SkyHub Nedir? Avantajları Nelerdir?

SkyHub Nedir? Avantajları Nelerdir?

Tur organizasyonları düzenlemek, acenteler için hem kazançlı hem de oldukça meşakkatli bir süreç anlamına geliyor. Portföyü genişletebilecek özelliklere sahip, her anı keyif dolu tur içerikleri hazırlamak için ciddi anlamda deneyim, iş gücü ve zaman gerekebiliyor. JR Pass’in (Japonya Hızlı Tren Bileti) Türkiye’deki tek resmi acentesi konumundaki SKYhub sayesinde tüm bu zahmetli süreçleri aşıp misafirlerinize çok özel tur seçenekleri sunabilirsiniz.

Acentelere Özel Seyahat Çözümleri

SKYhub, gücünü Japonya’nın 1 numaralı outgoing acentesi H.I.S. Türkiye'den alıyor. 65 ülkedeki 275 farklı şehirde, 480 ofisi bulunan firmanın 1980 yılından bu yana edindiği deneyim ışığında faaliyetlerini sürdüren marka, sadece turizm acentelerine yönelik çözümler üretiyor. Yerel acentelere operasyonel kolaylık sağlayan bu çözümlerin üretilmesi ve sunulması aşamalarında kaliteli, güvenilir hizmet anlayışı daima göz önünde bulunduruluyor.

2010 yılında hizmet vermeye başlayan SKYhub, servis ve hizmet kalitesinin üst düzey olmasına özen gösteriyor. Bu konunun hem siz hem de misafirleriniz için en önemli unsur olduğunun bilincindeki marka; IATA, KalDer ve ISO 9001 belgeleri ile kusursuz hizmete ve kaliteye ne kadar değer verdiğini bir kez daha kanıtlıyor.

Skyhub, yurt içindeki acentelere yararlanabilecekleri 6 farklı hizmet seçeneği sunuyor. İsterseniz misafirlerinizin uçak bileti ihtiyaçlarını, markanın sunduğu kapsamlı hizmet aracılığıyla kolaylıkla giderebilirsiniz. Operasyonel açıdan zorlayıcı olabilen transfer, rehberlik ve vize hizmetleri konusunda da SKYhub’ın deneyimli ekibinden yardım alabilirsiniz. Daha da önemlisi ise sizden hizmet almaktan vazgeçmeyen, sadakat seviyeleri yüksek müşterilerinize üst düzey tatil deneyimi yaşayacakları grup ve münferit tur programları sunma imkânı bulabilirsiniz. Aynı şekilde otel konaklaması için birbirinden özel ve prestijli fırsatları da özel misafirlerinize teklif edebilirsiniz. SKYhub'ın en çok ilgi gören turlarından olan Kamboçya temalı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

SkKYhub, müşteri portföyü genişletmenizi sağlayacak hizmetler dışında eğitim organizasyonları da düzenliyor. Markanın eğitim faaliyetleri, yurt dışı eğitim gezileriyle yurt içi eğitim ve eğlence organizasyonlarından oluşuyor. SKYhub, bu etkinlikleri yerel iş ortakları ve oteller ile birlikte gerçekleştiriyor.


SKYhub’ı Tercih Etmenizi Sağlayacak Avantajları

Markanın yerel turizm acentelerine sağladığı avantajların başında, operasyonel süreçlerin basitleştirmesi geliyor. Yurt dışı tur paketlerindeki en dikkat edilmesi gereken konulardan biri olan uçak bileti ve otel rezervasyonu ile ilgili en ideal çözümlere SKYhub aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf edebilir, araştırma için ekstra bütçe ve iş gücü ayırma zorunluluğunu ortadan kaldırabilirsiniz.

SkKYhub’ın bünyesinde faaliyet gösterdiği HIS Travel, dünyanın en büyük 8. seyahat firması konumunda yer alıyor. 40 yıllık sektör deneyimi ve güçlü küresel ağı vasıtasıyla marka, tur rotalarının oluşturulmasında her yaş grubundan tatilciyi rahatlıkla memnun edecek seviyede seçimler yapabiliyor. Size de yalnızca acente kaydı yaptırmak ve misafirlerinizin bu enfes içeriklerden yararlanmalarını sağlamak kalıyor.


Birbirinden Kapsamlı Münferit ve Grup Tur Seçenekleri

SKYhub aracılığıyla misafirlerinize birbirinden kapsamlı münferit turlar sunabilirsiniz. Kişiye özel hazırlanan turlar, Güneydoğu Asya’nın cenneti andıran egzotik tatil destinasyonlarını ve Uzak Doğu’nun mistik atmosferi, zengin kültürü ile ilgi çeken ülkelerini kapsıyor. Münferit tur içeriklerinde, konaklama ve ulaşım gibi temel özelliklere ek olarak ayrıcalıklı ekstra hizmetlere yer veriliyor. Tura dahil edilen ekstralar arasında balayı promosyonları, deniz uçağı transferi, şehir içi günlük gezintileri, karşılama ve asistanlık hizmetleri bulunuyor. Balayı çiftleri tarafından en çok tercih edilen Maldivler rotasıyla ilgili ilginç bilgilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Belirli günlere özel hazırlanmış grup turlarında ise gerek tarihi gerekse de kültürel bakımdan öne çıkan şehirlere ağırlık veriliyor. Tıpkı münferit tatil paketlerindeki gibi bu turlarda da içeriğin doyurucu olmasına özen gösteriliyor.

SKYhub markası aracılığıyla misafirlerinize sunabileceğiniz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak ve acente kaydınız tamamlamak için skyhub.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum (0)
Yorum Bırak