Dünyanın Öne Çıkan Tarım ve Hayvancılık Fuarları

Dünyanın Öne Çıkan Tarım ve Hayvancılık Fuarları

37 yıllık uluslararası deneyime sahip H.I.S. bünyesinde olan Fuarsepeti, yurt içi ve yurt dışında düzenlenen fuarlar hakkında en güncel bilgileri bulmanızı ve profesyonel fuar desteği almanızı sağlıyor. Şu ana kadar gerçekleştirdiği başarılı fuar organizasyonlarıyla dikkatleri üzerine çeken H.I.S Türkiye, önümüzdeki yıllarda da gerçekleştirilecek olan fuarlara katılım gösterecek misafirlerini bekliyor. Dünyanın öne çıkan tarım ve hayvancılık fuarları hakkında detaylı bilgilendirmemizi inceleyebilir ve Fuarsepeti’nin size sunduğu özel seyahat avantajlardan yararlanabilirsiniz. Fuar Sepeti markasıyla ilgili daha detaylı blog yazımız için tıklayın.

GreenTech Bahçecilik Teknolojisi Fuarı: Greentech Amsterdam


Bahçecilik teknolojisiyle ilgilenen tüm profesyoneller için küresel bir buluşma noktası olan GreenTech, RAI Amsterdam'da düzenleniyor. Her yıl haziran ayında gerçekleştirilen fuarda bahçıvanlık zincirlerinin erken aşamaları ve yetiştiricilere yönelik üretim konuları ele alınıyor. Ayrıca sebze, meyve ve çiçek üretimine yönelik yenilik ve teknolojik bilgiler değerlendirilerek bu alandaki temel soruların cevaplarına da ulaşılmış oluyor. Önümüzdeki yıl 8 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilecek GreenTech Bahçecilik Teknolojisi Fuarına katılmak için firmamızla irtibata geçebilir, HIS güvencesiyle fuar organizasyonu ve Amsterdam’a seyahat desteği alabilirsiniz.

Uluslararası Tarım Makineleri ve Sanayi Fuarı: Agritechnica Asia


Tayland’ın Bangkok şehrinde düzenlenecek olan Uluslararası Tarım Makineleri ve Sanayi Fuarı, bu yıl 22-24 Ağustos 2019 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. 90 ülkeden yaklaşık 3000 katılımcı firmanın başvurduğu fuarda, tarım ve hayvancılık sektöründe yaşanan yenilikler ve güncel konulara ele alınarak değerlendirmeler yapılıyor. Dünyanın önde gelen tarım fuarlarından biri olan Agritechnica Asia, profesyonel bitki yetiştiriciliğinde kullanılan en son teknolojileri, tarımsal yenilikleri, tarım alet ve ekipmanlarında gelinen son noktaları, farklı ve yenilikçi bir bakış açısıyla sizlere sunuyor. Tarım makinelerindeki yenilikleri keşfedeceğiniz fuar organizasyonu, ayrıca geniş çapta temaslar kurabilmenize de katkı sağlıyor.

Çeşitli forum ve konferansların da düzenlendiği Agritechnica Asia fuar etkinliklerinde H.I.S. Türkiye olarak her zaman yanınızda olduğumuzu ve fuar organizasyonlarınızda size destek vermek için profesyonel çözümler ürettiğimizi bilmenizi isteriz.

Uluslararası Yaş Meyve ve Sebze Fuarı: Fruit Logistica Berlin


5 Şubat-7 Şubat 2020 tarihinde Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenecek olan Fruit Logistica fuarı; gıda, yiyecek, içecek teknolojisi alanında faaliyette bulunan katılımcıları ve ziyaretçilerin bir araya gelmelerini kolaylaştıran bir fuar olarak dikkat çekiyor. Fuar, taze ürün işinin tüm sektörlerini kapsadığı için, uluslararası tedarik zincirlerindeki her bağlantıda yaşanan en son yeniliklerin, ürünlerin ve hizmetlerin neler olduğunu sergiliyor. Kurutulmuş meyveler, kuruyemişler, nakliye ve lojistik işlemleri, ürün paketleme ve etiketleme gibi hizmetler fuarda yer alanların bazıları oluyor.

Dünyanın birçok ülkesinden gelen potansiyel müşteriler, temsilciler, ortaklar ve distribütörlerle tanışarak firmanıza yeni pazarlar ve müşteriler kazandırabilirsiniz. Şirketinizin markalarını dünya çapındaki rekabetini artırmak ve pazardaki konumunu güçlendirmek için H.I.S. Türkiye’nin desteğini alabilir, ürün ve hizmetlerinizi Fruit Logistica Berlin'de geniş kitlelere tanıtabilirsiniz.

Farming Expo Hayvancılık Fuarı: Farming Expo Krasnodar


23-25 Ekim 2019 tarihleri arasında yaplacak olan fuar Rusya’nın Krasnodar şehrinde düzenlenmektedir. Farming Expo Krasnodar, Güney Rusya’nın zirai bölgelerindeki büyükbaş ve küçükbaş hayvancılığı yapan çiftlik sahipleri ile direkt olarak görüşme imkânı vererek, ürünlerinizi tanıtıp satmak için oldukça etkili fuarlardandır. Farming Expo Hayvancılık Fuarı’nın katılımcıları arasında Rus ve uluslararası kümes ve büyükbaş ekipmanı, veteriner ilaçları, yem, depolama ve işleme aletleri tedarikçilerinin bulunması firmanız açısından kaçırılmayacak fırsatlardan da biridir.

Dünyanın öne çıkan tarım ve hayvancılık fuarları hakkında daha detaylı bilgi almak ve kendi firmanızın adını uluslararası pazarlarda duyurmak için Fuarsepeti.com’u ziyaret ederek ön başvuru formunu doldurabilir, deneyimli kadromuzdan size özel çözüm önerilerini öğrenebilirsiniz.

Yorum (0)
Yorum Bırak