Fuar Sepeti ile Çalışmak için 5 Neden

Fuar Sepeti ile Çalışmak için 5 Neden

Fuar Sepeti, 2005’ten bu yana sektörün ileri gelen uluslararası firmalarından biri olarak, Türkiye’deki şubelerinin yanı sıra farklı ülkelerde de faaliyet göstermektedir. Fuar, kurumsal etkinlikler, organizasyonlar ve fuarların planlamasını yapmak, seyahat süreçlerinde size destek sağlayarak en uygun seçenekleri sunmak gibi birçok hizmet veren fuarsepeti.com, güvenilir ve çözüm odaklı bir iş ortaklığı sunar. Dünya çapında ünlü markaların Fuar Sepeti ile çalışmak istemeleri 5 nedene bağlanabilir.

1-Kaliteli ve Güler Yüzlü Bir Çalışma Politikası

Müşterilerine iş bazında kaliteli hizmet sunan Fuar Sepeti, güler yüzlü ve prensipli bir çalışma tarzını ilke edinir. Sektörün ihtiyaçlarını en üst düzeyde tedarik ederken disiplinli kadrosuyla sorunsuz süreçler yaşamanıza olanak sağlar. Şeffaflık ilkesine bağlı olarak kaliteyi açık bir şekilde müşterilerine götüren firma, birden çok alanda faaliyet gösterir. Uçak bileti satışı gibi online hizmetlerde de danışmanlık yapan Fuar Sepeti, uçak bileti satışında en iyi acentelerden bir tanesidir.

2-Geleceğe Dönük Bir Anlayış

Fuar Sepeti, günümüz ihtiyaçlarına odaklanmasına ilaveten geleceğe yönelik çalışmalar da gerçekleştirerek müşterilerine en iyi hizmeti sağlamayı amaçlar. Bu yolda ilerlerken teknolojinin bir artı olduğunu benimseyerek gelişmeye yönelik çalışmalar sürdürür. İnovasyon teknolojileriyle global bağlarını güçlendirerek müşterilerinin hizmet ihtiyaçlarını anında karşılar. Klasik yöntemlerden ziyade fuar, organizasyon, toplantı işlemlerinin bir telefon ötesine taşıyan ve planlama sürecini gerçekleştiren Fuar Sepeti, müşterilerinin online form doldurmalarından sonra, istedikleri saatlerde kendilerini de arayarak her zaman çözüm odaklı bir yaklaşım sergiler.

3-Profesyonel Çalışanlarla Sorunsuz Hizmet

Dünya genelinde 17.000'den ve İstanbul’da da 100'den fazla personel ile çalışan Fuar Sepeti, son derece geniş bir kadroyla genç ve dinamik bir firma olarak işleyiş gösterir. Çalışma kadrosunu eğitimli ve aktif olarak seçen firma, verdiği seyahat hizmetlerinde de geleceğe dönük planlamalara yardımcı olacak şekilde bilgi aktarımı gerçekleştirir. Yurt içinde İstanbul'da ve Ankara’da, yurt dışında ise İran, Yunanistan, Azerbaycan, Katar ve Dubai ofisleriyle turizm sektörünün de ihtiyaçlarını farklı noktalarda karşılamayı hedefler.


4-Turizm Sektöründe Pratik Bir Bakış Açısı

Şirketinizin gereksinim duyduğu tüm rezervasyonlar ve planlamalar, Fuar Sepeti ile oldukça kolay organize edilir. Firma, müşterilerine turizm sektörünü gözeterek hizmet verir. Bu hizmetler, bilet ve kurumsal seyahat olarak iki ana başlığa ayrılır ve yönlendirmelerle aracı konumda yapılır. Bilet bölümünde uçak bileti alımı üzerine danışmanlık veren, sizin için bu biletleri aracı olarak alan Fuar Sepeti, en uygun seçeneklere ulaşabilmeniz için kapsamlı araştırmalar sonucu size veriler sunar. Kurumsal seyahatlerde ise konaklama ve ulaşım hizmetleri konusunda detaylı bir veri analizi yaparak en kaliteli turizm ürünlerini tercih etmenize yönelik destek sağlar. Bunun yanı sıra uzun süren vize işlemleri, belgelerin bir türlü bir araya getirilememesi gibi sorunlarda da sizin için bu işlemleri kısa sürede ve konsolosluk yönergelerine göre doğru şekilde tamamlar. Başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirir ve olumlu sonuçlar almanıza yardımcı olur.

5- Kurumsal Etkinliklerde Disiplinli Yaklaşım

Seyahat planlamalarının yanı sıra kurumsal etkinliklerde ve fuarlarda planlamaları yöneten Fuar Sepeti, gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki etkinlikleri geniş bir kadroyla organize eder. Karşılama, süreç yönetimi, risk yönetimi ve maliyet yönetimi gibi unsurları da gözeterek müşterilerin taleplerini en doğru şekilde nasıl karşılayabileceğini sürekli sorgular. Buna ek olarak, müşterilerine fuar paketi başlığı altında, daha avantajlı fiyatlarla, kişi sayısına göre değişen ve indirimlerin uygulandığı gezilerde de aracı firma görevi üstlenir. KOSGEB destekli fuarlarda da hizmet veren Fuar Sepeti, hem global hem de yerli olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmadır.

Fuar Sepeti Nedir? Avantajları Nelerdir? içeriğimizi inceleyerek Fuar Sepeti hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorum (0)
Yorum Bırak