BizVize Nedir? Avantajları Nelerdir?

Yurt dışı seyahatiniz için otel rezervasyonunuzu, uçak biletinizi ve tatilde yapılacaklar listenizi hazırladıktan sonra geriye bir tek vize almak kalıyor. Seyahat planlamanın en karmaşık yanı gibi görünse de, vize işlemlerini halletmek sandığınız kadar zor değil. Sizin için vize sürecini yakından takip eden ve bu sıkıcı prosedürü keyifli bir deneyime dönüştüren BizVize ile oturduğunuz yerden hemen vize başvurusunda bulunabilirsiniz. BizVize markası nedir, avantajları nelerdir sorusunun yanıtını bu yazıda bulabilirsiniz.

BizVize Nedir?

Türkiye'nin ilk online vize başvuru portalına sahip olmasıyla öne çıkıyor. Hem bireysel hem de kurumsal vize başvuru işlemleri için hizmet veren BizVize ile seyahatiniz öncesi vizenizi sorunsuz bir şekilde almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Türkiye’nin İlk Online Vize Sitesi

BizVize’nin sunduğu en büyük avantajlardan biri vize başvurunuzu online olarak yapabilmek. BizVize.com üzerinden başvuru formunuzu doldurarak vize işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Başvurudan hemen sonra, sizin için açılan üyelik hesabı üzerinden evraklarınızın görsellerini yükleyebilir ve evrakları teslim etmeden önce doğruluklarının teyit edilmesini sağlayabilirsiniz. Ardından vize işlemlerinizin hangi aşamada olduğunu da yine BizVize.com portalı üzerinden takip edebilirsiniz. Tüm süreci bilgisayar başından takip edebilmek BizVize’nin kullanıcılarına sunduğu en büyük kolaylıklardan biri.

BizVize Size Gelsin

BizVize ile vize sürecine başladığınız andan itibaren çok fazla efor sarf etmeden işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. İstanbul’da ikamet ediyorsanız, evraklarınızı adresinizden teslim alıp, işlemler tamamlandıktan sonra pasaportunuzla birlikte yine adresinize teslim eden BizVize ile seyahatiniz öncesi çok fazla yorulmanıza gerek kalmadan işlerinizi halledebilirsiniz.

Vize Sürecini Kolaylaştıran Hizmetler

BizVize, profesyonel ekibi ve tecrübesi sayesinde vize başvurusu yaparken sizlerin işini kolaylaştırmak için birçok ek hizmet de sunuyor. Vize başvuru sürecinde istenen faaliyet belgesi, imza sirküleri ve seyahat sağlık sigortası gibi tüm evraklar BizVize tarafından sağlanıp, sizler adına ilgili kuruma iletiliyor. Böylece size de evrak karmaşası yaşamadan sadece vizenizin çıkacağı günü beklemek kalıyor.

Hızlı ve Rahat Randevu Avantajı

Bazı konsolosluklar, vize başvurusunda bulunan kişiyi özel olarak görüşmeye çağırabiliyor. BizVize, genellikle 10 gün sonrasına verilen randevu süresini 2 güne çekerek, vize işlemlerinizi hızlı bir şekilde halletmenizi sağlıyor. Vize başvuru sürecinin her adımında yanınızda olan BizVize, siz randevunuz için özel odada beklerken sunduğu çeşitli ikramlar, hızlı evrak kontrolü ve parmak izi alımı ile rahat bir süreç geçirmenize yardımcı oluyor. Ayrıca BizVize sağladığı VIP araç kiralama hizmeti ile sizi randevu yerine özel olarak götürüp, işlemler bittikten sonra yine adresinize bırakıyor.  

Kurumlar ve Bireylere Özel Vize Hizmeti

BizVize ile hem kendiniz hem de şirket çalışanlarınız için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru sonrası BizVize online vize portalı üzerinden başvuru türünüze bağlı olarak kurumsal veya bireysel giriş yaparak, başvurunuzun hangi aşamada olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Ticari vize alımı konusunda tecrübeli olan BizVize, özellikle Çin ve Rusya gibi ülkelere yapacağınız ticari vize başvuruları için de en güvenilir adres.

Tüm Ülkeler için Vize Alma Kolaylığı

BizVize ile dünyanın neredeyse tüm ülkeleri için vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Avrupa Birliği üye ülkelerinin yanı sıra, Avustralya'dan Amerika'ya, Beyaz Rusya'dan Vietnam'a kadar birçok ülkenin vize başvurusu için BizVize hizmet veriyor. Bunların dışında Marshall Adaları, Bermuda ve Belize gibi ada ülkeleri için de vize desteğini BizVize'den alabilirsiniz.

Vize başvurusuyla ilgili tüm merak ettiğiniz konular için hemen BizVize.com'u ziyaret edebilir ya da 0212 703 37 89 üzerinden ya da vize@bizvize.com adresinden BizVize ofisine ulaşarak seyahat danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Neden vize danışmanlık hizmeti almalısınız sorusuna cevap veren 7 maddelik yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

 

Etiketler: bizvize , his-global , his-turkiye

Diğer Bloglarımız

Sık sık İş seyahati Yapanlar İçin 5 Muhteşem Uygulama

Türkiye’nin tur operatörü liderleri ve en çok uçak bileti satan acenteleri arasında yer alan Japon seyahat devi H.I.S. Global, iş seyahati yapanlara online vize işleminden DMC ihtiyacına kadar onlarca hizmeti tek elden sunuyor. Sık sık iş seyahati yapanla . . .

DEVAMINI OKUYUN