EduGate Nedir? Avantajları Nelerdir?

EduGate Nedir? Avantajları Nelerdir?

Günümüzde birçok kişi kapsamlı eğitim programlarına katılmak, farklı bakış açıları edinmek ve yabancı kültürleri tanımak adına yurt dışındaki fırsatları değerlendirmeyi amaçlıyor. Yalnız bu fırsatları araştırırken hangi okulun ne şartlarla öğrenci kabul ettiğinden konaklama olanaklarına, kültürel farklılıklardan kişisel beklentilere kadar pek çok konuya odaklanmak gerekiyor. Fazlasıyla zaman ve enerji gerektiren bu değerlendirme sürecini EduGate ile kolayca aşabilir, uzun süredir hayalini kurduğunuz eğitimi güven içerisinde tamamlayabilirsiniz.

HIS Güvencesi ile Dünyanın Dört Bir Yanında Kusursuz Eğitim Fırsatları

EduGate Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık, hizmet verdiği bireylere kusursuz eğitim deneyimi yaşatmak amacıyla faaliyetlerine devam ediyor. Türkiye’deki serüvenine ilk olarak 2016 yılında başlayan ve 2018’de dünyanın en büyük seyahat operatörlerinden biri olan HIS Travel ailesine katılan marka, yüksek kalite seviyesiyle sektöründe fark yaratmayı hedefliyor.

EduGate, hedeflediği konumda kalıcı olmak için öğrenci adaylarına en net ve güncel bilgileri sunmayı garanti ediyor. Markayı temsil eden kadro, en az 10 yıllık sektör deneyimine sahip isimlerden oluşuyor. Deneyim seviyesinin yüksek olması ve markanın temsil ettiği değerler sayesinde adaylara yönelik detaylı ihtiyaç analizleri hatasız bir şekilde yapılıyor.

EduGate aracılığıyla İngiltere, Amerika, Malta ve Avustralya başta olmak üzere 64 farklı ülkede eğitim alma fırsatı yakalayabilirsiniz. İsterseniz dil ya da yaz okullarına katılabilir; hayalini kurduğunuz lise, üniversite, yüksek lisans eğitimini prestijli okullarda tamamlayabilirsiniz. Eğitim süreci boyunca konaklama ihtiyacınızı gidermek için de EduGate’den destek alabilirsiniz.

EduGate Markasını Öne Çıkan Avantajları

EduGate, rekabetin yüksek olduğu eğitim danışmanlığı sektöründe kişiye özel hizmet anlayışı ve detaylara verdiği önem ile öne çıkmayı başarıyor. İşte markayı rakiplerinden ayıran en dikkat çekici özellikleri:

64 Ülkede, 500’den Fazla Ofis

Marka aracılığıyla yurt dışı eğitim fırsatlarından yararlanmak istediğinizde, HIS Travel'ın 40 yıllık tecrübesinden kaynağını alan güven atmosferini rahatlıkla hissedebilirsiniz. Kusursuz eğitim hizmetleri sunmaya odaklı EduGate, 64 ülkedeki 500’den fazla ofisi ve deneyimli ekibi aracılığıyla her an yanınızda olmayı başarıyor.

Türkiye Resmi Kayıt Ofisi

EduGate, portföyünde prestijli ve kaliteli eğitim fırsatlarını barındırıyor. Üstelik marka, danışmalığını yaptığı tüm eğitim kurumlarının Türkiye resmi kayıt ofisi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Bu sayede eğitim almayı düşündüğünüz okul hakkında en doğru ve detaylı bilgiyi kolayca edinebilirsiniz.

Kişiye Özel Danışmanlık Ayrıcalığı

EduGate’i faaliyet gösterdiği sektördeki rakiplerinden ayıran bir diğer önemli özelliği ise kişiye özel danışmanlık hizmeti sunması. Her bireyin ihtiyaçlarının farklı olabileceğinin farkında olan EduGate ekibi, hem öğrenci hem de ailesi ile birlikte ortak çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu çalışmalar sonucunda belirlenen kriterler ışığında en faydalı, ekonomik ve eğlenceli seçenekler tespit ediliyor. Hizmetin son aşamasında ise seçilen okullara dair detaylı sunumlar yapılıyor. Yurtdışı eğitime karar verirken neden danışmanlık almanız gerektiğini açıklayan yazımızı mutlaka okumalısınız.

Okula ve Öğrenciye Yönelik Takip Politikası

EduGate ailesi, öğrenci adaylarına ve ailelerine verdikleri bilgilerin her daim güncel olmasına özen gösteriyor. Bu amaç doğrultusunda markanın portföyündeki her okul, yılda en az 3 defa olmak kaydıyla ziyaret ediliyor.  Ziyaret esnasında ayrıca şehirdeki konaklama seçenekleri de gözden geçiriliyor. Üstelik eğer varsa ekibin bulunduğu yerleşimlerde EduGate aracılığıyla eğitim gören öğrencilerle buluşuluyor. Keyifli bir akşam yemeği eşliğinde edindikleri deneyim hakkında koyu sohbetler yapılıyor.

Kesintisiz İletişim İmkanı

HIS Travel, verdiği hizmetlerin her aşamasından müşterilerine kusursuz deneyim yaşatmak için kesintisiz iletişim kurmaya özen gösteriyor. Dolayısıyla EduGate bünyesinde de aynı anlayışla hizmet veriliyor. Deneyimli ekip, Türkiye ile arasında en az 8 saat zaman farkı bulunan Amerika ve Kanada’daki öğrenciler de dâhil olmak üzere hizmet alan tüm bireyler ile 7/24 irtibat halinde oluyor.

Yurt dışı eğitim olanakları hakkında detaylı bilgi edinmek ve deneyimli danışmanlarla iletişim kurmak için hemen edugate.com.tr adresini ziyaret edin.