isimleri katıldı. Katılımcı . . .

DEVAMINI OKUYUN

Fuar Sepeti ile Profesyonel Fuar Desteği

Ulusal ve uluslararası tüm fuarları tek bir platformda toplayan fuarsepeti.com ile tüm fuarlar hakkında en güncel bilgilere ulaşabilir ve profesyonel fuar desteği alabilirsiniz. . . .

DEVAMINI OKUYUN

2019 Fuar Takvimi

2019, fuar yoğunluğu açısından oldukça zengin bir yıl olacak. Özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında çok sayıda fuar organize edileceğini söyleyebiliriz. . . .

DEVAMINI OKUYUN

Cruise Planet Basın Lansmanını Gerçekleştirdik

9 Nisan Salı günü, H.I.S çatısı altında bulunan Cruise Planet markası basın lansmanını Şişli'de bulunan H.I.S ofisinde gerçekleştirdi. H.I.S markasının CEO'su olan Emre Özkür, Pazarlama Müdürü Çağdaş Polat ve Cruise Planet markasının müdürü olan Onur Ovac . . .

DEVAMINI OKUYUN

İstanbul Atatürk Havalimanı Taşınıyor

İstanbul Atatürk Havalimanı İstanbul Havalimanı'na taşınıyor! . . .

DEVAMINI OKUYUN

Cruise Planet Yayında!

Cruise Planet Yayında! Dünyadaki tüm gemi rotalarını ve markalarını tek bir yerde toplayan ilk Türk Platform olan Cruise Planet'i sizlerle buluşturmaktan heyecan duyuyoruz. . . .

DEVAMINI OKUYUN

Dünyanın En İyisi HIS Türkiye

Dünyanın en büyük tur operatörlerinden biri olan Japonya merkezli H.I.S. Turizm’in Türkiye ofisi olarak 70 ülkeden 554 ofis arasında en başarılı ofisi olduk! . . .

DEVAMINI OKUYUN

Global - Dünyanın En İyisi HIS Türkiye

Dünyanın en büyük tur operatörlerinden biri olan Japonya merkezli H.I.S. Turizm’in Türkiye ofisi olarak 70 ülkeden 554 ofis arasında en başarılı ofisi olduk! . . .

DEVAMINI OKUYUN