HIS Travel’ın Canlı Turları ile Japonya’yı Keşfetmek Bir Tık Uzakta

HIS Travel’ın Canlı Turları ile Japonya’yı Keşfetmek Bir Tık Uzakta

Covid-19 salgını hayatımıza yeni alışkanlıklar, yeni prensipler ve yeni uygulamalar kazandırdı. Hiç olmadığı kadar teknolojiyle iç içe olduğumuz bu dönemde, yeni alışkanlıklarımız arasında sanal turlar ve online geziler de yer aldı. Dünyanın farklı yerlerini internet üzerinden keşfetmek, tatil severlerin salgın nedeniyle uzak kaldıkları tatillere olan özlemini bir nebze olsun giderirken, yeni keşiflere ulaşmayı kolay kıldığı için gelecekte de varlığını sürdüreceğe benziyor. Sanal turların öncüleri arasında yer alan HIS Travel, bu ihtiyacı görüp birbirinden keyifli turları canlı bir organizasyona dönüştürdü. 70’ten fazla ülkede 500’ün üzerinde ofisi bulunan Japonya merkezli HIS Travel’ın canlı turları ile, en çok gitmek istenilen ülkelerin başında gelen Japonya’yı gezebilmek mümkün.

Gezmek, yeni yerler keşfetmek, farklı deneyimler kazanmak, yeni kültürler öğrenmek… Kuşkusuz dünyanın en güzel duyguları arasında yer alan merak, heyecan, mutluluk kavramlarını bünyesinde barındıran ‘seyahat’, aslında hemen herkes için bir ihtiyaç. Pandemi nedeniyle bir süre kısıtlamaların yaşandığı, iptal ve ertelemelerin olduğu seyahat sektörü, kontrollü olarak geri dönerken, bu süreçte evlerimizden de gezip keşfedebileceğimiz ortamı bizlere sağlıyor. Japonya merkezli, dünyanın en iyi turizm acenteleri arasında yer alan HIS Travel, gezginlerin ihtiyaçlarına canlı turlar ile cevap veriyor ve doğduğu yeri, Japonya’yı online olarak keşfetmeye çağırıyor.

Japonya’yı Keşfetme Zamanı

Samurayların gizemli tarihini, Kyoto mutfağını, dünyanın en eski dinlerinden biri olan şintoya dair merak edilenleri, tarihi kalelerin geçmişini ve eski ile yeni Tokyo’nun sokaklarını HIS Travel’ın canlı turları ile keşfetmek mümkün. Japonya’ya özgü kültürleri deneyip öğrenme fırsatı da sunan HIS Travel’ın canlı turları ile ustasından öğrenerek kaligrafi sanatına giriş yapabilir, uzman Japon dans sanatçısı tarafından geleneksel Japon dans figürlerini öğrenebilir, karateye başlayabilir ya da Japonca dersi alarak temel iletişim kurallarını ve kelimelerini öğrenebilirsiniz. Japonya kültürünü seven, doğal güzellikleri ve kedine has kültürü ile ünlü Japonya’nın en özel rotalarını gezmek isteyenler için canlı tur programları ise şöyle;

  • Samuray Müzesi & Nishiki Market
  • Japon Kaligrafi Sanatı - Shodo
  • Japon Geleneksel Dansı
  • Karate - Budo
  • Kanda Myoujin Tapınağı Rahibinden Shinto Dini Anlatımı
  • Saga Karatsu Tarihi Kasabada Yürüyüş Turu
  • Welcome Tokyo - Asakusa & Akihabara
  • 5 Destinasyon Dünya Turu
  • Bonsai Köyünde Yürüyüş
  • Japon Öğretmenden Online Japonca Dersi

5 Destinasyona Dünya Turu

HIS Travel’ın canlı turları ile Japonya’yı keşfetmenin dışında 4 destinasyonu daha gezebilmek mümkün. Her bir ülkeden canlı bağlantılarla profesyonel rehberler eşliğinde bilgi sahibi olabileceğiniz turların sonunda, görüşme odalarında rehberlere sorular da sorulabiliyor.

Şubat ve Mart aylarında yapılacak canlı turlara katılmak, tur saatlerini öğrenmek ve rezervasyon yapmak için Canlı Turlar internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.