Emirates’ten Atlantis Aquaventure Kampanyası

Emirates’ten Atlantis Aquaventure Kampanyası

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli havayolu şirketi Emirates, misafirlerinin konforlu hem de eğlenceli bir tatil geçirmelerini sağlamak için Dubai’ye 592 USD'den başlayan fiyatlarla Atlantis Aquaventure kampanyasını hayata geçirdi. Havayolunun bu yeniliği Dubai’ye seyahati konforlu bir hale getirirken misafirlerin de dünyanın en iyi su parkları arasında yer alan Atlantis Aquaventure'da unutulmaz bir gün geçirmesine olanak sağlıyor.

Emirates, Yeni Kampanyasıyla Misafirlerine Dubai’de Unutulmaz Bir Tatil Vaat Ediyor

Dubai’ye Emirates ile Ekonomi ve Bussiness sınıfında yolculuk yapacak misafirler, dünyanın en büyük su parkı ve su kaydırakları olan Atlantis, The Palm'daki Atlantis Aquaventure ve The Lost Chambers Aquarium'a bir günlük ücretsiz girişin keyfini çıkartacak. 15 Haziran’a kadar geçerli olacak kampanya süresince bilet alan misafirler 30 Eylül 2021 tarihine kadar seyahatlerini gerçekleştirebilecekler.

Ücretsiz Atlantis Aquaventure & The Lost Chambers bileti, Pazar günleri hariç her gün, Aquaventure parkına saat 10.00'dan gün batımına kadar ve The Lost Chambers'a 10.00 ‑ 21.00 saatleri arasında giriş için geçerli olacak.

Atlantis Aquaventure ziyaretçileri; Poseidon's Tower, Trident Tower, Splashers Lagoon ve Splashers Cove'un yanı sıra Raging Rapids ve Immortal Falls ile sunulan, yetişkin, çocuk ve ailelere yönelik 34 su kaydırağı ve aktivite ile birlikte 1 km'yi aşan özel plajın keyfini çıkarabilecek.

Emirates – Atlantis Aquaventure Kampanyası Detayları

  • Kampanya 15 Haziran 2021 saat 23:59'a kadar geçerlidir.
  • 15 Haziran’a kadar biletini alan misafirler Dubai yolculuğunu 30 Eylül 2021 tarihine kadar gerçekleştirebilir.
  • Kampanya, gidiş-dönüş, Ekonomi ve Business sınıfı uçuşlarda geçerlidir.
  • Tek yönlü uçuş biletlerinin yanı sıra son varış noktası Dubai olmayan (Dubai aktarmalı ve/veya Dubai’de duraklama yapılan biletler) biletler bu kampanyadan yararlanamaz.
  • Kampanya, diğer hava yolları ile yapılan ortak uçuşlarda geçerli değildir.
  • İptal ve değişiklik kuralları biletin sınıfına göre değişkenlik gösterir.
  • Transit veya varış noktasındaki ülkeye giriş çıkış kısıtlamaları ve yeni uygulamalar hakkında ilgili ülkenin konsolosluğundan güncel bilgileri kontrol ediniz.
  • Bilet kuralları, kurallar bölümünde belirtilmektedir, daha sonra kural değişikliği söz konusu olamamaktadır.
  • 16 yaşından küçük misafirler tüm süre boyunca bir yetişkin refakatinde olmalıdır.

Emirates’e Yakından Bakış

Birleşik Arap Emirlikleri’nin uluslararası havayolu şirketi Emirates, dünyanın en genç filolarından birine sahip olmasıyla havacılık sektörünün önde gelen havayolları arasında yer alıyor. 75’in üzerinde ülkede 140’ı aşkın noktaya sefer düzenleyen Emirates, 1987 yılından beri Türkiye uçuşları gerçekleştirerek, Türkiye ve Dubai arasında turizm ve ticaretin gelişmesine imkan tanıma adına önemli bir rol oynuyor.

Bu içerik ilginizi çekebilir: Bahar Birinci ile Emirates Havayolu'nun Seyahat Uygulamalarını ve Getirdiği Yenilikleri Konuştuk

Yorum (0)
Yorum Bırak